Marcador on-line de Primeira, Segunda, Segunda B grupo 1º e Terceira grupo 1º - Marcador de Preferente e 1ª Galicia
Marcador de 2ª e 3ª Galicia
- Polideportivo Galego on-line - Clasificacións - Páxina principal Actualiza o marcador premendo F5. Actualización automática cada minuto.
Atópanos en       Visita as nosas webs amigas
ASCENSO A LIGA IBERDROLA - Grupo B
Final - Volta

() Entre parénteses, goles marcados na ida 
Ascende
MUNICIPAL DE ARGUINEGUÍN - FINAL
(0) Femarguín 1 4 DEPORTIVO ABANCA (2)
(30') Carla (7' e 51') Gaby  (11' e 47') Peke
ASCENDE A LIGA IBERDROLA: DEPORTIVO ABANCA

AS
ASCENSO A LIGA IBERDROLA - Grupo A
Final - Volta
() Entre parénteses, goles marcados na ida 
Ascende
(0) Tacón 2 - 0 Santa Teresa (1)
ASCENDE A LIGA IBERDROLA: Tacón

SEGUNDA DIVISIÓN ESTATAL - Grupo 1º
Calendario - Clasificación (*)

COMPETICIÓN REMATADA

(*) Datos ofrecidos por Futbolme.com

(**) Resultados confirmados polas actas arbitrais. Datos ofrecidos pola web da Real Federación Galega de Fútbol.

ASCENSO A SEGUNDA DIVISIÓN ESTATAL
1ª Eliminatoria - Ida
Arcadia 0 - 5 Viaxes Interrías
Mos 1 - 2 Umia
ASCENSO A PRIMEIRA DIVISIÓN GALEGA
Primeiros clasificados
-
Volta
 () Entre parénteses, goles marcados na ida  
Ascende
(1) Chispa 0 - 2 Tomiño (0)
 (4) Betanzos 4 - 1 PM Friol Lugo B (1)
ASCENSO A PRIMEIRA DIVISIÓN GALEGA
Segundos a oitavos clasificados

Grupos 1º e 2º - 1ª Eliminatoria - Volta
() Entre parénteses, goles marcados na ida
En fondo verde, equipo clasificado
(4) Chantada 2 - 5 O Val (2)
(0) Xuventude de Crendes 3 - 2 Santiso (1)
(1) Narón 3 - 0 Imperator OAR (1)
(4) Abellá 7 - 0 Portazgo (0)
(1) Silva 4 - 2 Touro (3)
(2) Sporting Burgo 1 - 2 Bergantiños (3)
(4) Sporting Cambre 2 - 0 Comercial (2)
ASCENSO A PRIMEIRA DIVISIÓN GALEGA
Segundos a oitavos clasificados

Grupos 3º e 4º - 1ª Eliminatoria - Volta
() Entre parénteses, goles marcados na ida
En fondo verde, equipo clasificado
(1) ED Os Miúdos 0 - 6 Atlántida Matamá B (4)
(0) Pontearnelas 4 - 0 Racing Vilariño (4)
(3) Sporting San Mateo 3 - 0 Umia B (1)
(3) Concello de Boiro 2 - 1 Rosalía (1)
(5) Xuventú Aguiño 1 - 0 Bueu (2)
(7) Pereiró 8 - 0 Xuventude Cambados (3)
(6) Valadares B N. X. Unión (0)
PRIMEIRA DIVISIÓN GALEGA
Calendario - Clasificación - Goleadoras (**)
COMPETICIÓN REMATADA
SEGUNDA DIVISIÓN GALEGA - Grupo 1º
Calendario - Clasificación - Goleadoras (**)

COMPETICIÓN REMATADA
SEGUNDA DIVISIÓN GALEGA - Grupo 2º
Calendario - Clasificación - Goleadoras (**)

COMPETICIÓN REMATADA
SEGUNDA DIVISIÓN GALEGA - Grupo 3º
Calendario - Clasificación - Goleadoras (**)

COMPETICIÓN REMATADA
SEGUNDA DIVISIÓN GALEGA - Grupo 4º
Calendario - Clasificación - Goleadoras (**)

COMPETICIÓN REMATADA

Contacto co webmaster