P O L I D E P O R T I V O   G A L E G O

CALENDARIOS: Liga Endesa - Liga DIA Feminina de Básquet - Div. Honra Básquet CR - Liga Asobal - Liga Guerreras - 1ª Masc. Fútbol Sala - 1ª Fem. Fútbol Sala - OK Liga Masculina
OK Liga Feminina
- Superliga Masc. Voleibol - Superliga Fem. Voleibol - Div. Honra Rugby Fem. - Superdivisión de Tenis de Mesa Masculina - Superdivisión de Tenis de Mesa Feminina
Liga Nacional de Fútbol Americano Serie A

CLASIFICACIÓNS: (Actualizaranse unha vez remate a xornada) - Cadro de Honra 2018-19
BÁSQUET BALONMÁN FÚTBOL SALA HOQUEI A PATÍNS VOLEIBOL RUGBY

Liga Endesa - Xorn. 28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
BARCELONA LASSA (1p-) 23
Real Madrid (1p-) 21
Kirolbet Baskonia (1p-) 20
València (1p-) 17
BAXI Manresa 16
Unicaja (1p-) 16
Tecnyconta Zaragoza 15
Divina Seg. Joventut 15
Iberostar Tenerife 13
Morabanc Andorra 13
San Pablo Burgos 13
MONBÚS OBRADOIRO 11
Montakit Fuenlabrada 11
Herbalife Gran Canaria 10
Movistar Estudiantes 10
C. CANDELAS BREOGÁN 9
UCAM Murcia (1p-) 8
Delteco Gipuzkoa 8

Liga DIA Feminina - X.26
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
PERFUMERÍAS AVENIDA 25
Spar Citylift Girona 22
Cadí La Seu 19
Lointek Gernika Bizkaia 18
València 18
IDK Gipuzkoa 15
RPK Art Araski 10
Mann-Filter Casablanca 10
E. Pajariel Bembibre 9
DURÁN MAQ. ENSINO 9
Al-Qázeres Extremadura 9
Quesos El Pastor Zamarat 8
Snatt's Sant Adrià 7
BAXI FERROL 3

Div. Honra CR - Xorn. 18
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
MIDEBA EXTREMADURA 16
Bidaideak Bilbo 16
Amiab Albacete 13
Ilunion 12
ACE Gran Canaria 10
Fundación Gr. Norte 7
IBERCONSA AMFIV 6
Rincón Dental Amivel 5
Fundación Vital Zuzenak 3
Casa Murcia Getafe 2

Liga Asobal - Xornada 25
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
BARCELONA LASSA 49
Bidasoa Irun 36
ABANCA Ademar León

32

Logroño La Rioja 32
Fraikin Granollers 32
Liberbank Cuenca 31
Bada Huesca 29
Benidorm 25
Recoletas At. Valladolid 24
DS Blendio Sinfín 22
Helvetia Anaitasuna 19
Quabit Guadalajara 18
Á. Ximénez Puente Genil 15
FRIGORÍFICOS MORRAZO 15
COND. ALBAREI TEUCRO 11
Secin Group Alcobendas 7

Liga Guerreras - Xorn.22
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
ROCASA GRAN CANARIA 37
Súper Amara Bera Bera 35
Elx Mustang 30
Liberbank Gijón 29
MEC. AT. GUARDÉS 29
KH-7 Granollers 27
Rincón Fertilidad Málaga 26
Aula Alimentos Valladolid 26
Zubileta Evolution Zuazo 21
GODOY MAC. PORRIÑO 14
Helvetia Alcobendas 11
Morvedre 9
Canyamelar València 9
Castelló 5

1ª División - Xornada 29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
BARCELONA LASSA (1p+) 67
ElPozo Murcia 62
Movistar Inter (1p+) 57
Osasuna Magna 56
Palma 54
Jaén Paraíso Interior 49
Aspil V. Ribera Navarra 46
Llevant 45
Penyíscola RehabMedic 41
Jimbee Cartagena 39
Fútbol Em. Zaragoza 30
Industrias Santa Coloma 29
O PARRULO FERROL 24
Viña Albali Valdepeñas 19
Naturpellet Segovia 18
BS UMA Antequera 14

1ª División Fem. - Xor.25
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
AT. NAVALCARNERO 69
PESC. RUBÉN BURELA 69
Jimbee Roldán 50
Alcorcón 49
OURENSE ENVIALIA 48
POIO PESCAMAR 47
Universitat d'Alacant 46
Penya Esplugues 38
UCAM ElPozo Murcia 38
Majadahonda 30
Móstoles 29
Leganés 22
VIAXES AMARELLE 16
Sala Zaragoza 15
Guadalcacín 14
Femisport Palau 1

 OK Liga - Xornada 25
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
BARCELONA LASSA 69
DEPORTIVO LICEO 56
Noia Freixenet 52
Reus Deportiu Miró 51
Igualada 42
Lleida Llista Blava 41
Recam Làser Caldes 38
Voltregà Stern Motor 30
Calafell Tot l'Any 27
Alcobendas 26
Vic 25
Lloret Vila Esportiva 25
Citylift Girona 23
Vendrell 22
Sant Cugat 20
Pas Alcoi 12

OK Liga Feminina - X. 21
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
MANLLEU 55
Palau Plegamans 55
Telecable Gijón (1p-) 49
Vila-Sana 41
Cerdanyola 36
Voltregà Stern Motor (2p-) 34
Las Rozas 33
Bigues i Riells 30
Vilanova 27
Citylift Girona 25
Reus Deportiu 14
Alcorcón 14
Cuencas Mineras (1p-) 4
DEPORTIVO LICEO 2

Superliga Masc. - Xor. 22
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
TERUEL 59
Unicaja Almería 54
Ushuaïa Eivissa 53
Urbia Voley Palma 48
L'Illa Grau Castelló 38
Textil Santanderina 27
Vecindario Gran Canaria 27
Conectabalear Manacor 24
Río Duero Soria 23
Melilla 20
Barça 17
INTASA SAN SADURNIÑO 664

Liga Iberdrola Fem.-X.22
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
MINIS ARLUY LOGROÑO 60
Barça 50
Feel V. Alcobendas 48
Dim. Libby's Laguna 47
Avarca de Menorca 43
CCO 7 Palmas 43
Haro Rioja 24
Cajasol Juvasa 20
DSV Sant Cugat 20
Madrid Chamberí 17
ESD Granadas de Elx 16
EMEVÉ 8

FÚTBOL AMERICANO
Serie A - Xornada 8
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
BADALONA DRACS 8
Coslada Camioneros 7
LG OLED Black Demons 7
Rivas Osos 6
Murcia Cobras 6
València Firebats 4
Mallorca Voltors 4
Zaragoza Hurricanes 2
Gijón Mariners 2
Fuengirola Potros 2
Granada Lions 0
SANTIAGO BL. RAVENS 0
 

 

Liga Iberdrola - Xorn. 14
1
2
3
4
5
6
7
8
MAJADAHONDA 54
Complutense Cisneros 51
CRAT UNIVERS. CORUÑA 39
INEF-L'Hospitalet 36
Universitario de Sevilla 31
Olímpico de Pozuelo 31
Sanse Scrum 29
XV Hortaleza 20

TENIS DE MESA
Superdivisión Mas.-X.20
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
CAJASUR PRIEGO 36
ARTEAL SANTIAGO 32
Borges Grup Vall 28
Irun Leka Enea 23
Universidad de Burgos 21
S. Sebastián Reyes 20
VINCIOS 19
L'Escala 16
Fund. Cajasol Hispalis 16
CAMBADOS 11
VILAGARCÍA 9
VISIT PONTEVEDRA 9

Superdivisión Fem-X.20
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
UCAM CARTAGENA 38
Tecnigen Linares 34
ASSSA Alacant (1p+) 28
Girbau Vic (1p+) 26
Irun Leka Enea 22
ARTEAL CP ORBALLO 18
Suris Calella (1p+) 18
Rivas 18
H. M. P. Chica Priego 16
Covicsa Santa Eulària 14
Balaguer-Villart Logístic 12
CIDADE DE NARÓN (1p+) 0