Marcador on-line de Primeira, Segunda, Segunda B grupo 1º e Terceira grupo 1º - Marcador de Preferente e 1ª Galicia
Marcador de Fútbol Feminino - Polideportivo Galego on-line - Clasificacións - Páxina principal Actualiza o marcador premendo F5
Atópanos en     Visita as nosas webs amigas
Resultados confirmados polas actas arbitrais
(Calendarios, clasificacións e goleadores facilitados tamén pola web da Real Federación Galega de Fútbol)
A CORUÑA COSTA SANTIAGO LUGO OURENSE PONTEVEDRA VIGO
2ª GAL. - Gr. 1º - X. 7
Calend. - Clasific. - Goleadores
Tambre 0 - 3 Sp. Ciudad
Marino 3 - 0 Santa Cruz
Sin Querer 1 - 0 Cdad.Jardín
CM Caión 2 - 1 Carnoedo
Sp.Meicende 1 - 2 Mesía
Sp.Coruñés 0 - 1 Relámpago
Vizoño 3 - 0 Imperator
Torre 2 - 0 Culleredo
Visantoña 2 - 2 Larín

3ª GAL. - Gr. 1º - X. 5
Calend. - Clasific. - Goleadores
Xuv. Latina 7 - 2 Peñarredonda
At. Perillo 6 - 0 Sarsfield
Xuvenil 1 - 3 Curtis
Pastoriza 1 - 2 Marte
Teixeiro 4 - 2 Ordes B
Eirís 3 - 0 Visantoña B
Gal.Gaiteira 3 - 1 U.Campestre
Hércules 1 - 0 Bribes

3ª GAL. - Gr. 2º - X. 5
Calend. - Clasific. - Goleadores
Obreiro 2 - 3 CD Ciudad
X. Aranga 6 - 2 Vizoño B
Suevos 3 - 1 Orzán
Sigrás 0 - 1 X.Dorneda
Maravillas 2 - 2 Ozacesuras
Br. Lema B 6 - 3 At. Sobrado
DESCANSAN: Unión Sportiva e Oza Xuvenil

 3ª GAL. - Gr. 3º - X. 5
Calend. - Clasific. - Goleadores
11Caballeros 1 - 1 Vila Ordes
Olímpico B 2 - 0 S. Martiño
Xuv.Crendes 3 - 1 S.Margarita
At. Castros 2 - 0 Calasanz
Vioño - Lic.Monelos
Encrobas 10- 0 Cristal
Pte.Carreira 2 - 4 Sp. Burgo
Español 3 - 0 Abellá B

 

2ª GAL. - Gr. 2º - X. 5
Calend. - Clasific. - Goleadores
MonteLouro 0 - 0 Cerqueda
Muxía 4 - 0 Cee
Coristanco 1 - 1 Corme
Camariñas 2 - 1 Outes
Esteirana 1 - 1 Ponteceso
Malpica 0 - 0 Sp. Zas
Buño 3 - 1 Baíñas
Mazaricos 2 - 1 Lira

3ª GAL. - Gr. 4º - X. 5
Calend. - Clasific. - Goleadores
Castriz 3 - 2 Camelle
Laxe 2 - 0 Sp. Seaia
Outes B 1 - 6 Muros
Vtes. Baño 3 - 2 Castrelo
Ameixenda 3 - 4 Corcubión
Nantón 4 - 2 Porteño
DESCANSA: Cabana


FERROL
2ª GAL. - Gr. 3A - X. 8
Calend. - Clasific. - Goleadores
Somozas B 3 - 4 Cariño
X. Cabanas 0 - 4 Valdoviño
Numancia 3 - 0 San Mateo
S.Sadurniño 2 - 0 Cult.Maniños
Rosalía 2 - 3 Cebarca
Meirás 6 - 0 Barallobre

2ª GAL. - Gr. 3B - X. 8
Calend. - Clasific. - Goleadores
Vilarmaior 2 - 3 Narahío
Estrella 2 - 3 Narón
Mandiá 1 - 3 Perlío
Gal.Caranza 4 - 1 Moeche
Ráp. Neda 1 - 0 A Capela
DESCANSA: Monfero

2ª GAL. - Gr. 4º - X. 7
Calend. - Clasific. - Goleadores
Praíña 4 - 3 Recesende
Escravitude 2 - 1 Calo
Abanqueiro 6 - 4 Araño
Urdilde 1 - 2 Deixebre
Palmeira 0 - 0 Luaña
Taragoña 4 - 0 Agrón
Carcacía 1 - 3 Cabo Cruz
Cacheiras 1 - 2 Les.Lousame
Sálvora 2 - 0 Dodro

2ª GAL. - Gr. 5º - X. 7
Calend. - Clasific. - Goleadores
Lamela 5 - 1 At. Pino
Trazo 1 - 2 Touro
Villestro 2 - 0 SCMontaos
Belvís 1 - 1 Cruces
Berres 1 - 1 Val do Ulla
S. Mamede 7 - 0 La Salle
Bandeira 1 - 3 Zona Vella
Cogalrodeiro 3 - 4 O Pino
Laro 0 - 2 Cire Melide

3ª GAL. - Gr. 5º - X. 5
Calend. - Clasific. - Goleadores
Cruído 6 - 3 Crocha
Xuv. Aguiño 0 - 6 Artes
Porto Son 3 - 1 Gal. Bealo
Sp. Lampón 6 - 2 Olveira
Rois 1 - 1 Furia Ath.
Carreira 1 - 6 Baroña
Queiruga 2 - 6 At. Oleiros
DESCANSA: Cures

3ª GAL. - Gr. 6º - X. 5
Calend. - Clasific. - Goleadores
Burgo Nac. 1 - 3 A.Lavacolla
S.Lourenzo 3 - 2 S.Santiago
M.Peleteiro 3 - 0 Amio
Vilatuxe 2 - 0 Santiso
Victoria 1 - 1 Sar
Belvís B 0 - 7 At. Fátima
C. Angustia 1 - 2 Vista Alegre
DESCANSA: PB Arzúa

3ª GAL. - Gr. 7º - X. 5
Calend. - Clasific. - Goleadores
Viduído 2 - 0 Portomouro
Trazo B 2 - 2 Val do Ulla
Guimarei 3 - 0 Rarís
Tordoia B 1 - 1 S.MamedeB
Vea 2 - 1 Brión
Calo B 0 - 6 EstradenseB
Dubra B 1 - 1 Resmón
DESCANSA: Milladoiro

2ª GAL. - Gr. 6º - X. 6
Calend. - Clasific. - Goleadores
Candelaria 0 - 1 Folgueiro
Cospeito 1 - 2 Lourenzá
Roupar 1 - 1 Guitiriz
Ourol 1 - 3 Meira
Iberia 2 - 0 Alfoz
Pol 2 - 0 Mondoñedo
Burela 2 - 0 Abadín
Matela 0 - 3 Cabreiros

2ª GAL. - Gr. 7º - X. 6
Calend. - Clasific. - Goleadores
Castroverde 0 - 1 Sp.Lucense
Chantada B 0 - 3 Oural
MonterrosoB 1 - 0 Milagrosa
Rubián 1 - 3 Sta.Comba
Palas 3 - 0 Portomarín
Brollón 3 - 1 San Lázaro
Antas 1 - 1 ChantadaAt
Friol 3 - 0 Becerreá

 3ª GAL. - Gr. 8º - X. 6
Calend. - Clasific. - Goleadores
Celeiro CM 1 - 1 CatroRoldas
Rioaveso M 2 - 5 Cervo Sarg.
Cazás 0 - 1 Goiriz
Muimenta 2 - 1 C.Barreiros

3ª GAL. - Gr. 9º - X. 6
Calend. - Clasific. - Goleadores
Comercial 5 - 3 Rábade
Guntín 2 - 2 Corgo
Laiosa 2 - 3 Friol B

DESCANSA: Fonsagrada

3ª GAL. - Gr. 10º - X.6
Calend. - Clasific. - Goleadores
At.Taboada 0 - 2 Río Sil
O Incio 2 - 1 FCBecerreá
Sober 1 - 1 Quiroga
DESCANSA: Paradela

2ª GAL. - Gr. 8º - X. 6
Calend. - Clasific. - Goleadores
Melias 2 - 0 Cea
Sp.Carballiño 3 - 5 Leiro
Rúa 4 - 0 Palmés
Caldelao 4 - 3 Sta.Teresita
Arrabaldo 5 - 5 Moreiras
Covadonga 3 - 0 Trives
Amoeiro 6 - 1 Salamonde
RibadaviaAt. 0 - 2 Coles

2ª GAL. - Gr. 9º - X. 6
Calend. - Clasific. - Goleadores
PiñeiraSeca 3 - 0 Molgas
Paderne 5 - 0 Muíños
Sande 1 - 2 Taboadela
R.Alaricano 0 - 2 Maceda
A Bola 4 - 1 Xunq.Ambía
Seixalbo Ad. Outomuro
Espadana 1 - 1 A Manchica
Lobios 3 - 2 Carballeira

3ª GAL. - Gr. 11º - X. 6
Calend. - Clasific. - Goleadores
OurenseCFB 0 - 1 Os Chaos
A Merca 4 - 0 Bubal
Soutopenedo 0 - 2 Sp.Vilamarín
Toén 2 - 0 Allariz B
Vilar Santos 0 - 1 Barra Miño
Muntián 1 - 1 Rocas
Maceda B 1 - 1 Cartelle
Padrenda 3 - 3 Parada Sil
Vilar Barrio 3 - 0 Cenlle

2ª GAL. - Gr. 10º - X.7
Calend. - Clasific. - Goleadores
Mosteiro 3 - 1 Marín
San Adrián 0 - 2 Arcade
Figueirido 1 - 4 Caldas
P. Caldelas 1 - 0 Cerponzóns
Salcedo 0 - 2 Cruceiro
Bamio 1 - 2 A Lama
Noalla 0 - 0 Vilaboa
Moraña 1 - 1 At. Cuntis
Pontearnelas 2 - 3 U.Sampaio

3ª GAL. - Gr. 12º - X.4
Calend. - Clasific. - Goleadores
Bueu 3 - 3 Cotobade
Soutomaior 1 - 3 Poio
At.Estación 7 - 0 Estr.Dorada
Caroi 1 - 3 Cesantes
Salcedo B 1 - 3 Cobres
DESCANSAN: San Andrés e Santomé

 3ª GAL. - Gr. 13º - X.4
Calend. - Clasific. - Goleadores
At.Cuntis B 1 Nov Xil
Vilagarcía 0 - 2 Portas
Beiramar 2 - 3 At. Faxilde
Barro 2 - 1 O Grove B
Libertad 0 - 1 Chispa
Romai 4 - 1 RibadumiaB
DESCANSA: Deiro

2ª GAL. - Gr. 11º - X. 7
Calend. - Clasific. - Goleadores
Tebra 0 - 3 R.Castrelos
Nieto 2 - 3 Choco B
Teis 2 - 2 Caldelas
Nigrán 1 - 1 Salvaterra
S. Esteban 0 - 3 Pontellas B
Goián 2 - 0 Vincios
L. Tameiga 2 - 0 A Guía
San Miguel 0 - 1 Tide
Ribadelouro 1 - 5 Tomiño

3ª GAL. - Gr. 15º - X. 6
Calend. - Clasific. - Goleadores
Atda.Matamá 1 - 0 Casablanca
PB Chapela 1 - 8 GondomarFB
Chapela 0 - 1 Balaídos
Moledo Ad. R.VilariñoB
Coia 3 - 1 D. Sampaio
Nespereira Ad. Ar. Alcabre
Peñasco 4 - 0 Pereiró
Lavadores 0 - 2 At. Vilar

3ª GAL. - Gr. 16º - X. 7
Calend. - Clasific. - Goleadores
Covelo 4 - 3 A.Sanguiñeda
S. Salvador 3 - 2 Vilasobroso
Ribeira 4 - 1 Castelo
Miño 1 - 0 Oliveira
Progresista Ad. Guillarei
Arbo Ad. S.Xoán Rub
Cañiza 1 - 0 Caselas B
Mosende Ad. Neves
DESCANSA: Xinzo

Contacto co webmaster