Marcador on-line de Primeira, Segunda, Segunda B grupo 1º e Terceira grupo 1º - Marcador de Copa do Rei e Copa RFEF - Marcador de Preferente e 1ª Galicia
Marcador de 2ª e 3ª Galicia
- Polideportivo Galego on-line - Clasificacións - Páxina principal Actualiza o marcador premendo F5
Atópanos en       Visita as nosas webs amigas
SEGUNDA DIVISIÓN ESTATAL - Grupo 1º
Xornada 3

Calendario - Clasificación (*)
NANDO YOSU - Domingo 23 - 12:00
Racing Féminas 2 0 PM FRIOL LUGO
 
CIDADE DEPORTIVA DE ABEGONDO - Domingo 23 - 12:00
DEPORTIVO ABANCA 0 3 Monte
 
CARLOS ALONSO "SANTILLANA" - Domingo 23 - 12:00
Oceja 3 1 VICTORIA FC
 
A GRELA - Domingo 23 - 16:00
VICTORIA CF 0 7 AT. AROUSANA
 
LA CRUZ - Domingo 23 - 16:30
Gijón 0 8 ATLÁNTIDA MATAMÁ
 
AS RELFAS - Domingo 23 - 16:30
SÁRDOMA 2 1 VALADARES
 
Oviedo Moderno D-11:30 Sporting

(*) Datos ofrecidos por Futbolme.com

(**) Resultados confirmados polas actas arbitrais. Datos ofrecidos pola web da Real Federación Galega de Fútbol.

PRIMEIRA DIVISIÓN GALEGA  Xornada 3
Calendario - Clasificación - Goleadoras (**)
Orzán SD D-16:00 Victoria CF B
Mos D-17:00 Victoria FC B
Villestro D-17:00 Deportivo Orzán
Pastoriza D-17:00 Sárdoma B
Tordoia D-18:00 Milagrosa
Umia D-18:00 Alertanavia
Antas D-18:00 Viaxes Interrías
Arcadia D-18:30 Deportivo Abanca B
SEGUNDA DIVISIÓN GALEGA - Grupo 1º
Xornada 2

Calendario - Clasificación - Goleadoras (**)
Orzán SD B D-12:00 Torre
Sporting Burgo D-17:00 Vioño
Comercial D-17:00 Carballedo
Xuventude Crendes D-18:30 Portazgo
Imperator OAR D-20:00 PM Friol Lugo B
Silva D-20:15 Unión Campestre
DESCANSA: Chantada
SEGUNDA DIVISIÓN GALEGA - Grupo 2º
Xornada 2

Calendario - Clasificación - Goleadoras (**)
Victoria FC C D-11:15 Carral
O Val D-12:00 Bergantiños
Touro D-18:15 Brexo Lema
Arzúa D-18:30 Bandeira
Sporting Cambre D-19:15 Santiso
Betanzos D-19:30 Abellá
DESCANSA: Narón
SEGUNDA DIVISIÓN GALEGA - Grupo 3º
Xornada 2

Calendario - Clasificación - Goleadoras (**)
Carreira D-12:00 Xuventú Aguiño
ED Os Miúdos D-12:00 At. Arousana B
Noalla D-12:00 Unión
Concello de Boiro D-12:00 Bamio
At. Estrada D-17:00 Xuventude Cambados
Mosteiro D-17:00 Chispa
Pontearnelas D-19:15 Umia B
SEGUNDA DIVISIÓN GALEGA - Grupo 4º
Xornada 2

Calendario - Clasificación - Goleadoras (**)
Rosalía D-12:00 Bueu
Cultural Areas D-12:30 Valadares B
Atlántida Matamá B D-17:00 Ponte Caldelas
Balaídos D-18:00 Xuvenil de Ponteareas
Racing Vilariño D-19:00 Tomiño
Pereiró D-19:15 Sporting San Mateo
DESCANSA: Gondomar FB

Contacto co webmaster