P O L I D E P O R T I V O   G A L E G O

CALENDARIOS: Liga Endesa - Liga Feminina de Básquet - Liga Asobal - Liga Guerreras - 1ª Masc. Fútbol Sala - 1ª Fem. Fútbol Sala - OK Liga Masculina
 OK Liga Feminina - Div. Honra Rugby Fem. - Superdivisión de Tenis de Mesa Masculina - Superdivisión de Tenis de Mesa Feminina
Gaélico 1ª División - Gaélico Liga Feminina - Gaélico Liga Gallaecia Norte - Gaélico Liga Gallaecia Sur - Gaélico Liga Gallaecia fase final grupo 1 - Gaélico Liga Gallaecia fase final grupo 2
CLASIFICACIÓNS: (Actualizaranse unha vez remate a xornada)
- Cadro de Honra 2017-18
BÁSQUET BALONMÁN FÚTBOL SALA HOQUEI A PATÍNS RUGBY TENIS DE MESA

Liga Endesa - Xorn. 34
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
REAL MADRID 30
Kirolbet Baskonia 25
Barcelona Lassa 24
València 22
Herbalife Gran Canaria 20
Morabanc Andorra 19
Unicaja 19
Iberostar Tenerife 19
Montakit Fuenlabrada 17
UCAM Murcia 17
Movistar Estudiantes 17
MONBÚS OBRADOIRO 14
Delteco Gipuzkoa 13
San Pablo Burgos 13
Divina Seg. Joventut 12
Tecnyconta Zaragoza 10
RETABet Bilbao 8
Betis Energía Plus 7

Liga DIA Feminina - X. 26
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
PERFUMERÍAS AVENIDA 25
Spar Citylift Girona 23
Mann-Filter 19
UNIVERSITARIO FERROL 19
Lointek Gernika Bizkaia 14
IDK Gipuzkoa 14
Cadí La Seu 13
Snatt's Sant Adrià 12
Al-Qázeres Extremadura 10
Lacturale Art Araski 10
E. Pajariel Bembibre 9
Quesos El Pastor Zamarat 6
Campus Promete 6
Movistar Estudiantes 2

Liga Asobal - Xornada 30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
BARCELONA LASSA 57
ABANCA Ademar León

43

Fraikin Granollers 42
Logroño La Rioja 41
Lib. Ciudad Encantada 37
Helvetia Anaitasuna 36
Bada Huesca 33
Quabit Guadalajara 29
Recoletas At. Valladolid 28
Bidasoa Irun 27
Benidorm 25
Á. Ximénez Puente Genil 19
FRIGORÍFICOS MORRAZO 19
COND. ALBAREI TEUCRO 18
Fertiberia Port Sagunt 13
MMT Seg. Zamora 13

Liga Guerreras - Xorn.26
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
BERA BERA 46
MEC. AT. GUARDÉS 46
Rocasa Gran Canaria 39
Mavi NT La Calzada 35
Aula Alimentos Valladolid 35
Rincón Fertilidad Málaga 34
HGB Prosetecnisa Zuazo 29
Granollers 26
GODOY MAC. PORRIÑO 21
Santa Eulària 18
Elx Mustang 16
Canyamelar València 11
Castelló 8
Villaverde 0

1ª División - Xornada 30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
MOVISTAR INTER 71
Barcelona Lassa 70
ElPozo Murcia 68
Jaén Paraíso Interior 64
Osasuna Magna 62
Palma 46
Ríos Renovables Zaragoza 45
Aspil V. Ribera Navarra 40
Plást. Romero Cartagena 39
Llevant 31
Naturpellet Segovia 31
Catgas Santa Coloma 29
Penyíscola RehabMedic 26
O PARRULO FERROL 24
SANTIAGO FUTSAL 19
Gran Canaria 10

1ª División Fem. - Xor.30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
JIMBEE ROLDÁN 73
At. Navalcarnero 73
PESC. RUBÉN BURELA 72
Universitat d'Alacant 70
Alcorcón 58
OURENSE ENVIALIA 56
POIO PESCAMAR 49
Penya Esplugues 48
Leganés 38
UCAM ElPozo Murcia 38
Móstoles 38
Majadahonda / Afar 4 27
Guadalcacín 24
Soto del Real 17
Cádiz 5
CIDADE DE AS BURGAS 5

 OK Liga - Xornada 30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
BARCELONA LASSA 79
LICEO 68
Reus Deportiu 67
Noia Freixenet 53
ICG Software Lleida 52
Igualada Rigat 48
Voltregà 44
Recam Làser Caldes 44
Citylift Girona 44
Vendrell 44
Vic 33
Lloret Vila Esportiva 31
Pas Alcoi 31
Arenys de Munt 19
Corredor-Mató Palafrugell 15
Asturhockey 11

OK Liga Feminina - X. 26
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
HOSTELCUR GIJÓN 63
Manlleu 59
Voltregà 58
G. Palau Plegamans 53
Calmar Vilanova 42
Cerdanyola 38
Las Rozas 38
Vila-Sana 37
Alcorcón 33
Bigues i Riells 32
Citylift Girona 27
LICEO 23
Reus Deportiu 13
Sfèric Terrassa 10

Liga Iberdrola - Xor.14
1
2
3
4
5
6
7
8
OLÍMPICO POZUELO 64
Majadahonda 62
CRAT UNIVERS. CORUÑA 49
Complutense Cisneros(1p-) 37
XV Hortaleza 24
INEF-L'Hospitalet (1 p -) 24
XV Sanse Scrum 20
Getxo Artea 9

FÚTBOL GAÉLICO

Clasificación 1ª División

Clasificación Liga Feminina

Clasificación Liga Gallaecia Norte

Clasificación Liga Gallaecia Sur

Clasificación Liga Gallaecia gr. 1 (fase final)

Clasificación Liga Gallaecia gr. 2 (fase final)

Superdivisión Mas.-X.22
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
CAJASUR PRIEGO 44
DKV Borges Vall 35
ARTEAL SANTIAGO 30
Irun Leka Enea 26
S. Sebast. Reyes 22
VINCIOS BMC 21
VILAGARCÍA C. B. 18
L'Escala 18
Universidad Burgos 17
Cajasol Hispalis 15
MediterráneoValència 9
UCAM Cartagena 9

Superdivisión Fem-X.22
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
GIRBAU VIC 44
UCAM Cartagena 34
Balaguer - Villart Logistic 32
ARTEAL CP ORBALLO 32
Suris Calella 30
H. M. Patria Chica Priego 22
Irun Leka Enea 18
Tecnigen Linares 14
Rivas 14
OROSO ABANCA 12
Covicsa Santa Eulària 12
Torrelavega 0