P O L I D E P O R T I V O   G A L E G O

Marcador equipos galegos nas máximas categorías dos principais deportes - Clasificacións
SÓ RESULTADOS FINAIS  Marcador on-line de fútbol masculino e feminino
 Marcador de Preferente e Primeira Galicia Páxina principal Actualiza o marcador premendo F5. Actualización automática cada 30 segundos
Atópanos en     Visita as nosas webs amigas
BÁSQUET BALONMÁN FÚTBOL SALA HOQUEI A PATÍNS VOLEIBOL RUGBY
Liga Endesa - Xorn. 29
FONTES DO SAR FINAL
MONB. OBRADOIRO 86
BAXI Manresa 94
 
FERNANDO BUESA ARENA FINAL     FINAL
Baskonia 76 0
RÍO BREOGÁN 74    
 
UCAM Murcia 90 77 Z. Palencia
L. Tenerife 101 84 S. Bilbao
Unicaja 83 72 C. Zaragoza
Girona 75 81 Barça
Gran Canaria 97 92 M. Andorra
C. Granada 81 88 València
Real Madrid 95 92 Joventut

Liga Endesa Femin.-X.29
MALOSTE FINAL
Loint. Gernika Bizkaia 73
 
CELTA ZORKA REC. 64
 
PAZO PROVINCIAL DOS DEPORTES
Sábado 13 - 19:15
FINAL
DURÁN MAQ. ENSINO 70
Casademont Zaragoza 75
 
 
FONT DE SANT LLUÍS FINAL
València 79
BAXI FERROL 66
 
 
EP Bembibre 52 89 IDK Euskotren
Gran Canaria 82 83 A. Araski
HG Jairis 78 65 Cadi La Seu
Barça 72 70 Spar Girona
Estudiantes 63 69 Perf. Avenida

D.Honra Cad.Rodas-X.19
TXURDINAGA FINAL
Bidaideak Bilbao 86
IBERCONSA AMFIV 72
 
Amivel RG 88 57 S. Burgos
Extremadura 47 85 F. Aliados
Gran Canaria 67 47 M. Joventut
A. Albacete 77 30 IMF Getafe

Liga Asobal - Xorn. 25
PALAVIO MUNICIPAL DE EPORTES FINAL
Bada Huesca 29
FRIGORÍF. MORRAZO 38
 
Bidasoa Irun 36 24 Sinfín
Port Sagunt 27 31 Ademar León
Barça 40 37 Granollers
Logroño Rioja 33 23 Benidorm
At. Valladolid 32 29 V. Herol Nava
Cuenca 28 27 Puente Genil
Torrelavega 26 37 H. Anaitasuna


Liga Guerreras

NON SE DISPUTA XORNADA

1ª División

NON SE DISPUTA XORNADA

1ª División Feminina
NON SE DISPUTA XORNADA

Parlem OK Liga

NON SE DISPUTA XORNADA

OK Liga Feminina - X. 22
 JAUME PARERA I LEÓN FINAL
Lidergrip Mataró 2
CORUÑA 2
 
Vila-Sana 2 2 Esneca Fraga
Sant Cugat 1 6 P. Plegamans
Las Rozas 0 4 La Calzada
Cerdanyola 4 1 Bembibre
Alcobendas 0 6 Voltregà
Igualada 2 3 Manlleu

Superliga - Semifinais
 
Melilla 3 2 Guaguas
Guaguas 3 2 Melilla

Rí.DueroSoria 3 1 UC Almería
UC Almería 1   R- Duero Soria

Liga Iberdrola
Play-off Título- Semifinal
Cajasol 3 2 Gran Canaria
Gran Canaria 3 1 Cajasol
Gran Canaria 3 0 Cajasol
Tenerife 3 0 Av. Menorca
Av. Menorca 3 0 Tenerife
Av. Menorca 3 0 Tenerife

Liga Feminina - 2ª Fase

NON SE DISPUTA XORNADA

TENIS DE MESA
Superdivisión Mas.-X.19
PRÍNCIPE FELIPE
Martes 16 - 17:00
VISIT PONTEVEDRA 3
()
Real Cajasur Priego 3