P O L I D E P O R T I V O   G A L E G O

Marcador on-line dos equipos galegos nas máximas categorías dos principais deportes - Calendarios e Clasificacións
VINDEIRA ACTUALIZACIÓN: Sábado 22 ás 16,30 Marcador on-line de Primeira, Segunda, Segunda B grupo 1º e Terceira grupo 1º - Marcador de Copa do Rei e Copa RFEF
Marcador de Preferente e 1ª Galicia
- Marcador de 2ª e 3ª Galicia -
Marcador de Fútbol Feminino - Páxina principal
Actualiza o marcador premendo F5. Actualización automática cada minuto.
Atópanos en     Visita as nosas webs amigas
BÁSQUET BALONMÁN FÚTBOL SALA HOQUEI A PATÍNS VOLEIBOL RUGBY
Liga Endesa

COMEZA O

27 DE SETEMBRO

Liga DIA Feminina

COMEZA O

13 DE OUTUBRO

Div. Honra Cad. Rodas

COMEZA O

14 DE OUTUBRO

Liga Asobal - Xornada 3
EL SARGAL - Sábado 22 - 18:30
Liberbank Cuenca 0
FRIGORÍF. MORRAZO 0
 
MUNICIPAL - Sábado 22 - 18:30
C. ALBAREI TEUCRO 0
Logroño La Rioja 0
 
Bidasoa Irun 25 18 Ademar León
At. Valladolid 24 41 Barcelona
Bada Huesca 27 28 Sinfín
Puente Genil 26 26 Guadalajara
Alcobendas 24 24 Benidorm
Granollers 43 22 H. Anaitasuna

Liga Guerreras - Xorn. 3
MUNICIPAL - Sábado 22 - 16:30
GODOY M. PORRIÑO 0
KH-7 Granollers 0
 
A SANGRIÑA - Sábado 22 - 18:30
MEC. AT. GUARDÉS 0
S. Amara Bera Betra 0
 
Xor. 1: Málaga 27 28 Bera Bera
Gijón 29 29 Málaga
Castelló 25 20 Zuazo
Valladolid 22 23 Elx Mustang
Morvedre 31 19 H.Alcobendas
Canyamelar D.25 Castelló

1ª División - Xornada 2
SON MOIX - Venres 21 - 20:30
Palma 2
O PARRULO FERROL 3
 
Llevant 2 2 Movistar Inter
Santa Coloma 3 3 Cartagena
Barcelona 6 2 Zaragoza
ElPozo Murcia 3 5 Antequera
Penyíscola 0 1 Valdepeñas
Jaén 2 5 Osasuna
Segovia 5 0 Rib. Navarra

1ª División Feminina

COMEZA O

29 DE SETEMBRO

OK Liga - Xornada 1
RIAZOR - Sábado 22 - 20:00
LICEO 0
Barcelona Lassa 0
 
Alcobendas 3 2 Voltregà
Igualada 4 3 Vic
Caldes 1 1 Girona
Lloret 6 2 Calafell
Alcoi 4 1 Noia
Reus 0 2 Vendrell
Lleida 6 2 Sant Cugat

OK Liga Feminina

COMEZA O

20 DE OUTUBRO

Superliga Masculina

COMEZA O

13 DE OUTUBRO

Liga Iberdrola Feminina

COMEZA O

13 DE OUTUBRO

Liga Iberdrola Fem.- X.1
ELVIÑA - Domingo 23 - 11:00
CRAT UNIV. CORUÑA 0
Majadahonda 0
 
Univ. Sevilla 37 17 INEF-L'Hosp.
Ol. Pozuelo 17 44 Sanse Scrum
XV Hortaleza 17 44 C. Cisneros

TENIS DE MESA
Superdivisión Mascul.

COMEZA O

28 DE SETEMBRO

Superdivisión Feminina

COMEZA O

28 DE SETEMBRO

Contacto co webmaster