Marcador on-line de Primeira, Segunda, Segunda B grupo 1º e Terceira grupo 1º - Marcador de Copa do Rei e Copa RFEF - Marcador de 2ª e 3ª Galicia
Marcador de Fútbol Feminino - Polideportivo Galego on-line - Clasificacións - Páxina principal
Goleadores na web da RFGF: Pref. gr. 1º - Pref. gr. 2º - 1ª Gal. gr. 1º - 1ª Gal. gr. 2º - 1ª Gal. gr. 3º - 1ª Gal. gr. 4º - 1ª Gal. gr. 5º
Actualiza o marcador premendo F5. Actualización automátca cada minuto
Atópanos en     Visita as nosas webs amigas
PREFERENTE - Grupo 1º - Xornada 8
Ordes 2 - 1 Xallas
Outeiro de Rei 0 - 1 Sofán
At. Arteixo 1 - 0 As Pontes
Polvorín 0 - 2 Arzúa
Betanzos 1 - 4 Paiosaco
Boimorto 1 - 0 San Tirso
Estudiantil 2 - 1 Dumbría
Dubra 4 - 0 Viveiro
Castro 2 - 0 At. Escairón
Residencia 1 - 2 Ribadeo
PREFERENTE - Grupo 2º - Xornada 8
Beluso 2 - 3 Estradense
Gondomar 0 - 4 Moaña
Alertanavia 0 - 2 Porriño Industrial
Campo Lameiro 1 - 1 UD Ourense
Ribeiro 1 - 6 Xuventude Sanxenxo
Bande 4 - 4 Erizana
Nogueira de Ramuín 0 - 2 Mondariz
Marcón At. 2 - 2 Caselas
O Grove 3 - 0 Valadares
Pontellas 0 - 0 Atios
1ª GALICIA - Grupo 1º Xornada 7
Ortigueira 2 - 2 Orillamar
Sp. Sada 1 - 0 Abellá
Brexo Lema 3 - 1 At.Coruña Mon.
Carral 5 - 3 Miño
Olímpico 1 - 0 Sp. Cambre
O Val 1 - 2 Gal. Mugardos
At. San Pedro 0 - 0 Queixas
Eume 5 - 1 Portazgo
Victoria 7 - 0 Cedeira
1ª GALICIA - Grupo 2º Xornada 7
Soneira 4 - 2 Silleda
Pobra 2 - 0 Baio
San Lourenzo 1 - 3 At. Riveira
Fisterra 2 - 3 Unión
Cordeiro 2 - 2 Chaián
Sigüeiro 1 - 2 Agolada
Piloño 2 - 1 Flavia
Bastavales 3 - 0 Bertamiráns
Lalín 1 - 1 Tordoia
1ª GALICIA - Grupo 3º Xornada 7
Ferreira 4 - 2 O Páramo
Lemos 4 - 3 San Cibrao
Santaballés 0 - 0 Foz
Monterroso 4 - 1 Xermade
Xove Lago 0 - 1 Pastoricense
Sp. Pontenova 5 - 1 Bóveda
Riotorto 1 - 0 Valadouro
Sarriana 2 - 1 Taboada
Chantada 1 - 0 San Roque
1ª GALICIA - Grupo 4º Xornada 7
Maside 2 - 0 A Peroxa
At. Pontedeva 1 - 3 Monterrei
Antela 1 - 2 At. Vilariño
Verín 0 - 0 Políg. S.Cibrao
Loñoá 3 - 0 At. Arnoia
Rante S.Cibrao 1 - 4 Francelos
Velle 4 - 0 Sp. Celanova
Cortegada 0 - 1 Allariz
Valenzá 2 - 0 Viana
1ª GALICIA - Grupo 5º Xornada 7
Umia 1 - 3 Amanecer
Sp. Guardés 2 - 1 Candeán
Pontevedra B 2 - 3 Unión Dena
Santa Mariña 2 - 1 Racing Vilariño
Chaín 0 - 1 Xuvenil
Xuv.Cambados 4 - 0 Rápido Bahía
Mos 0 - 2 San Martiño
Portonovo 3 - 1 Zacande
Gran Peña 2 - 1 Domaio

Contacto co webmaster