Clasificacións (Premer F5 para obter a versión máis recente)
Os equipos con cor de fondo xa se atopan matematicamente na situación desa cor

PRIMEIRA DIVISIÓN Xornada 27
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
BARCELONA 58
Real Madrid 56
Sevilla 47
Real Sociedad 46
Getafe 46
At. Madrid 45
València 42
Vila-real 38
Granada 38
Athletic 37
Osasuna 34
Betis 33
Llevant 33
Alavés 32
Valladolid 29
Eibar 27
RC CELTA 26
Mallorca 25
Leganés 23
Espanyol 20

Xornada rematada
Campión de Liga
Clasificado Liga Campións UEFA
Clasificado Liga Campións UEFA
Clasificado Liga Europa UEFA
Descenso

SEGUNDA DIVISIÓN Xornada 31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
CÁDIZ 56
Zaragoza 55
Almería 50
Huesca 50
Girona 47
Elx 46
Mirandés 42
Sporting 41
Alcorcón 41
Ponferradina 40
Rayo Vallecano (1pm) 40
Tenerife 39
Fuenlabrada 39
Las Palmas 38
Málaga 38
Numancia 38
Oviedo 35
Albacete (1 p.m.) 35
RC DEPORTIVO 35
CD LUGO 34
Extremadura 31
Racing de Santander 28

Xornada rematada
Ascenso
Promoción de ascenso
Descenso

SEGUNDA DIVISIÓN B Xornada 28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
AT. BALEARS 58
Eivissa 56
At. Madrid B 53
PD Santa Eulària 45
CORUXO FC 41
Rayo Majadahonda 41
Real Madrid Castilla 40
Internacional 40
PONTEVEDRA CF 38
Langreo 38
RACING FERROL 37
Oviedo B 37
Melilla 36
RC CELTA B 35
Sporting B 34
Las Palmas At. 34
Las Rozas 33
Marino de Luanco 32
Getafe B 28
S. Sebastián Reyes 19

Xornada rematada
Promoción de ascenso campións
Promoción de ascenso
Promoción de permanencia
Descenso

TERCEIRA DIVISIÓN  Xornada 27
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
COMPOSTELA 61
Ourense CF 60
Arousa 47
Barco 47
Choco 43
Arzúa 41
Deportivo Fabril 40
UD Ourense 40
Polvorín 35
Estradense 35
Silva 35
Arenteiro 35
Racing Vilalbés 34
Bergantiños 34
Somozas 32
Alondras 32
As Pontes 28
Rápido de Bouzas 23
Pontellas 20
Paiosaco 17

Xornada rematada
Promoción de ascenso campións
Promoción de ascenso
Perigo de descenso por arrastres
Descenso

PREFERENTE - Grupo 1º Xornada 26
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
VIVEIRO 62
Fisterra 51
Boiro 47
Noia 46
Galicia Mugardos 45
Pobra 43
At. Arteixo 42
Sofán 41
Sarriana 38
Ribadeo 37
Sigüeiro 35
San Tirso 35
Boimorto 32
Residencia 32
Lemos 31
Dubra 27
At. Coruña Montañ. 24
Xallas 20
Laracha 19
Foz 15

Xornada rematada
Ascenso
Promoción de ascenso 3os
Promoción de ascenso 4os
Perigo de descenso por arrastres
Descenso

PREFERENTE - Grupo 2º Xornada 26
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
RIBADUMIA 56
Atios 50
Cultural Areas 49
Vilalonga 46
Céltiga 46
Barbadás 45
Mondariz 45
At. Arnoia 42
Moaña 39
Pontevedra B 35
Xuvenil Ponteareas 34
Porriño Industrial 34
Xuvent. Sanxenxo 33
Beluso 29
Xuvent. Cambados 29
Velle 28
Portonovo 25
Gran Peña 25
Valadares 15
Polígono San Cibrao 10

Xornada rematada
Ascenso
Promoción de ascenso 3os
Promoción de ascenso 4os
Perigo de descenso por arrastres
Descenso

FÚTBOL FEMININO PRIMEIRA GALICIA   Xornada 25
Grupo 1º
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
VICTORIA 65
Betanzos 53
Ordes 50
Sada 39
Miño 38
Cedeira 38
Sp. Cambre 37
Olímpico 36
Eume 32
Carral 32
Brexo Lema 31
Narón 31
Sp.Meicende 30
Cl. Mar Caión 27
Sp. Ciudad 22
Valdoviño 22
O Val 21
Abellá 12

Xorn. rematada
Ascenso
Promoción ascenso
Perigo de descenso por arrastres
Descenso

Grupo 2º
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
O PINO 46
Soneira 46
Dumbría 44
Lalín 43
Tordoia 40
Flavia 39
Cordeiro 38
Praíña 34
Agolada 33
Negreira 33
Baio 33
Escravitude 31
Piloño 31
Mazaricos 27
Val do Ulla 27
Unión 26
Voltes. Baño 26
At. Riveira 25

Xorn. rematada
Ascenso
Promoción ascenso
Perigo de descenso por arrastres
Descenso

Grupo 3º
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
AT.ESCAIRÓN 61
Santaballés 50
Pol 49
SD Chantada 48
Monterroso 42
Riotorto 41
Outeiro de Rei 39
Burela 39
Guntín 35
Taboada 29
Xove Lago 28
Chantada At. 26
Folgueiro 25
Castro 24
Pastoricense 23
San Roque 18
Friol 18
Lourenzá 14

Xorn. rematada
Ascenso
Perigo de descenso por arrastres
Descenso

Grupo 4º
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
VERÍN 67
Nog. Ramuín 46
Santa Teresita 44
Allariz 41
Sp.Celanova 40
Antela 37
Loñoá 36
Melias 36
Sp. Carballiño 34
Maside 32
OurenseCF B 32
Monterrei 32
Covadonga 30
Valenzá 29
Francelos 29
Bande 28
A Peroxa 25
Molgas 0
 

Xorn. rematada
Ascenso
Promoción ascenso
Perigo de descenso por arrastres
Descenso

Grupo 5º
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
UMIA 57
Caselas 51
Sp. Guardés 41
Alertanavia 41
Marcón At. 37
At. Cuntis 37
A Guía 35
Unión Dena 35
Arcade 35
Cpo. Lameiro 34
Moraña 33
Santa Mariña 31
Tide 30
Candeán 30
Amanecer 30
R. Castrelos 29
Zacande 19
O Grove 14

Xorn. rematada
Ascenso
Promoción ascenso
Perigo de descenso por arrastres
Descenso

PRIMEIRA DIVISIÓN Xornada 22
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
BARCELONA 59
At. Madrid 50
Llevant 45
RC DEPORTIVO 37
Athletic 35
Real Sociedad 33
Logroño 29
Rayo Vallecano 28
Granadilla Tfe. Sur 24
Tacón 23
Sevilla 22
Betis 20
Madrid 19
Sporting Huelva 18
València 17
Espanyol 5

Xornada rematada
Campión de Liga
Clasificado Liga Campións UEFA
Clasificado Liga Campións UEFA
Descenso

SEGUNDA DIVISIÓN Xornada 22
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
ATHLETIC B 48
Eibar 46
Barcelona B 45
Osasuna 41
Alavés 41
Seagull 35
AEM Lleida 35
Zaragoza 32
Oviedo Moderno 31
Parquesol 28
Madrid B 26
At. Madrid B 26
Racing Féminas 25
P. MIXTA FRIOL 19
Pozuelo de Alarcón 13
Sporting 8

Xornada rematada
Ascenso
Descenso

PRIMEIRA NACIONAL Xornada 19
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
MONTE 42
VIAXES INTERRÍAS 42
VICTORIA FC 37
Oviedo Moderno B 37
RC DEPORTIVO B 33
CD VALADARES 32
Sporting B 27
VICTORIA CF 25
SÁRDOMA CF 23
Gijón 19
Oceja 17
Racing Féminas B 15
UMIA CF 14
AT. AROUSANA 8

Xornada rematada
Promoción de ascenso
Promoción de ascenso (se é o mellor 2º dos sete grupos)
Descenso