Atópanos en     ACTUALIZACIÓN PERMANENTE Marcador de Preferente e 1ª Galicia - Marcador de 2ª e 3ª Galicia
Torneos de Copa - Polideportivo Galego on-line - Páxina principal - Clasificacións
Actualiza o marcador premendo F5. Actualización automática cada minuto. En intermitente, último gol marcado.
Visita as nosas
webs amigas
PRIMEIRA DIVISIÓN - LaLiga Santander
Xornada 21
ABANCA-BALAÍDOS - FINAL
RC CELTA 0
(40') Joselu
SD Eibar 0
(46') Luis
FINAL Osasuna 2 0 Llevant
FINAL Espanyol 1 1 Athletic
FINAL València 2 0 Barcelona
FINAL Alavés 1 2 Vila-real
FINAL Sevilla 2 0 Granada
FINAL At. Madrid 0 0 Leganés
D-16:00 Getafe 0 0 Betis
D-18:30 Real Sociedad 0 0 Mallorca
D-21:00 Valladolid 0 0 Real Madrid

PRIMEIRA DIVISIÓN - Primeira Iberdrola
Xornada 18
LA PALMERA - Domingo 26 - 18:30
UD Granadilla Tenerife Sur 0
(40') Joselu
RC DEPORTIVO ABANCA 0
(46') Luis
FINAL Rayo Vallecano 0 3 Llevant
FINAL At. Madrid 0 0 Barcelona
FINAL Betis 1 1 Real Sociedad
FINAL Espanyol 1 3 Madrid
FINAL Athletic 1 0 València
FINAL Sevilla 1 0 Sporting Huelva
D-16:30 Tacón 0 0 Logroño
SEGUNDA DIVISIÓN - LaLiga SmartBank
Xornada 25
EL ALCORAZ - FINAL
Huesca 2 1 LUGO
(47') Mir (54') Eugeni (32') Álex López
CARLOS BELMONTE - Domingo 26 - 16:00 - 2º T.
Albacete 0 1 DEPORTIVO
(51') Javi (35') Sabin
FINAL Cádiz 1 0 Racing Santander
FINAL Sporting 1 0 Fuenlabrada
FINAL Las Palmas 0 0 Tenerife
FINAL Zaragoza 1 0 Numancia
FINAL Málaga 2 2 Mirandés
D-16:00 Almería 0 0 Elx
D-18:15 Alcorcón 0 0 Ponferradina
D-18:15 Rayo Vallecano 0 0 Extremadura
D-20:30 Girona 0 0 Oviedo

SEGUNDA DIVISIÓN - Grupo Norte Xornada 18
NANDO YOSU - FINAL
Racing Féminas 1 0 P. MIXTA FRIOL
(59') Silvia (pen.) (25') Eizmendi
FINAL Alavés 2 0 Oviedo Moderno
FINAL Madrid B 1 1 At. Madrid B
FINAL Osasuna 0 2 Athletic B
FINAL Seagull 1 2 Barcelona B
FINAL AEM Lleida 0 0 Eibar
FINAL Parquesol 5 1 Zaragoza
D-16:00 Pozuelo Alarcón 1 1 Sporting
SEGUNDA DIVISIÓN B - Grupo 1º Xornada 22
BARREIRO - FINAL
CELTA B 2 4 Las Rozas
(2') Solís (65') Apeh (45' e 62') Borja González (1º pen.) (48') Reyna (57') Albur
PEPE ORTIZ - FINAL
Sporting B 3 1 PONTEVEDRA
(24') Berto (26') César (67') Gaspar (80') Rufo
A MALATA - Domingo 26 - 17:00 - 1º T.
RACING FERROL 0 0 CORUXO
(51') Javi (25') Eizmendi
FINAL Getafe B 1 2 Marino Luanco
FINAL Melilla 1 1 Internacional
FINAL Eivissa 2 0 S. Sebast. Reyes
FINAL At. Balears 1 0 Rayo Majadahonda
FINAL Oviedo B 0 0 Las Palmas At.
FINAL R. Madrid Castilla 3 1 PD Santa Eulària
D-17:00 At. Madrid B 1 0 Langreo

PRIMEIRA NACIONAL - Grupo 1º Xornada 16
CARLOS ALONSO "SANTILLANA" - FINAL
Oceja 0 0 DEPORTIVO B
A GRELA - FINAL
VICTORIA CF 4 0 Gijón
A GÁNDARA - FINAL
VALADARES 1 1 VICTORIA FC
SAN PEDRO - FINAL
V. INTERRÍAS 2 1 UMIA
MANUEL DÍAZ VEGA - FINAL
Oviedo Moderno B 1 0 AT. AROUSANA
MONTE 2 - Domingo 26 - 16:00
SÁRDOMA 0 0 Sporting B
 

Monte

4 - 1

Racing Féminas B

TERCEIRA DIVISIÓN - Grupo 1º
Xornada 21 
Goleadores na web da RFGF
FINAL Pontellas 0 4 Polvorín
D-16:30 Alondras 0 0 Barco
D-16:30 Arenteiro 0 0 Bergantiños
D-16:30 Arzúa 2 0 As Pontes
D-16:30 Racing Vilalbés 1 0 Silva
D-17:00 Somozas 0 0 Compostela
D-17:00 Ourense CF 0 0 Deportivo Fabril
D-17:00 Choco 0 0 Rápido de Bouzas
D-17:00 Arousa 0 0 UD Ourense
D-17:00 Paiosaco 0 0 Estradense

Primeira e Segunda Divisións femininas galegas

Contacto co webmaster