Marcador on-line de Primeira, Segunda, Segunda B grupo 1º e Terceira grupo 1º - Marcador de Copa do Rei e Copa RFEF - Marcador de Preferente e 1ª Galicia
Marcador de Fútbol Feminino - Polideportivo Galego on-line - Clasificacións - Páxina principal Actualiza o marcador premendo F5
Atópanos en     Visita as nosas webs amigas
Resultados confirmados polas actas arbitrais
(Calendarios, clasificacións e goleadores facilitados tamén pola web da Real Federación Galega de Fútbol)
A CORUÑA COSTA SANTIAGO LUGO OURENSE PONTEVEDRA VIGO
2ª GAL. - Gr. 1º - X. 4
Calend. - Clasific. - Goleadores
Abellá - Sp.Meicende
Relámpago - Torre
At. S.Pedro - Sp.Coruñés
Santa Cruz - Obreiro
Queixas - S. Martiño
Marino - Visantoña
Xuvenil - Portazgo
Español - Vizoño
CD Ciudad - CM Caión

3ª GAL. - Gr. 1º - X. 2
Calend. - Clasific. - Goleadores
Marte - At. Castros
Eirís - Unión Spva.
Lic.Monelos - S.Margarita
Oza Xuvenil - Maravillas
Sin Querer - Gal.Gaiteira
Vioño - Dep. Orzán
Cristal - Cdad.Jardín
DESCANSA: Calasanz

3ª GAL. - Gr. 2º - X. 1
Calend. - Clasific. - Goleadores
VisantoñaB - Ordes B
Vila Ordes - X. Aranga
Mercurio - Pte.Carreira
Mesía - Teixeiro
At.Sobrado - S.MeicendeB
Xuv.Crendes - Abellá B
DESCANSA: Curtis

3ª GAL. - Gr. 3º - X. 1
Calend. - Clasific. - Goleadores
Culleredo - Xuv.Dorneda
Bribes - U.Campestre
At.ArteixoB - Hércules
Carnoedo - Suevos
Sp. Burgo - 11Caballeros
Larín - Pastoriza
DESCANSA: Olímpico B

 

2ª GAL. - Gr. 2º - X. 2
Calend. - Clasific. - Goleadores
Baíñas - MonteLouro
Muxía - Cee
Corme - Buño
Ponteceso - Voltes.Baño
Muros - S.Lourenzo
Cerqueda - Malpica
Lira - Mazaricos
Ameixenda - Sp. Zas

3ª GAL. - Gr. 4º - X. 2
Calend. - Clasific. - Goleadores
Outes - Castrelo
Sp. Seaia - Castriz
Corcubión - Camelle
Porteño - Coristanco
Laxe - Nantón
Cabana - As Baleas
DESCANSA: Camariñas
 
FERROL
2ª GAL. - Gr. 3A - X.4
Calend. - Clasific. - Goleadores
Numancia - Mandiá
Valdoviño - Meirás
Moeche - Rosalía
Cariño - X.Cabanas
San Mateo - A Capela
DESCANSA: G.MugardosB

2ª GAL. - Gr. 3B - X.2
Calend. - Clasific. - Goleadores
C.ManiñosB - Cebarca
Narahío - Monfero
Barallobre - Estrella
Vilarmaior - S.Sadurniño
Perlío - Ráp. Neda

2ª GAL. - Gr. 4º - X. 4
Calend. - Clasific. - Goleadores
Sar - Urdilde
Milladoiro - Cacheiras
Carcacía - Sálvora
Taragoña - Brión
Cabo Cruz - Abanqueiro
Agrón - Luaña
Baroña - Queiruga
At. Riveira - Recesende
Calo - Les.Lousame

2ª GAL. - Gr. 5º - X. 4
Calend. - Clasific. - Goleadores
O Pino - EstradenseB
Vilatuxe - At. Fátima
Lamela - Trazo
Deixebre - Touro
SCMontaos - Villestro
Zona Vella - Silleda
Cruces - S. Mamede
Berres - Laro
Belvís - C. Melide

 3ª GAL. - Gr. 5º - X. 1
Calend. - Clasific. - Goleadores
Cruído - Crocha
X. Aguiño - Porto Son
Sp.Lampón - Gal. Bealo
Cures - Furia Ath.
Carreira - Araño
Palmeira - Artes
At. Oleiros - Dodro

3ª GAL. - Gr. 6º - X. 4
Calend. - Clasific. - Goleadores
O Pino B - S.Santiago
La Salle - VistaAlegre
Cogalrodeiro - M.Peleteiro
Santiso - Bandeira
Amio - S.Lourenzo
C. Angustia - Calo B

3ª GAL. - Gr. 7º - X. 1
Calend. - Clasific. - Goleadores
Dubra B - Viduído
Rarís - Boqueixón
Vea - S.MamedeB
Val Ulla B - Nicrariense
Guimarei - Trazo B
Resmón - Rois
DESCANSA: Portomouro

2ª GAL. - Gr. 6º - X. 3
Calend. - Clasific. - Goleadores
Cospeito - Roupar
Cabreiros - Comercial
Lourenzá - Folgueiro
Valadouro - Goiriz
Mondoñedo - Abadín
Xermade - Meira
Guitiriz - Iberia
Cervo-Sarg. - Candelaria

2ª GAL. - Gr. 7º - X. 3
Calend. - Clasific. - Goleadores
O Incio - Brollón
Becerreá - Oural
San Roque - Bóveda
Portomarín - MonterrosoB
Ferreira - Palas
Chantada B - Corgo
Sp.Lucense - San Lázaro
Sta. Comba - Guntín

3ª GAL. - Gr. 8º - X. 2
Calend. - Clasific. - Goleadores
Milagrosa - Bal. Lugo
Cazás - Friol B
Muimenta - CatroRoldas
Alfoz - Matela
Rioaveso M. - Celeiro CM
C. Barreiros - Fonsagrada

3ª GAL. - Gr. 9º - X. 2
Calend. - Clasific. - Goleadores
Río Sil - Rel.Taboada
Quiroga - Lemos B
Sober - Paradela
Taboada B - Antas
DESCANSAN: Castroverde e Rubián

2ª GAL. - Gr. 8º - X. 3
Calend. - Clasific. - Goleadores
Rúa - Arrabaldo
Sp.Carballiño - Sp.Vilamarín
Moreiras - Palmés
Sta.Teresita - Barra Miño
Coles - Toén
Leiro - Salamonde
Amoeiro - A.Pontedeva
Cea - Trives

2ª GAL. - Gr. 9º - X. 3
Calend. - Clasific. - Goleadores
A Bola - PiñeiraSeca
Sande - Muíños
R.Alaricano - Taboadela
Paderne - OurenseCFB
Outomuro - Molgas
Lobios - Rante SCib.
Espadana - Cartelle
A Manchica - Viana

3ª GAL. - Gr. 10º - X.3
Calend. - Clasific. - Goleadores
A Merca - Rocas
Maceda B - Padrenda
Vilamarín B - Carballeira
Vilar Barrio - Parada Sil
Soutopenedo - Os Chaos
Bubal - Velle B
DESCANSAN: Cenlle e Muntián-As Maravillas

2ª GAL. - Gr. 10º - X.3
Calend. - Clasific. - Goleadores
Mosteiro - Romai
Cesantes - San Adrián
Pontearnelas - A Lama
Poio - Caldas
Marín - Moraña
Bueu - Noalla
Vilaboa - U.Sampaio
Bamio - Cruceiro
Deiro - Zacande

3ª GAL. - Gr. 11º - X.1
Calend. - Clasific. - Goleadores
At.Estación - Salcedo
Caroi - Ráp. Bahía
Cerponzóns - MarcónAt.B
P. Caldelas - Santomé
Soutomaior - Monteporreiro
Figueirido - Cotobade
Cobres - San Andrés

3ª GAL. - Gr. 12º - X.1 Calend. - Clasific. - Goleadores
Portas - O Grove B
At. Faxilde - RibadumiaB
Libertad - Dorrón
At.Cuntis B - Vilagarcía
Chispa - Xil
Beiramar - Catoira
At.Peñaflor - Barro

2ª GAL. - Gr. 11º - X.3
Calend. - Clasific. - Goleadores
Chaín - Nieto
Tomiño - Candeán
Goián - Caldelas
L. Tameiga - At. Vilar
Rc. Vilariño - PontellasB
Xinzo - Progresista
Teis - Vincios
GondomarFB - Mosende
Tide - Sta. Mariña

3ª GAL. - Gr. 13º - X.3
Calend. - Clasific. - Goleadores
Moledo - Chapela
Peñasco - San Miguel
S. Esteban - Atda.Matamá
Oiense - Pereiró
Ar. Alcabre - Nespereira
D. Sampaio - Coia
Lavadores - Balaídos
Val Miñor - Casablanca

3ª GAL. - Gr. 14º - X.3
Calend. - Clasific. - Goleadores
Ribadelouro - Miño
S.Salvador - Castelo
Neves - Vila Corpus
A.Sanguiñeda - Cañiza
Guillarei - Oliveira
Covelo - Tebra
Arbo - S.XoánRub
DESCANSA: Ribeira

 

Contacto co webmaster