Atópanos en     VINDEIRA ACTUALIZACIÓN: Sábado 17 ás 11 Marcador de Preferente e 2ª División feminina galega
Torneos de Copa - Polideportivo Galego on-line - Páxina principal - Clasificacións - Cadro de Honra
Actualiza o marcador premendo F5. Actualización automática cada 30 segundos. En intermitente, último gol marcado.
Visita as nosas
webs amigas

PRIMEIRA DIVISIÓN - Primeira Iberdrola
Xornada 26
JOHAN CRUYFF - Sábado 17 - 12:00
FC Barcelona RC DEPORTIVO AB.
0 0
(22') Martín-Prieto

(40') Joselu

S-11:00 Espanyol 0 0 Rayo Vallecano
S-11:00 Eibar 0 0 Athletic
S-12:45 Real Sociedad 0 0 Logroño
S-13:00 Granadilla Tnfe. 0 0 Santa Teresa
S-14:00 Llevant 0 0 Sporting Huelva
S-17:00 València 0 0 Madrid CFF
D-11:30 Sevilla 0 0 At. Madrid
D-12:00 Real Madrid 0 0 Betis

SEGUNDA DIVISIÓN - LaLiga SmartBank
Xornada 35
ANXO CARRO - Sábado 17 - 14:00
LUGO 0 0 Alcorcón
(51') Javi

(25') Eizmendi

FINAL X.31:Rayo Vallecano 0 1 Mirandés
V-19:00 Fuenlabrada 0 0 Sabadell
V-21:00 Girona 0 0 Zaragoza
S-16:00 Castelló 0 0 Mallorca
S-18:15 Las Palmas 0 0 Málaga
S-18:15 Sporting 0 0 Oviedo
D-14:00 Albacete 0 0 Mirandés
D-14:00 UD Logroñés 0 0 Rayo Vallecano
D-18:15 Cartagena 0 0 Tenerife
L-19:00 Leganés 0 0 Ponferradina
L-21:00 Almería 0 0 Espanyol

SEGUNDA DIVISIÓN - Grupo Norte D Permanencia Xornada 5
A REIGOSA - Sábado 17 - 18:30
PM FRIOL 0 0 Espanyol B

(22') Martín-Prieto

(22') Martín-Prieto

D-11:30 Parquesol 0 0 Collerense
D-12:00 Sporting 0 0 Seagull
D-16:00 Pozuelo de Alarcón 0 0 Athletic B
DESCANSA: Zaragoza CFF

SEGUNDA DIVISIÓN B - Subgrupo 1C Xornada 3
ABANCA-BALAÍDOS - Domingo 18 - 12:00
CELTA B 0 0 Burgos
(35') Carlitos

(32') Jardel

S-16:00

Unionistas Salam.

0 0 Valladolid Prom.
D-18:00

Zamora

0 0 Cultural Leonesa
SEGUNDA DIVISIÓN B - Subgrupo 1D Xornada 3
A MALATA - Sábado 17 - 17:00
RACING FERROL 0 0 Marino de Luanco
(51') Javi

(25') Eizmendi

VERÓNICA BOQUETE - Domingo 18 - 17:00
COMPOSTELA 0 0 Langreo
(35') Carlitos

(32') Jardel

ABANCA-RIAZOR - Domingo 18 - 19:00
DEPORTIVO 0 0 Numancia
(35') Carlitos

(32') Jardel

SEGUNDA DIVISIÓN B - Subgrupo 1E Xornada 3
O VAO - Sábado 17 - 17:00
CORUXO 0 0 Oviedo B
(35') Carlitos

(32') Jardel

PASARÓN - Domingo 18 - 17:00
PONTEVEDRA 0 0 Lealtad
(51') Javi

(25') Eizmendi

D-12:00

Guijuelo

0 0 Sporting B
D-17:00

Salamanca UDS

0 0 Covadonga

PRIMEIRA NACIONAL - Subgrupo 1C Xornada 2
SANTA ANA - Domingo 18 - 12:00
Racing Féminas B 4 2 DEPORTIVO B
TENSI 2 - Domingo 18 - 12:30
Oviedo Moderno B 3 1 VICTORIA CF
LA CRUZ - Domingo 18 - 17:00
Gijón 4 0 V. INTERRÍAS
PRIMEIRA NACIONAL - Subgrupo 1D Xornada 4
PEPE QUIMARÁN - Sábado 17 - 16:00
Llanera 4 2 SÁRDOMA
MIOÑO ESTACIÓN - Domingo 18 - 12:00
Castro 3 1 AT. AROUSANA
CARLOS ALONSO "SANTILLANA" - Domingo 18 - 12:00
Oceja Gimnást. 4 0 VALADARES
SAN JUAN - Domingo 18 - 17:00
Monte 3 1 VICTORIA FC
MAREO 3 - Domingo 18 - 12:00
Sporting B 2 2 MOS
DESCANSA: UMIA

TERCEIRA DIVISIÓN - Xornada 3
Subgrupo 1C 
Goleadores na web da RFGF
D-17:00 Somozas 0 0 Arousa
D-17:00 Bergantiños 0 0 Arenteiro
D-18:00 Polvorín 0 0 Alondras
Subgrupo 1D  Goleadores na web da RFGF
S-18:00 Racing Vilalbés 0 0 Estradense
D-12:30 Silva 0 0 Choco
D-16:15 Deportivo Fabril 0 0 Rápido de Bouzas
Subgrupo 1E  Goleadores na web da RFGF
D-17:00 Paiosaco 0 0 Atios
D-17:00 Arzúa 0 0 UD Ourense
D-17:00 Estudiantil 0 0 Ourense CF
D-17:00 Fisterra 0 0 Pontellas
D-17:30 Viveiro 0 0 Ribadumia
D-17:30 As Pontes 0 0 Barco
PRIMEIRA DIVISIÓN GALEGA
Grupo A - Xornada 5
Calendario - Clasificación - Goleadoras
Betanzos D-11:00 P. Mixta Friol B
O Val D-12:00 Victoria CF B
Lugo D-16:15 Orzán
Grupo B - Xornada 5

Calendario - Clasificación - Goleadoras
Concello de Boiro D-17:00 Xuventú Aguiño
Antas D-17:00 Villestro
DESCANSA: Victoria FC B

Grupo C - Xornada 5
Calendario - Clasificación - Goleadoras
Sárdoma B D-17:00 Arcadia
Alertanavia Pendente Atlántida Matamá
DESCANSA:
Valadares B