Marcador on-line de fútbol masculino e feminino - Torneos de Copa - Marcador de Preferente e 1ª Galicia - Marcador de 1ª e 2ª feminina galega
Polideportivo Galego on-line - Clasificacións - Páxina principal Actualiza o marcador premendo F5
Atópanos en     Visita as nosas webs amigas
A CORUÑA FERROL SANTIAGO LUGO OURENSE PONTEVEDRA VIGO

2ª GAL. -Asc. -Xor. 5
Queixas 2 - 1 Oza Xuvenil
At. S. Pedro 2 - 2 Relámpago
Vizoño 1 - 0 Orillamar

2ª GAL. - Perm.A - X.6
Sp. Coruñés 0 - 5 Xuv.Dorneda
San Martiño 1 - 5 Olímpico B

DESCANSA: Visantoña

2ª GAL. - Perm.B - X.6
Xuv. Almeiras 1 - 5 At. Castros
Marte 3 - 1 Obrero

DESCANSA: Santa Cruz

2ª GAL. - Perm.C - X.6
Imperator D.17 Carnoedo
Mesía 0 - 1 Teixeiro

DESCANSA: Culleredo

3ª GAL. - Asc. D1 - X.3
Ordes B 1 - 1 Suevos
Sin Querer 5 - 1 Eirís

3ª GAL. - Asc. D2 - X.3
CD Ciudad 0 - 2 S.MeicendeB
11Caballeros 1 - 1 Portazgo

3ª GAL. - Asc. D3 - X.3
Marino 4 - 2 Sada At.
Cercedense 8 - 0 X. Aranga

C2ª GAL. -Asc. -Xor. 7
Meirás 0 - 1 Cebarca
Narahío 1 - 4 Ráp. Neda
Moeche 0 - 3 Numancia

2ª GAL. - Perm.1 - X.7
A Capela 1 - 1 Esteiro
Cariño 1 - 3 G.Mugard.B

DESCANSA: Vilarmaior

2ª GAL. - Perm.2 - X.7
Estrella 1 - 5 Amiz.Meirás
Barallobre 0 - 3 Mandiá

DESCANSA: Monfero

2ª GAL. - Perm.3 - X.7
Naron O Fr. 2 - 4 Eume B
Rosalía 2 - 2 S.Sadurniño

DESCANSA: Cult. Maniños B

2ª GAL.-Asc.Gr.A-X. 7
Calo 13- 3 Queiruga
Urdilde 5 - 1 Sp. Lampón
Cacheiras 0 - 1 Valiño
Luaña 3 - 0 Les.Lousame

2ª GAL.-Asc.Gr.B-X. 6
Dubra B 4 - 1 Rodeiro
C.Zona Vella 4 - 4 EstradenseB
Villestro 1 - 4 Silleda

2ª GAL. -Perm.A-X.8
Xuv. Aguiño 5 - 3 Bertamiráns
Agrón-Barc. 1 - 4 Nicrariense
Araño 1 - 2 Abanqueiro

2ª GAL. - Perm.B-X. 8
Rois 1 - 5 Artes
C. Ribeira B 2 - 1 Carcacía
Bastavales 4 - 1 Recesende

2ª GAL.-Perm.C-
X. 8

Trazo 0 - 0 Val Ulla B
SC Montaos 0 - 3 Vea
DESCANSA: Lamela

2ª GAL.-Perm.D- X. 8

Cire Melide 3 - 0 Amio
Deixebre 2 - 2 At. Fátima
DESCANSA: Berres


2ª GAL.-Perm.E- X. 8

Touro 1 - 0 Cruces B
Laro 4 - 0 S. Mamede
DESCANSA:
San Lourenzo

3ª GAL. -Asc. D1-X.4
Resmón 2 - 3 Cordeiro B
Gal.Bealo 2 - 0 Bandeira

3ª GAL. -Asc. D2-X.4
Tordoia B 0 - 4 ST Estrada
Pobra B 1 - 3 V. Alegre B

3ª GAL. -Asc. D3-X.4
Milladoiro 2 - 0 Noia B
C. Angustia 3 - 0 Boqueixón

3ª GAL. -Asc. D4-X.4
At. Oleiros 9 - 1 Biduído
Palmeira 2 - 1 Santiso

3ª GAL. -Asc. D5-X.4
Porto do Son 5 - 4 Sar-Extram.
Vilatuxe 0 - 1 O Pino B

3ª GAL. -Asc. D6-X.4
Camporrapado D.17 La Salle
Victoria 4 - 1 Dodro

2ª GALICIA -Asc. Gr.1 COMPETICIÓN REMATADA

2ª GAL. -Asc.Gr.2-X.8
Antas 4 - 3 Oural
Milagrosa 5 - 2 Ferreira
Becerreá 3 - 1 Chantada B
Paradela 1 - 1 Río Sil

2ª GALICIA -Perm.G.1 COMPETICIÓN REMATADA

2ª GAL.Perm.2D1X.10
Quiroga 0 - 0 O Páramo
Sta. Comba 1 - 1 Brollón
DESCANSA: Sp. Lucense

2ª GALICIA-Perm.2D2 COMPETICIÓN REMATADA

3ª GALICIA - Asc. C1 COMPETICIÓN REMATADA

3ª GAL. - Asc. C2-X. 6 COMPETICIÓN REMATADA

3ª GAL. - Asc. C3-X. 6 COMPETICIÓN REMATADA

 3ª GAL. - Asc. C4-X.6 COMPETICIÓN REMATADA

2ª GAL. - Gr. 1 - X.26 Calend. - Clasific. - Goleadores
Barra Miño 0 - 3 RibadaviaAt.
Cenlle 1 - 4 Sp.Vilamarín
Velle B 2 - 2 Arrabaldo
Amoeiro 2 - 1 Palmés
Padrenda 0 - 2 Seixalbo
Cea 3 - 0 Salamonde
O Irixo 1 - 1 Coles

 2ª GAL. -Gr. 2 - X.-26 Calend. - Clasific. - Goleadores
Cented Ac. 2 - 1 Rante SCib.
Sande 4 - 0 Mugares
Moreiras 2 - 5 Muíños
A Bola 4 - 2 Muntián AM
Lobios 1 - 1 Toén
Taboadela 1 -  2 Outomuro
Soutopenedo 1 - 4 Pabellón

 2ª GAL. - Gr. 3-X.26 Calend. - Clasific.- Goleadores
X.10Vilardevós 1-2 Vilar Barrio
Trives 0-0 Paderne
Viana 6-2 Vilardevós
Maceda 3-1 Xinzo
Rocas 2-0 Molgas
PiñeiraSeca 7-1 Espadana
Bubal 0-3 Parada Sil
Vilar Barrio 1-2 Rúa

 2ª GAL. -Ascenso-X.6
Romai 2 - 2 Bueu
Caldas 0 - 2 P. Caldelas
San Martiño - Cerponzóns

2ª GAL.-Perm. 1 - X.7
At. Faxilde 3 - 5 Vilaboa
Un. Sampaio 3 - 3 Marín
DESCANSA: Mosteiro

2ª GAL.-Perm. 2 - X.7
Portas 3 - 4 Soutomaior
Catoira 2 - 1 Libertad Sp.
DESCANSA: Domaio

2ª GAL.-Perm. 3 - X.7
Cruceiro 6 - 4 Deiro
Cesantes 1 - 2 Xil
DESCANSA:
Monteporreiro

3ª GAL. - Gr. D1 - X.4
Campañó 2 - 1 Anduriña
Pontearnelas 3 - 0 Marcón At.B

3ª GAL. - Gr. D2 - X.4
Ráp. Bahía 0 - 1 At.Combarro
Noalla 2 - 1 Salcedo

3ª GAL. - Gr. D3 - X.4
Vilagarcía 2 - 4 Cotobade
Figueirido 3 - 1 Xuv. Sisán

3ª GAL. - Gr. D4 - X.3
Caldas B 1 - 1 Poio
Bamio 3 - 0 Cobres
Santomé 0 - 2 T. Montes

 

2ª GAL. -Asc. G.1-X.6
X.5: Chaín 2 - 3 Mos
Ribeira 0 - 1 Val Miñor
Mos 4 - 2 Atda.Matamá
Salvaterra 1 - 3 Chaín

2ª GAL.-Perm.Gr.1-X.6
GondomarFB 0 - 0 L. Tameiga
Erizana 4 - 1 San Esteban
DESCANSA: Tebra

2ª GAL.-Perm.Gr.2-X.6
San Miguel 5 - 1 Coia
Neves 1 - 1 Mosende
DESCANSA: Cañiza

2ª GAL.-Perm.Gr.3-X.6
At. Vilar 1 - 2 Lavadores
Nieto 4 - 3 Xinzo
DESCANSA: Gondomar CF

3ª GAL. -Asc. Gr.1-X.6
X.Pontear. B 3 - 5 Balaídos
Peñasco 2 - 1 Ribadelouro

3ª GAL. -Asc. Gr.2-X.6
Oiense 1 - 3 Pontellas B
Progresista 4 - 2 Teis

3ª GAL. -Asc. Gr.3-X.6
Vila Corpus 0 - 1 Chapela
Covelo 1 - 2 Guillarei

A COSTA

2ª GAL. - Asc. - Xor. 5
Muros 2 - 1 Coristanco
Esteirana 1 - 0 Castriz
Muxía 4 - 1 Cabana

2ª GAL. - Perm.A- X.5
Camariñas 3 - 2 Nantón
Baíñas 3 - 0 Cerqueda

2ª GAL. - Perm.B- X.5
Malpica 0 - 4 Lira
S.Lourenzo 3 - 2 Monte Louro

2ª GAL. - Perm.C- X.5
Cee 4 - 4 Sp. Zas
Outes 2 - 0 Buño

3ª GAL. - Asc. A - X.9 Calend. - Clasific. - Goleadores
Sp. Seaia 3 - 4 Xallas B
Corcubión 5 - 0 Camelle
DESCANSA: Castrelo

3ª GAL. - Asc. B - X.9 Calend. - Clasific. - Goleadores
At. Pereiriña 0 - 1 Oza
Porteño 5 - 1 Ameixenda
DESCANSA: Laxe