Calendario Terceira División - Subgrupo 1A - 2020-21

Xornada 1 (18 outubro) Xornada 12 (10 xaneiro)
Arzúa 0 0 Racing Vilalbés     Arzúa
Silva 0 0 As Pontes     Silva
Paiosaco 1 1 Bergantiños     Paiosaco
Somozas 0 0 Deportivo Fabril     Somozas
Viveiro 2 0 Estudiantil     Viveiro
Polvorín     Fisterra     Polvorín
Xornada 2 (25 outubro) Xornada 13 (17 xaneiro)
Racing Vilalbés     Polvorín     Racing Vilalbés
As Pontes 1 1 Arzúa     As Pontes
Bergantiños 1 1 Silva     Bergantiños
Deportivo Fabril 5 0 Paiosaco     Deportivo Fabril
Estudiantil 1 4 Somozas     Estudiantil
Fisterra 2 3 Viveiro     Fisterra
Xornada 3 (1 novembro) Xornada 14 (24 xaneiro)
Racing Vilalbés     As Pontes     Racing Vilalbés
Arzúa     Bergantiños     Arzúa
Silva     Deportivo Fabril     Silva
Paiosaco     Estudiantil     Paiosaco
Somozas     Fisterra     Somozas
Arzúa1     Viveiro     Polvorín
Xornada 4 (8 novembro) Xornada 15 (31 xaneiro)
As Pontes     Polvorín     As Pontes
Bergantiños     Racing Vilalbés     Bergantiños
Deportivo Fabril     Arzúa     Deportivo Fabril
Estudiantil     Silva     Estudiantil
Fisterra     Paiosaco     Fisterra
Viveiro     Somozas     Viveiro
Xornada 5 (15 novembro) Xornada 16 (7 febreiro)
As Pontes     Bergantiños     As Pontes
Racing Vilalbés     Deportivo Fabril     Racing Vilalbés
Arzúa     Estudiantil     Arzúa
Silva     Fisterra     Silva
Paiosaco     Viveiro     Paiosaco
Arzúa1     Somozas     Polvorín
Xornada 6 (22 novembro) Xornada 17 (14 febreiro)
Bergantiños     Polvorín     Bergantiños
Deportivo Fabril     As Pontes     Deportivo Fabril
Estudiantil     Racing Vilalbés     Estudiantil
Fisterra     Arzúa     Fisterra
Viveiro     Silva     Viveiro
Somozas     Paiosaco     Somozas
Xornada 7 (29 novembro) Xornada 18 (21 febreiro)
Bergantiños     Deportivo Fabril     Bergantiños
As Pontes     Estudiantil     As Pontes
Racing Vilalbés     Fisterra     Racing Vilalbés
Arzúa     Viveiro     Arzúa
Silva     Somozas     Silva
Polvorín     Paiosaco     Arzúa1
Xornada 8 (5 decembro) Xornada 19 (28 febreiro)
Deportivo Fabril     Polvorín     Deportivo Fabril
Estudiantil     Bergantiños     Estudiantil
Fisterra     As Pontes     Fisterra
Viveiro     Racing Vilalbés     Viveiro
Somozas     Arzúa     Somozas
Paiosaco     Silva     Paiosaco
Xornada 9 (8 decembro) Xornada 20 (7 marzo)
Deportivo Fabril     Estudiantil     Deportivo Fabril
Bergantiños     Fisterra     Bergantiños
As Pontes     Viveiro     As Pontes
Racing Vilalbés     Somozas     Racing Vilalbés
Arzúa     Paiosaco     Arzúa
Polvorín     Silva     Polvorín
Xornada 10 (13 decembro) Xornada 21 (14 marzo)
Polvorín     Estudiantil     Polvorín
Fisterra     Deportivo Fabril     Fisterra
Viveiro     Bergantiños     Viveiro
Somozas     As Pontes     Somozas
Paiosaco     Racing Vilalbés     Paiosaco
Silva     Arzúa     Silva
Xornada 11 (20 decembro) Xornada 22 (21 marzo)
Estudiantil     Fisterra     Estudiantil
Deportivo Fabril     Viveiro     Deportivo Fabril
Bergantiños     Somozas     Bergantiños
As Pontes     Paiosaco     As Pontes
Racing Vilalbés     Silva     Racing Vilalbés
Arzúa     Polvorín     Arzúa

 

Calendario Terceira División - Subgrupo 1B - 2020-21

Xornada 1 (18 outubro) Xornada 12 (10 xaneiro)
Alondras 1 0 UD Ourense     Alondras
Estradense 0 1 Barco     Estradense
Atios 2 0 Pontellas     Atios
Choco 2 1 Rápido de Bouzas     Choco
Ourense CF 1 2 Ribadumia     Ourense CF
Arousa 0 1 Arenteiro     Arousa
Xornada 2 (25 outubro) Xornada 13 (17 xaneiro)
UD Ourense 0 1 Arousa     UD Ourense
Barco 1 1 Alondras     Barco
Pontellas 2 4 Estradense     Pontellas
Rápido de Bouzas 2 0 Atios     Rápido de Bouzas
Ribadumia 2 1 Choco     Ribadumia
Arenteiro 2 0 Ourense CF     Arenteiro
Xornada 3 (1 novembro) Xornada 14 (24 xaneiro)
UD Ourense     Barco     UD Ourense
Alondras     Pontellas     Alondras
Estradense     Rápido de Bouzas     Estradense
Atios     Ribadumia     Atios
Choco     Arenteiro     Choco
Alondras1     Ourense CF     Arousa
Xornada 4 (8 novembro) Xornada 15 (31 xaneiro)
Barco     Arousa     Barco
Pontellas     UD Ourense     Pontellas
Rápido de Bouzas     Alondras     Rápido de Bouzas
Ribadumia     Estradense     Ribadumia
Arenteiro     Atios     Arenteiro
Ourense CF     Choco     Ourense CF
Xornada 5 (15 novembro) Xornada 16 (7 febreiro)
Barco     Pontellas     Barco
UD Ourense     Rápido de Bouzas     UD Ourense
Alondras     Ribadumia     Alondras
Estradense     Arenteiro     Estradense
Atios     Ourense CF     Atios
Alondras1     Choco     Arousa
Xornada 6 (22 novembro) Xornada 17 (14 febreiro)
Pontellas     Arousa     Pontellas
Rápido de Bouzas     Barco     Rápido de Bouzas
Ribadumia     UD Ourense     Ribadumia
Arenteiro     Alondras     Arenteiro
Ourense CF     Estradense     Ourense CF
Choco     Atios     Choco
Xornada 7 (29 novembro) Xornada 18 (21 febreiro)
Pontellas     Rápido de Bouzas     Pontellas
Barco     Ribadumia     Barco
UD Ourense     Arenteiro     UD Ourense
Alondras     Ourense CF     Alondras
Estradense     Choco     Estradense
Arousa     Atios     Alondras1
Xornada 8 (5 decembro) Xornada 19 (28 febreiro)
Rápido de Bouzas     Arousa     Rápido de Bouzas
Ribadumia     Pontellas     Ribadumia
Arenteiro     Barco     Arenteiro
Ourense CF     UD Ourense     Ourense CF
Choco     Alondras     Choco
Atios     Estradense     Atios
Xornada 9 (8 decembro) Xornada 20 (7 marzo)
Rápido de Bouzas     Ribadumia     Rápido de Bouzas
Pontellas     Arenteiro     Pontellas
Barco     Ourense CF     Barco
UD Ourense     Choco     UD Ourense
Alondras     Atios     Alondras
Arousa     Estradense     Arousa
Xornada 10 (13 decembro) Xornada 21 (14 marzo)
Arousa     Ribadumia     Arousa
Arenteiro     Rápido de Bouzas     Arenteiro
Ourense CF     Pontellas     Ourense CF
Choco     Barco     Choco
Atios     UD Ourense     Atios
Estradense     Alondras     Estradense
Xornada 11 (20 decembro) Xornada 22 (21 marzo)
Ribadumia     Arenteiro     Ribadumia
Rápido de Bouzas     Ourense CF     Rápido de Bouzas
Pontellas     Choco     Pontellas
Barco     Atios     Barco
UD Ourense     Estradense     UD Ourense
Alondras     Arousa     Alondras