Clasificacións - Marcador on-line de fútbol masculino e feminino - Torneos de Copa
Marcador de Segunda e Terceira Galicia
- Marcador de 1ª e 2ª División feminina galega - Polideportivo Galego on-line - Páxina principal

Actualiza o marcador premendo F5. Actualización automática cada minuto. En vermello, resultados no tempo de lecer
Atópanos en     Visita as nosas webs amigas
PREFERENTE NORTE - Ascenso
Xornada 9 - Calendario
At. Arteixo D-12:00 Sarriana
Paiosaco D-17:00 Betanzos
Dubra D_17:30 At. Coruña Mont.
Fisterra D-18:00 Lemos
Sigüeiro D.18:00 Galicia Mugardos

Xornada rematada
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
PAIOSACO 25
Sarriana 23
At. Arteixo 23
Betanzos 12
Sigüeiro 12
Fisterra 11
Dubra 10
Lemos 10
Galicia Mugardos 8
At. Coruña Montañeiros 7
Ascenso
Ronda previa á fase de clasificación para a Copa do Rei

PREFERENTE NORTE - Permanencia

 Grupo D1 - Xornada 9 -  Calendario
O Pino D-17:00 Residencia
Pobra D-18:00 Ribadeo
DESCANSA: Estudiantil

Xornada rematada
1
2
3
4
5
O PINO 23
Ribadeo 15
Residencia 14
Pobra 12
Estudiantil -2
Descenso

  Grupo D2 - Xornada 9 -  Calendario
Victoria D-12:00 San Tirso
Boimorto D.17:00 Foz
DESCANSA: Laracha

Xornada rematada
1
2
3
4
5
SAN TIRSO 17
Laracha 13
Victoria 11
Boimorto 10
Foz 9
Descenso

  Grupo D3 - Xornada 9 -  Calendario
As Pontes D-18:00 At. Escairón
Santaballés D-18:00 Boiro
DESCANSA:
Xallas

Xornada rematada
1
2
3
4
5
BOIRO 19
Xallas 17
As Pontes 15
Santaballés 7
At. Escairón 1
Descenso

PREFERENTE SUR - Ascenso Xornada 9  - Calendario
Pontellas S-18:00 Pontevedra B
Cultural Areas D-17:30 Umia
Verín D-18:00 Portonovo
UD Ourense D-18:00 Vilalonga
Barbadás D-18:00 Gran Peña

Xornada rematada
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
UD OURENSE 25
Barbadás 19
Gran Peña 19
Umia 15
Pontevedra B 14
Cultural Areas 14
Portonovo 14
Vilalonga 12
Verín 8
Pontellas 5
Ascenso
Ronda previa á fase de clasificación para a Copa do Rei

 PREFERENTE SUR - Permanencia

Grupo D1 - Xornada 9 -  Calendario
Caselas D-17:30 Atios
Ribadumia D-18:00 Beluso
DESCANSA: Moaña

Xornada rematada
1
2
3
4
5
RIBADUMIA 23
Atios 15
Moaña 12
Beluso 12
Caselas 3
Descenso

  Grupo D2 - Xornada 9 -  Calendario
Mondariz D-17:30 Nogueira Ramuín
Porriño Industrial D-18:00 Xuvent. Sanxenxo
DESCANSA: Xuventude Cambados

Xornada rematada
1
2
3
4
5
XUVENTÚ SANXENXO 17
Porriño Industrial 17
Xuventude Cambados 15
Nogueira de Ramuín 10
Mondariz 6
Descenso

  Grupo D3 - Xornada 9 -  Calendario
Velle D-18:00 Sporting Guardés
Valadares D-18:30 Políg. S. Cibrao
DESCANSA: Céltiga

Xornada rematada
1
2
3
4
5
VALADARES 19
Céltiga 17
Sporting Guardés 13
Velle 10
Polígono San Cibrao 1
Descenso

PRIMEIRA GALICIA: Fases de Ascenso e Permanencia
A CORUÑA - FERROL

 Fase de Ascenso

COMPETICIÓN REMATADA
1
2
3
4
5
6
ORDES 19
Cultural Maniños 13
Olímpico. 11
Brexo Lema 10
Narón 10
Ural Español 8
Ascenso

Permanencia Gr. 1 - Xorn.10
Cl. Mar Caión D.18:00 Torre
Sada D.18;00 Eume
DESCANSA: Miño

COMPETICIÓN REMATADA
1
2
3
4
5
MIÑO 24
Eume 17
Club do Mar de Caión 14
Sada 13
Torre 2
Xornada rematada
Descenso se é un dos 2 peores penúltimos dos tres grupos da zona
Descenso

Permanencia Gr. 2 - Xorn.10
Valdoviño S-19:15 Xuv.Crendes
Sp. Meicende D-18:00 Abellá
DESCANSA: Perlío

COMPETICIÓN REMATADA
1
2
3
4
5
VALDOVIÑO 16
Xuventude de Crendes 16
Perlío 14
Abellá 12
Sporting Meicende 10
Xornada rematada
Descenso se é un dos 2 peores penúltimos dos tres grupos da zona
Descenso

Permanencia Gr. 3 - Xorn.10
O Val D-18:00 Carral
Sp. Cambre D-18:00 Sp. Ciudad
DESCANSA: Cedeira

COMPETICIÓN REMATADA
1
2
3
4
5
CARRAL 17
Cedeira 17
O Val 15
Sporting Cambre 9
Sporting Ciudad 8
Xornada rematada
Descenso se é un dos 2 peores penúltimos dos tres grupos da zona
Descenso

SANTIAGO - A COSTA 

Fase de Ascenso

COMPETICIÓN REMATADA
1
2
3
4
5
6
UNIÓN 20
Cidade de Ribeira 18
Flavia 13
Negreira 12
Baio 7
Mazaricos 2
Ascenso

Permanencia Gr. 1 - Xorn.10
Corme D-17:30 Dumbría
Escravitude D-18:00 Agolada
DESCANSA: Lalín

COMPETICIÓN REMATADA
1
2
3
4
5
LALÍN 26
Dumbría 18
Agolada 14
Corme 7
Escravitude 6
Xornada rematada
Descenso se é un dos 2 peores penúltimos dos tres grupos da zona
Descenso

Permanencia Gr. 2 - Xorn.10
Cruces D-18:00 Vltes. Baño
Val do Ulla D-18:00 Tordoia
DESCANSA: Ponteceso

COMPETICIÓN REMATADA
1
2
3
4
5
TORDOIA 21
Cruces 16
Val do Ulla 11
Ponteceso 10
Volantes de Baño 10
Xornada rematada
Descenso se é un dos 2 peores penúltimos dos tres grupos da zona
Descenso

Permanencia Gr. 3 - Xorn.10
Taragoña D-18:00 Soneira
Praíña D-18:00 Belvís
DESCANSA: Cordeiro

COMPETICIÓN REMATADA
1
2
3
4
5
SONEIRA 19
Cordeiro 16
Belvís 15
Praíña 11
Taragoña 5
Xornada rematada
Descenso se é un dos 2 peores penúltimos dos tres grupos da zona
Descenso

LUGO

 Fase de Ascenso

COMPETICIÓN REMATADA
1
2
3
4
5
6
7
8
PORTOMARÍN 22
Pol 21
Castro 16
SD Chantada 13
Chantada At. 12
Ríotorto 10
Burela 8
Taboada 8

Ascenso

Permanencia Gr. 1 - Xorn. 9
Pastoricense D-12:00 Folgueiro
San Roque D-16:30 San Lázaro
Monterroso D-18:00 Sp.Pontenova

Xornada rematada
1
2
3
4
5
6
MONTERROSO 16
Sporting Pontenova 15
Pastoricense 14
Folgueiro 12
San Lázaro 10
San Roque 9
Xornada rematada
Descenso se é o peor penúltimo dos dous grupos da zona
Descenso

Permanencia Gr. 2 - Xorn. 9
Outeiro de Rei D-17:00 Xove Lago
Alfoz D-18:0 Lourenzá
Guntín D-18:45 Friol

Xornada rematada
1
2
3
4
5
6
OUTEIRO DE REI 21
Lourenzá 20
Xove Lago 14
Guntín 11
Friol 6
Alfoz 6
Xornada rematada
Descenso se é o peor penúltimo dos dous grupos da zona
Descenso

 

 

OURENSE

 Fase de Ascenso

COMPETICIÓN REMATADA
1
2
3
4
5
6
7
8
ANTELA 21
Allariz 20
Sporting Celanova 18
A Peroxa 16
Barbadás B 13
Maside 10
At. Vilariño 9
Sporting Carballiño 4

Ascenso

Permanencia - Xornada 9
Francelos D.17:30 Monterrei
Leiro D-17:30 Cartelle
Melias D-18:00 Raio Alaricano
Cortegada D-18:0 Santa Teresita
Loñoá D-19:00 Covadonga

Xornada rematada
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
SANTA TERESITA 26
Cortegada 18
Cartelle 18
Melias 17
Loñoá 16
Monterrei 16
Raio Alaricano 14
Leiro 8
Covadonga 7
Francelos 7
Xornada rematada
Descenso

 

PONTEVEDRA - VIGO

 Fase de Ascenso

COMPETICIÓN REMATADA
1
2
3
4
5
6
7
8
MORAÑA 19
Racing Castrelos 17
At. Cuntis 16
Alertanavia 15
San Adrián 13
Goián 12
Unión Dena 11
A Lama 8

Ascenso

Permanencia Gr. 1 - Xorn. 9
Candeán D-17:00 O Grove
Cpo.Lameiro D-18:00 Tomiño
Amanecer D-18:00 Santa Mariña

Xornada rematada
1
2
3
4
5
6
CAMPO LAMEIRO 19
Amanecer 19
Santa Mariña 17
Candeán 15
Tomiño 13
O Grove 1
Descenso

Permanencia Gr. 2 - Xorn. 9
Zacande D-17:00 A Guía
Tide D-17:30 Caldelas
Arcade D-17:30 Marcón At.

Xornada rematada
1
2
3
4
5
6
CALDELAS 22
Arcade 17
Marcón At. 16
Zacande 16
A Guía 6
Tide 4
Descenso