VINDEIRA ACTUALIZACIÓN: Sábado 22 ás 16 Marcador de Copa do Rei e Copa RFEF - Marcador de Preferente e 1ª Galicia - Marcador de 2ª e 3ª Galicia
Marcador de Fútbol Feminino - Polideportivo Galego on-line - Páxina principal - Clasificacións - Goleadores de Terceira na web da RFGF
Actualiza o marcador premendo F5. Actualización automática cada minuto. En intermitente, último gol marcado.
Atópanos en     Visita as nosas webs amigas
PRIMEIRA DIVISIÓN - LaLiga Santander
Xornada 5
BALAÍDOS - Sábado 22 - 16:15
RC CELTA 0
(40') Joselu
Real Valladolid 0
(46') Luis
V-21:00 Huesca 0 0 Real Sociedad
S-13:00 Rayo Vallecano 0 0 Alavés
S-16:15 Eibar 0 0 Leganés
S-18:30 Getafe 0 0 At. Madrid
S-20:45 Real Madrid 0 0 Espanyol
D-12:00 Llevant 0 0 Sevilla
D-16:15 Vila-real 0 0 València
D-18:30 Betis 0 0 Athletic
D-20:45 Barcelona 0 0 Girona
SEGUNDA DIVISIÓN - LaLiga 1|2|3
Xornada 6
LA ROMAREDA - Sábado 22 - 18:00
Zaragoza 0 0 LUGO
(51') Berjón (11') Herrera
ABANCA-RIAZOR - Luns 24 - 21:00
DEPORTIVO 0 0 Granada
(51') Javi (25') Eizmendi
S-16:00 Osasuna 0 0 Sporting
S-18:00 Rayo Majadahonda 0 0 Extremadura
S-20:30 Córdoba 0 0 Tenerife
D-12:00 Mallorca 0 0 Albacete
D-16:00 Oviedo 0 0 Elx
D-18:00 Las Palmas 0 0 Málaga
D-18:00 Reus Deportiu 0 0 Gimnàstic
D-18:00 Numancia 0 0 Almería
D-20:00 Cádiz 0 0 Alcorcón
SEGUNDA DIVISIÓN B - Grupo 1º
Xornada 5
FERNANDO TORRES - Domingo 23 - 12:00
Fuenlabrada 0 0 CORUXO
(51') Javi (25') Eizmendi
BARREIRO - Domingo 23 - 12:00
CELTA B 0 0 RÁPIDO BOUZAS
(51') Javi (25') Eizmendi
ÁNGEL NIETO - Domingo 23 - 12:00
Internacional 0 0 PONTEVEDRA
(33') Sielva (37') Drazic
EL PLANTÍO - Domingo 23 - 17:00
Burgos 0 0 DEP. FABRIL
(35') Carlitos (32') Jardel
D-11:30 Valladolid B 0 0 Las Palmas At.
D-12:00 Unión Adarve 0 0 Unionistas Salam.
D-17:00 Navalcarnero 0 0 At. Madrid B
D-17:00 Cultural Leonesa 0 0 R. Madrid Castilla
D-18:00 Salmantino 0 0 Guijuelo
D-18:00 Ponferradina 0 0 S. Sebast. Reyes
TERCEIRA DIVISIÓN - Grupo 1º
Xornada 5
S-17:45 Ourense CF 0 0 Barco
S-18:00 Somozas 0 0 Boiro
D-12:15 Silva 0 0 Arousa
D-17:00 Alondras 0 0 Racing de Ferrol
D-17:00 Céltiga 0 0 UD Ourense
D-17:30 Polvorín 0 0 Porriño Ind.
D-18:00 Paiosaco 0 0 Compostela
D-18:00 Ribadumia 0 0 Choco
D-18:00 Racing Vilalbés 0 0 Arenteiro
D-18:00 Bergantiños 0 0 Laracha

Contacto co webmaster