P O L I D E P O R T I V O   G A L E G O

CALENDARIOS: Liga Endesa - Liga Feminina de Básquet - Liga Asobal - Liga Loterías - 1ª Masc. Fútbol Sala - 1ª Fem. Fútbol Sala - OK Liga Masculina
 OK Liga Feminina - Div. Honra Rugby Fem. - Superdivisión de Tenis de Mesa Masculina - Superdivisión de Tenis de Mesa Feminina
CLASIFICACIÓNS: (Actualizaranse unha vez remate a xornada)
BÁSQUET BALONMÁN FÚTBOL SALA HOQUEI A PATÍNS RUGBY TENIS DE MESA

Liga Endesa - Xorn. 12
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
REAL MADRID 11
València 9
Montakit Fuenlabrada 9
Barcelona Lassa 8
Baskonia 8
Herbalife Gran Canaria 8
Iberostar Tenerife 7
MONBÚS OBRADOIRO 7
Unicaja 6
Morabanc Andorra 5
UCAM Murcia 5
Divina S. Joventut (1 p -) 4
Movistar Estudiantes (1p -) 4
Delteco Gipuzkoa 4
Tecnyconta Zaragoza 4
RETABet Bilbao 4
San Pablo Burgos 2
Betis Energía Plus 2

Liga DIA Feminina - X. 12
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
PERFUMERÍAS AVENIDA 11
Spar Citylift Girona 10
UNIVERSITARIO FERROL 9
Mann-Filter 8
IDK Gipuzkoa 7
Snatt's Sant Adrià 7
Gernika Bizkaia 6
Cadi La Seu 6
Al-Qázeres Extremadura 6
Lacturale Art Araski 6
Emb. Pajariel Bembibre 4
Campus Promete 2
Quesos El Pastor Zamarat 2
Movistar Estudiantes 0

Liga Asobal - Xornada 15
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
BARCELONA LASSA 29
Quabit Guadalajara 20
ABANCA Ademar León

19

Fraikin Granollers 19
Helvetia Anaitasuna 19
Bada Huesca 18
Lib. Ciudad Encantada 18
Logroño La Rioja 15
Recoletas At. Valladolid 13
Benidorm 13
Bidasoa Irun 12
COND. ALBAREI TEUCRO 11
Á. Ximénez Puente Genil 10
MMT Seguros Zamora 9
Fertiberia Port Sagunt 7
FRIGORÍFICOS MORRAZO 6

Liga Guerreras - Xorn.10
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
ROCASA GRAN CANARIA 20
MECALIA AT. GUARDÉS 16
Bera Bera 16
Mavi NT La Calzada 16
Aula Valladolid 14
Zuazo Barakaldo 12
Granollers 10
Málaga Costa del Sol (1p-) 10
GODOY MAC.PORRIÑO 9
Elx Mustang 6
Canyamelar València 4
Santa Eulària 3
Castelló (1 p -) 2
Villaverde 0

1ª División - Xornada 15
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
MOVISTAR INTER 40
Barcelona Lassa 37
ElPozo Murcia 35
Osasuna Magna 33
Jaén Paraíso Interior 29
Ríos Renovables Zaragoza 25
Palma 24
Plást. Romero Cartagena 21
Aspil V. Ribera Navarra 19
Llevant 18
Naturpellet Segovia 18
Catgas Santa Coloma 14
Penyíscola RehabMedic 9
SANTIAGO FUTSAL 7
Gran Canaria 6
O PARRULO FERROL 4

1ª División Fem. - Xor.12
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
AT. NAVALCARNERO 31
Universitat d'Alacant 28
PESC. RUBÉN BURELA 28
Alcorcón 26
Jimbee Roldán 26
POIO PESCAMAR 23
OURENSE ENVIALIA 20
Leganés 16
UCAM ElPozo Murcia 15
Móstoles 15
Majadahonda / Afar 4 13
Penya Esplugues 12
Guadalcacín 11
Soto del Real 5
CIDADE DE AS BURGAS 2
Cádiz 2

 OK Liga - Xornada 12
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
LICEO 33
Barcelona Lassa 31
Reus Deportiu 27
ICG Software Lleida 24
Noia Freixenet 24
Igualada 17
Pas Alcoi 17
Vendrell 17
Citylift Girona 15
Voltregà 15
Recam Làser Caldes 14
Vic 13
Lloret Vila Esportiva 10
Corredor-Mató Palafrugell 7
Asturhockey 5
Arenys de Munt 4

OK Liga Feminina - X. 10
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
MANLLEU 25
Voltregà (1 p +) 25
Cerdanyola 21
Vila-Sana 19
G. Palau Plegamans 17
Las Rozas (1 p +) 17
Alcorcón 14
Hostelcur Gijón (2 p -) 14
Impagos Vilanova 12
Bigues i Riells (1 p -) 11
Citylift Girona (1 p -) 11
LICEO (1 p -) 4
Reus Deportiu (1 p -) 4
Sfèric Terrassa 0

Div. Honra Fem. - Xor. 6
1
2
3
4
5
6
7
8
MAJADAHONDA 27
Olímpico Pozuelo 25
CRAT UNIVERS. CORUÑA 25
Complutense Cisneros 22
XV Hortaleza 9
XV Sanse Scrum 6
INEF-L'Hospitalet 6
Getxo Artea 5

Superdivisión Mas.-X. 9
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
CAJASUR PRIEGO 16
DKV Borges Vall 15
ARTEAL SANTIAGO (1 p -) 12
VINCIOS BMC 10
S. Sebast. Reyes (1 p -) 10
Irun Leka Enea (1 p -) 7
L'Escala (1 p -) 6
VILAGARCÍA C. B. (1 p -) 8
Universidad Burgos (1 p -) 4
Cajasol Hispalis 3
UCAM Cartagena 2
Mediterráneo-València 1

Superdivisión Fem-X. 9
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
ARTEAL CP ORBALLO 16
UCAM Cartagena 14
Girbau Vic 14
Rivas 12
Balaguer - Villart Logistic 10
Suris Calella 10
Irun Leka Enea 8
H. M. Patria Chica Priego 8
Covicsa Santa Eulària 4
Tecnigen Linares 4
OROSO ABANCA 2
Torrelavega 0