P O L I D E P O R T I V O      G A L E G O

 CADRO DE HONRA 2018-19:

BÁSQUET BALONMÁN FÚTBOL SALA HOQUEI A PATÍNS VOLEIBOL RUGBY

Liga Endesa

CLASIFICADOS PLAY-OFF:

Barcelona Lassa
Real Madrid
Kirolbet Baskonia
València
Herbalife Gran Canaria
Morabanc Andorra
Unicaja
Iberostar Tenerife
CAMPIÓN DE LIGA 2018-19:
REAL MADRID
SUBCAMPIÓN LIGA 2018-19:
Kirolbet Baskonia
DESCENDEN A LEB OURO:
Betis Energía Plus
RETABet Bilbao

Liga DIA Feminina

CLASIFICADOS PLAY-OFF:

Perfumerías Avenida
Spar Citylift Girona
Lointek Gernika Bizkaia
Cadí La Seu
València
IDK Gipuzkoa
CAMPIÓN DE LIGA 2018-19:
PERFUMERÍAS AVENIDA
SUBCAMPIÓN LIGA 2018-19:
Spar Citylift Girona
DESCENDEN A LIGA FEMININA 2:
BAXI FERROL
Movistar Estudiantes

Div. Honra Cad. Rodas

CLASIFICADOS PLAY-OFF:

Mideba Extremadura
Bidaideak Bilbao
Amiab Albacete
Ilunion
CAMPIÓN DE LIGA 2018-19:
PERFUMERÍAS AVENIDA
SUBCAMPIÓN LIGA 2018-19:
Spar Citylift Girona
PROMOCIONA Á PERMANENCIA:
Fundación Vital Zuzenak
DESCENDE A 2ª DIVISIÓN:
Casa Murcia Getafe

Liga Asobal
CAMPIÓN DE LIGA 2018-19:
BARCELONA LASSA
SUBCAMPIÓN LIGA 2018-19:
ABANCA Ademar León
DESCENDEN A DH PRATA:
Fertiberia Port de Sagunt
MMT Seguros Zamora

Liga Guerreras
CAMPIÓN DE LIGA 2018-19:
S. AMARA BERA BERA
SUBCAMPIÓN LIGA 2018-19:
MECALIA AT. GUARDÉS
DESCENDEN A DH PRATA:
Villaverde
Castelló
1ª División

CLASIFICADOS PLAY-OFF:

Barcelona Lassa
ElPozo Murcia
Osasuna Magna
Movistar Inter
Palma
Jaén Paraíso Interior
Aspil Vidal Ribera Navarra
Llevant
CAMPIÓN DE LIGA 2018-19:
MOVISTAR INTER
SUBCAMPIÓN LIGA 2018-19:
Barcelona Lassa
DESCENDEN A 2ª DIVISIÓN:
BS UMA Antequera
BS UMA Antequera

ASCENDE A 1ª DIVISIÓN:
PESCADOS RUBÉN BURELA

1ª División Feminina
CAMPIÓN DE LIGA 2018-19:
JIMBEE ROLDÁN
SUBCAMPIÓN LIGA 2018-19:
Futsi At. Navalcarnero
DESCENDEN A 2ª DIVISIÓN:
Femisport Palau
CIDADE DE AS BURGAS
Soto del Real

 

OK Liga
CAMPIÓN DE LIGA 2018-19:
BARCELONA LASSA
SUBCAMPIÓN LIGA 2018-19:
LICEO
DESCENDEN A 1ª DIVISIÓN:
Asturhockey
Corredor-Mató Palafrugell
Arenys de Munt

OK Liga Feminina
CAMPIÓN DE LIGA 2018-19:
HOSTELCUR GIJÓN
SUBCAMPIÓN LIGA 2018-19:
Manlleu
DESCENDEN A AUTONÓMICA:
Sfèric Terrassa
Reus Deportiu
LICEO

Superliga

CLASIFICADOS PLAY-OFF:

Teruel
Unicaja Almería
Ushuaïa Eivissa
Palma
CAMPIÓN LIGA 2018-19:
OLÍMPICO DE POZUELO
SUBCAMPIÓN LIGA 2018-19:
Majadahonda
DESCENDEN A SUPERLIGA 2:
INTASA SAN SADURNIÑO
Barça

Liga Iberdrola Feminina

CLASIFICADOS PLAY-OFF:

Minis Arluy Logroño
Barça
Feel V. Alcobendas
Dimurol Libby's Laguna
CAMPIÓN LIGA 2018-19:
OLÍMPICO DE POZUELO
SUBCAMPIÓN LIGA 2018-19:
Majadahonda
DESCENDEN A SUPERLIGA FEM. 2:
EMEVÉ
Granadas de Elx

FÚTBOL AMERICANO

Liga Nacional Serie A

CLASIFICADOS PLAY-OFF:

Badalona Dracs
Coslada Camioneros
LG OLED Black Demons
Rivas Osos
Murcia Cobras
València Firebats
Mallorca Voltors
Zaragoza Hurricanes
CAMPIÓN LIGA 2018-19:
OLÍMPICO DE POZUELO
SUBCAMPIÓN LIGA 2018-19:
Majadahonda
Liga Iberdrola Feminina

CLASIFICADOS PLAY-OFF:

Majadahonda
Complutense Cisneros
CRAT UNIVERSIDADE CORUÑA
INEF-L'Hospitalet
CAMPIÓN LIGA 2018-19:
CRAT UNIVERS. CORUÑA
SUBCAMPIÓN LIGA 2018-19:
INEF-L'Hospitalet
PROMOCIONA Á PERMANENCIA:
Sanse Scrum
DESCENDE A DIVISIÓN HONRA B:
XV Hortaleza

TENIS DE MESA
Superdivisión Masculina
CAMPIÓN LIGA 2018-19:
CAJASUR PRIEGO
SUBCAMPIÓN LIGA 2018-19:
DKV Borges Vall
DESCENDEN A DIV. HONRA:
UCAM Cartagena
Mediterráneo-València

Superdivisión Feminina
CAMPIÓN LIGA 2018-19:
UCAM CARTAGENA
SUBCAMPIÓN LIGA 2018-19:
Tecnigen Linares
DESCENDEN A DIV. HONRA FEM.:
CIDADE DE NARÓN
Covicsa Santa Eulària