Marcador on-line de Primeira, Segunda, Segunda B grupo 1º e Terceira grupo 1º - Marcador de Copa RFEF - Marcador de Preferente e 1ª Galicia
Marcador de 2ª e 3ª Galicia
- Polideportivo Galego on-line - Clasificacións - Páxina principal Actualiza o marcador premendo F5
Atópanos en       Visita as nosas webs amigas
SEGUNDA DIVISIÓN ESTATAL - Grupo 1º
Xornada 14

Calendario - Clasificación (*)
A LOMBA - FINAL
AT. AROUSANA 1 3 SÁRDOMA
 
PENEDO DA MOO - FINAL
ATLÁNTIDA MATAMÁ 5 3 Monte
 
A GÁNDARA - FINAL
VALADARES 3 0 Gijón
 
SERGAS - FINAL
VICTORIA FC 2 1 Racing Féminas
 
A REIGOSA - FINAL
PM FRIOL LUGO 2 3 DEPORTIVO ABANCA
 
A GRELA - FINAL
VICTORIA CF 1 3 Oviedo Moderno
 

Sporting

6 - 0

Oceja

(*) Datos ofrecidos por Futbolme.com

(**) Resultados confirmados polas actas arbitrais. Datos ofrecidos pola web da Real Federación Galega de Fútbol.

PRIMEIRA DIVISIÓN GALEGA  Xornada 16
Calendario - Clasificación - Goleadoras (**)
Deportivo Abanca B 3 - 0 Antas
Victoria FC B 1 - 2 Orzán SD
Deportivo Orzán 0 - 9 Arcadia
Victoria CF B 0 - 5 Umia
Viaxes Interrías 10 - 1 Pastoriza
Tordoia 1 - 6 Mos
Milagrosa 1 - 2 Villestro
Alertanavia 1 - 0 Sárdoma B
SEGUNDA DIVISIÓN GALEGA - Grupo 1º
Xornada 15

Calendario - Clasificación - Goleadoras (**)
Carballedo 0 - 1 Comercial
Portazgo 0 - 2 Xuventude Crendes
Vioño 0 - 3 Sporting Burgo
Torre 0 - 2 Orzán SD B
Unión Campestre 0 - 2 Silva
PM Friol Lugo B 7 - 0 Imperator OAR
DESCANSA: Chantada
SEGUNDA DIVISIÓN GALEGA - Grupo 2º
Xornada 15

Calendario - Clasificación - Goleadoras (**)
Bergantiños 1 - 4 O Val
Abellá 1 - 4 Betanzos
Santiso 3 - 3 Sporting Cambre
Brexo Lema 0 - 6 Touro
Carral 1 - 3 Victoria FC C
Bandeira 1 - 5 Arzúa
DESCANSA: Narón
SEGUNDA DIVISIÓN GALEGA - Grupo 3º
Xornada 15

Calendario - Clasificación - Goleadoras (**)
Chispa 13 - 0 Mosteiro
Bamio 0 - 7 Concello de Boiro
Xuventú Aguiño 4 - 0 Carreira
Xuventude Cambados 2 - 2 At. Estrada
Unión 1 - 1 Noalla
At. Arousana B 1 - 7 ED Os Miúdos
Umia B 2 - 3 Pontearnelas
SEGUNDA DIVISIÓN GALEGA - Grupo 4º
Calendario - Clasificación - Goleadoras (**)
Xornada 15
Sporting San Mateo 0 - 6 Pereiró
Tomiño 3 - 1 Racing Vilariño
Valadares B 14 - 0 Cultural Areas
Ponte Caldelas 2 - 3 Atlántida Matamá B
Bueu 3 - 4 Rosalía
Xuvenil de Ponteareas 1 - 2 Balaídos
DESCANSA: Gondomar FB

Contacto co webmaster