P O L I D E P O R T I V O   G A L E G O

Marcador on-line dos equipos galegos nas máximas categorías dos principais deportes - Calendarios e Clasificacións
VINDEIRA ACTUALIZACIÓN: Sábado 19 ás 17 Marcador on-line de Primeira, Segunda, Segunda B grupo 1º e Terceira grupo 1º - Marcador de Copa RFEF
Marcador de Preferente e 1ª Galicia
- Marcador de 2ª e 3ª Galicia - Marcador de Fútbol Feminino - Páxina principal
Actualiza o marcador premendo F5. Actualización automática cada minuto.
Atópanos en     Visita as nosas webs amigas
BÁSQUET BALONMÁN FÚTBOL SALA HOQUEI A PATÍNS VOLEIBOL RUGBY
Liga Endesa - Xorn. 17
FONTES DO SAR - Domingo 20 - 17:00
MONBÚS OBRADOIRO 0
Unicaja 0
 
PAZO DOS DEPORTES - Domingo 20-17:00
C. CAND. BREOGÁN 0
València 0
 
I. Tenerife 82 76 Fuenlabrada
Gran Canaria 97 88 UCAM Murcia
Estudiantes 91 96 D. Gipuzkoa
SP Burgos 98 96 DS Joventut
T. Zaragoza 85 91 M. Andorra
B. Manresa 67 68 Real Madrid
K. Baskonia 83 67 Barcelona

Liga DIA Fem. - Xorn. 16
PAZO DOS DEPORTES - Venres 18 - 21:00
DURÁN MAQ. ENSINO 79
RPK Araski 55
 
A MALATA - Sábado 19 - 19:00
BAXI FERROL 0
Q. El Pastor Zamarat 0
 
IDK Gipuzkoa 42 73 Sant Adrià
Perf. Avenida 67 63 Cadí La Seu
Gernika Bizk. 64 70 Al-Qázeres E.
Mann-Filter 67 53 EP Bembibre
Girona 71 85 València

D.Honra Cad.Rodas-X.10
PABLO BEIRO - Sábado 19 - 19:00
IBERCONSA AMFIV 0
Rincón Dental Amivel 0
 
A. Albacete 79 60 Gran Canaria
Ilunion 48 63 Grupo Norte
Bidaideak B. 73 67 Extremadura
FV Zuzenak 73 67 CM Getafe

Liga Asobal

NON SE DISPUTA

XORNADA

Liga Guerreras

NON SE DISPUTA

XORNADA

1ª División - Xornada 19
PAVELLÓ NOU - Venres 18 - 20:45
Industrias Sta. Coloma 5
O PARRULO FERROL 3
 
Osasuna 5 2 Cartagena
Zaragoza 3 3 Segovia
Barcelona 4 4 Llevant
Movistar Inter 2 5 Jaén
Valdepeñas 5 2 ElPozo Murcia
Rib. Navarra 5 0 Penyíscola
Antequera 2 2 Palma

1ª División Fem. - Xor. 15
VISTA ALEGRE - Sábado 19 - 17:00
PESC. RUBÉN BURELA 0
Femisport Palau 0
 
A SECA - Sábado 19 - 18:30
POIO PESCAMAR 0
UCAM ElPozo Murcia 0
 
LA GRANADILLA - Sábado 19 - 20:00
Majadahonda 0
OURENSE ENVIALIA 0
 
GABRIEL PÉREZ - Domingo 20 - 12:00
Jimbee Roldán 0
VIAXES AMARELLE 0
 
P. Esplugues 1 3 Univ. Alacant
Guadalcacín 3 2 Zaragoza
A.Navalcarnero 4 6 Alcorcón
Móstoles 8 1 Leganés

OK Liga - Xornada 16
PALAU BLAUGRANA - Martes 22 - 21:15
Barcelona Lassa 4
LICEO 0
 
Calafell 7 2 Lloret
Voltregà 1 0 Alcobendas
Vendrell 4 3 Reus
Sant Cugat 4 1 Lleida
Vic 3 1 Igualada
Noia 2 1 Alcoi
Girona 2 0 Caldes

OK Liga Feminina - X.12
ELVIÑA 2 - Sábado 19 - 17:00
LICEO 0
Citylift Girona 0
 
Reus 1 2 Las Rozas
C. Mineras 2 6 Gijón
Alcorcón 1 3 Voltregà
Vila-Sana 4 0 Manlleu
P. Plegamans 4 0 Vilanova
Cerdanyola D.29 Bigues i Riells
Xor. 9: Gijón 1 2 Cerdanyola
X10C. Mineras 1 2 Las Rozas
X8:C. Mineras 2 6 Cerdanyola

OK Liga Feminina - X.6
ELVIÑA 2 - Domingo 20 - 13:00
LICEO 0
Las Rozas 0

Superliga - Xornada 13
MUNICIPAL - Sábado 19 - 19:30
INT. S. SADURNIÑO 0 (0-0)
(0-0)
(0-0)
Barça 0
 
Santanderina 3 1 L'Illa Grau
Palma 3 2 Vecindario
Eivissa 3 0 Río Duero
Melilla 0 3 Teruel
U. Almería 2 3 Manacor

L. Iberdrola Fem.-Xor.13
VALLEHERMOSO - Sábado 19 - 19:00
Madrid Chamberí 0 (0-0)
(0-0)
(0-0)
EMEVÉ 0
 
X.12Alcobendas 1 1 La Laguna
CCO 7 Palmas 3 2 Logroño
Sant Cugat 3 0 Granadas Elx
Haro Rioja 3 0 Av. Menorca
La Laguna 3 1 Barça
Juvasa 3 1 Alcobendas

FÚTBOL AMERICANO
LN Serie A - Xornada 1
VALLEAGUADO - Domingo 20 - 12:00
Coslada Camioneros 5
SANTIAGO BL. RAVENS 3
 
Gijón Mariners 2 5 Rivas Osos
Granada Lions 5 2 Fuengirola P.
Mallorca V. 5 2 Zaragoza H.
Black Demons 5 2 Murcia Cobras
València F. 3 3 Badalona Dr.
Liga Iberdrola Feminina

NON SE DISPUTA

XORNADA

TENIS DE MESA
Superdivisión Mas.-X.13
IES TERRA DE TURONIO - Venres 18-18:00

VINCIOS

1 4

Irun Leka E.

FONTES DO SAR - Sábado 19 - 11:00

ARTEAL

4 1

Borges Vall

RÍO VENA - Sábado 19 - 18:00

U.Burgos

4 1

VILAGARCÍA

PRÍNCIPE FELIPE - Domingo 20 - 11:00

PONTEVEDRA

2 4 CAMBAD.
 
L'Escala 0 4 Hispalis
C. Priego Ad. S. Seb. Reyes
X.10:C. Priego 0 4 L'Escala

Superdivisión Fe.- X.13
SAN LÁZARO - Sábado 19 - 17:00
ARTEAL 0 4 UCAM Cart.
MOLÍ DE L'ESQUERRA - Sábado 19 - 17:00

Balaguer

4 1

CID.NARÓN

 
Suris Calella 4 1 Santa Eulària
Rivas 4 1 Alacant
Priego 3 4 Irun Leka En.
Girbau Vic 2 4 Linares

Contacto co webmaster