Calendario Primeira Galicia - Grupo 5º - 2018-19

Xornada 1 (2 setembro) Xornada 18 (13 xaneiro)
Mos 0 1 Gran Peña     Mos
A Guía 0 2 Sp. Guardés     A Guía
San Martiño 0 0 Salvaterra     San Martiño
Arcade 0 1 At. Cuntis     Arcade
Umia 0 0 Campo Lameiro     Umia
Caselas 2 1 Unión Dena     Caselas
Gondomar 2 2 Racing Castrelos     Gondomar
Domaio 0 1 Portonovo     Domaio
Erizana 1 6 Pontevedra B     Erizana
Xornada 2 (9 setembro) Xornada 19 (20 xaneiro)
Gran Peña 4 2 Erizana     Gran Peña
Mos 0 3 Sp. Guardés     Mos
Salvaterra 1 1 A Guía     Salvaterra
At. Cuntis 0 1 San Martiño     At. Cuntis
Campo Lameiro 1 1 Arcade     Campo Lameiro
Umia 2 3 Unión Dena     Umia
Racing Castrelos 2 0 Caselas     Racing Castrelos
Portonovo 1 0 Gondomar     Portonovo
Pontevedra B 6 1 Domaio     Pontevedra B
Xornada 3 (16 setembro) Xornada 20 (27 xaneiro)
Gran Peña 1 1 Sp. Guardés     Gran Peña
Mos 2 1 Salvaterra     Mos
A Guía 3 1 At. Cuntis     A Guía
San Martiño 0 3 Campo Lameiro     San Martiño
Arcade 6 2 Unión Dena     Arcade
Umia 3 4 Racing Castrelos     Umia
Caselas 0 0 Portonovo     Caselas
Gondomar 1 3 Pontevedra B     Gondomar
Erizana 4 0 Domaio     Erizana
Xornada 4 (23 setembro) Xornada 21 (3 xaneiro)
Sp. Guardés     Erizana     Sp. Guardés
Salvaterra     Gran Peña     Salvaterra
At. Cuntis     Mos     At. Cuntis
Campo Lameiro     A Guía     Campo Lameiro
Unión Dena     San Martiño     Unión Dena
Racing Castrelos     Arcade     Racing Castrelos
Portonovo     Umia     Portonovo
Pontevedra B     Caselas     Pontevedra B
Domaio     Gondomar     Domaio
Xornada 5 (30 setembro) Xornada 22 (10 febreiro)
Sp. Guardés     Salvaterra     Sp. Guardés
Gran Peña     At. Cuntis     Gran Peña
Mos     Campo Lameiro     Mos
A Guía     Unión Dena     A Guía
San Martiño     Racing Castrelos     San Martiño
Arcade     Portonovo     Arcade
Umia     Pontevedra B     Umia
Caselas     Domaio     Caselas
Erizana     Gondomar     Erizana
Xornada 6 (7 outubro) Xornada 23 (17 febreiro)
Salvaterra     Erizana     Salvaterra
At. Cuntis     Sp. Guardés     At. Cuntis
Campo Lameiro     Gran Peña     Campo Lameiro
Unión Dena     Mos     Unión Dena
Racing Castrelos     A Guía     Racing Castrelos
Portonovo     San Martiño     Portonovo
Pontevedra B     Arcade     Pontevedra B
Domaio     Umia     Domaio
Gondomar     Caselas     Gondomar
Xornada 7 (14 outubro) Xornada 24 (24 febreiro)
Salvaterra     At. Cuntis     Salvaterra
Sp. Guardés     Campo Lameiro     Sp. Guardés
Gran Peña     Unión Dena     Gran Peña
Mos     Racing Castrelos     Mos
A Guía     Portonovo     A Guía
San Martiño     Pontevedra B     San Martiño
Arcade     Domaio     Arcade
Umia     Gondomar     Umia
Erizana     Caselas     Erizana
Xornada 8 (21 outubro) Xornada 25 (10 marzo)
At. Cuntis     Erizana     At. Cuntis
Campo Lameiro     Salvaterra     Campo Lameiro
Unión Dena     Sp. Guardés     Unión Dena
Racing Castrelos     Gran Peña     Racing Castrelos
Portonovo     Mos     Portonovo
Pontevedra B     A Guía     Pontevedra B
Domaio     San Martiño     Domaio
Gondomar     Arcade     Gondomar
Caselas     Umia     Caselas
Xornada 9 (28 outubro) Xornada 26 (17 marzo)
At. Cuntis     Campo Lameiro     At. Cuntis
Salvaterra     Unión Dena     Salvaterra
Sp. Guardés     Racing Castrelos     Sp. Guardés
Gran Peña     Portonovo     Gran Peña
Mos     Pontevedra B     Mos
A Guía     Domaio     A Guía
San Martiño     Gondomar     San Martiño
Arcade     Caselas     Arcade
Erizana     Umia     Erizana
Xornada 10 (4 novembro) Xornada 27 (24 marzo)
Campo Lameiro     Erizana     Campo Lameiro
Unión Dena     At. Cuntis     Unión Dena
Racing Castrelos     Salvaterra     Racing Castrelos
Portonovo     Sp. Guardés     Portonovo
Pontevedra B     Gran Peña     Pontevedra B
Domaio     Mos     Domaio
Gondomar     A Guía     Gondomar
Caselas     San Martiño     Caselas
Umia     Arcade     Umia
Xornada 11 (11 novembro) Xornada 28 (31 marzo)
Campo Lameiro     Unión Dena     Campo Lameiro
At. Cuntis     Racing Castrelos     At. Cuntis
Salvaterra     Portonovo     Salvaterra
Sp. Guardés     Pontevedra B     Sp. Guardés
Gran Peña     Domaio     Gran Peña
Mos     Gondomar     Mos
A Guía     Caselas     A Guía
San Martiño     Umia     San Martiño
Erizana     Arcade     Erizana
Xornada 12 (18 novembro) Xornada 29 (7 abril)
Unión Dena     Erizana     Unión Dena
Racing Castrelos     Campo Lameiro     Racing Castrelos
Portonovo     At. Cuntis     Portonovo
Pontevedra B     Salvaterra     Pontevedra B
Domaio     Sp. Guardés     Domaio
Gondomar     Gran Peña     Gondomar
Caselas     Mos     Caselas
Umia     A Guía     Umia
Arcade     San Martiño     Arcade
Xornada 13 (25 novembro) Xornada 30 (14 abril)
Unión Dena     Racing Castrelos     Unión Dena
Campo Lameiro     Portonovo     Campo Lameiro
At. Cuntis     Pontevedra B     At. Cuntis
Salvaterra     Domaio     Salvaterra
Sp. Guardés     Gondomar     Sp. Guardés
Gran Peña     Caselas     Gran Peña
Mos     Umia     Mos
A Guía     Arcade     A Guía
Erizana     San Martiño     Erizana
Xornada 14 (2 decembro) Xornada 31 (28 abril)
Racing Castrelos     Erizana     Racing Castrelos
Portonovo     Unión Dena     Portonovo
Pontevedra B     Campo Lameiro     Pontevedra B
Domaio     At. Cuntis     Domaio
Gondomar     Salvaterra     Gondomar
Caselas     Sp. Guardés     Caselas
Umia     Gran Peña     Umia
Arcade     Mos     Arcade
San Martiño     A Guía     San Martiño
Xornada 15 (9 decembro) Xornada 32 (5 maio)
Racing Castrelos     Portonovo     Racing Castrelos
Unión Dena     Pontevedra B     Unión Dena
Campo Lameiro     Domaio     Campo Lameiro
At. Cuntis     Gondomar     At. Cuntis
Salvaterra     Caselas     Salvaterra
Sp. Guardés     Umia     Sp. Guardés
Gran Peña     Arcade     Gran Peña
Mos     San Martiño     Mos
Erizana     A Guía     Erizana
Xornada 16 (16 decembro) Xornada 33 (12 maio)
Erizana     Portonovo     Erizana
Pontevedra B     Racing Castrelos     Pontevedra B
Domaio     Unión Dena     Domaio
Gondomar     Campo Lameiro     Gondomar
Caselas     At. Cuntis     Caselas
Umia     Salvaterra     Umia
Arcade     Sp. Guardés     Arcade
San Martiño     Gran Peña     San Martiño
A Guía     Mos     A Guía
Xornada 17 (23 decembro) Xornada 34 (19 maio)
Portonovo     Pontevedra B     Portonovo
Racing Castrelos     Domaio     Racing Castrelos
Unión Dena     Gondomar     Unión Dena
Campo Lameiro     Caselas     Campo Lameiro
At. Cuntis     Umia     At. Cuntis
Salvaterra     Arcade     Salvaterra
Sp. Guardés     San Martiño     Sp. Guardés
Gran Peña     A Guía     Gran Peña
Mos     Erizana     Mos