Calendario Primeira Galicia - Grupo 4º - 2019-20

Xornada 1 (8 setembro) Xornada 18 (12 xaneiro)
Ourense CF B     Maside     Ourense CF B
Antela     Sp. Celanova     Antela
Verín     Loñoá     Verín
Nogueira Ramuín     Melias     Nogueira Ramuín
Francelos     Allariz     Francelos
Valenzá     Monterrei     Valenzá
Bande     Santa Teresita     Bande
Molgas     A Peroxa     Molgas
Covadonga     Sp. Carballiño     Covadonga
Xornada 2 (15 setembro) Xornada 19 (19 xaneiro)
Maside     Covadonga     Maside
Sp. Celanova     Ourense CF B     Sp. Celanova
Loñoá     Antela     Loñoá
Melias     Verín     Melias
Allariz     Nogueira Ramuín     Allariz
Monterrei     Francelos     Monterrei
Santa Teresita     Valenzá     Santa Teresita
A Peroxa     Bande     A Peroxa
Sp. Carballiño     Molgas     Sp. Carballiño
Xornada 3 (22 setembro) Xornada 20 (26 xaneiro)
Maside     Sp. Celanova     Maside
Ourense CF B     Loñoá     Ourense CF B
Antela     Melias     Antela
Verín     Allariz     Verín
Nogueira Ramuín     Monterrei     Nogueira Ramuín
Francelos     Santa Teresita     Francelos
Valenzá     A Peroxa     Valenzá
Bande     Sp. Carballiño     Bande
Covadonga     Molgas     Covadonga
Xornada 4 (29 setembro) Xornada 21 (2 febreiro)
Sp. Celanova     Covadonga     Sp. Celanova
Loñoá     Maside     Loñoá
Melias     Ourense CF B     Melias
Allariz     Antela     Allariz
Monterrei     Verín     Monterrei
Santa Teresita     Nogueira Ramuín     Santa Teresita
A Peroxa     Francelos     A Peroxa
Sp. Carballiño     Valenzá     Sp. Carballiño
Molgas     Bande     Molgas
Xornada 5 (6 outubro) Xornada 22 (9 febreiro)
Sp. Celanova     Loñoá     Sp. Celanova
Maside     Melias     Maside
Ourense CF B     Allariz     Ourense CF B
Antela     Monterrei     Antela
Verín     Santa Teresita     Verín
Nogueira Ramuín     A Peroxa     Nogueira Ramuín
Francelos     Sp. Carballiño     Francelos
Valenzá     Molgas     Valenzá
Covadonga     Bande     Covadonga
Xornada 6 (13 outubro) Xornada 23 (16 febreiro)
Loñoá     Covadonga     Loñoá
Melias     Sp. Celanova     Melias
Allariz     Maside     Allariz
Monterrei     Ourense CF B     Monterrei
Santa Teresita     Antela     Santa Teresita
A Peroxa     Verín     A Peroxa
Sp. Carballiño     Nogueira Ramuín     Sp. Carballiño
Molgas     Francelos     Molgas
Bande     Valenzá     Bande
Xornada 7 (20 outubro) Xornada 24 (1 marzo)
Loñoá     Melias     Loñoá
Sp. Celanova     Allariz     Sp. Celanova
Maside     Monterrei     Maside
Ourense CF B     Santa Teresita     Ourense CF B
Antela     A Peroxa     Antela
Verín     Sp. Carballiño     Verín
Nogueira Ramuín     Molgas     Nogueira Ramuín
Francelos     Bande     Francelos
Covadonga     Valenzá     Covadonga
Xornada 8 (27 outubro) Xornada 25 (8 marzo)
Melias     Covadonga     Melias
Allariz     Loñoá     Allariz
Monterrei     Sp. Celanova     Monterrei
Santa Teresita     Maside     Santa Teresita
A Peroxa     Ourense CF B     A Peroxa
Sp. Carballiño     Antela     Sp. Carballiño
Molgas     Verín     Molgas
Bande     Nogueira Ramuín     Bande
Valenzá     Francelos     Valenzá
Xornada 9 (3 novembro) Xornada 26 (15 marzo)
Melias     Allariz     Melias
Loñoá     Monterrei     Loñoá
Sp. Celanova     Santa Teresita     Sp. Celanova
Maside     A Peroxa     Maside
Ourense CF B     Sp. Carballiño     Ourense CF B
Antela     Molgas     Antela
Verín     Bande     Verín
Nogueira Ramuín     Valenzá     Nogueira Ramuín
Covadonga     Francelos     Covadonga
Xornada 10 (10 novembro) Xornada 27 (22 marzo)
Allariz     Covadonga     Allariz
Monterrei     Melias     Monterrei
Santa Teresita     Loñoá     Santa Teresita
A Peroxa     Sp. Celanova     A Peroxa
Sp. Carballiño     Maside     Sp. Carballiño
Molgas     Ourense CF B     Molgas
Bande     Antela     Bande
Valenzá     Verín     Valenzá
Francelos     Nogueira Ramuín     Francelos
Xornada 11 (17 novembro) Xornada 28 (29 marzo)
Allariz     Monterrei     Allariz
Melias     Santa Teresita     Melias
Loñoá     A Peroxa     Loñoá
Sp. Celanova     Sp. Carballiño     Sp. Celanova
Maside     Molgas     Maside
Ourense CF B     Bande     Ourense CF B
Antela     Valenzá     Antela
Verín     Francelos     Verín
Covadonga     Nogueira Ramuín     Covadonga
Xornada 12 (24 novembro) Xornada 29 (5 abril)
Monterrei     Covadonga     Monterrei
Santa Teresita     Allariz     Santa Teresita
A Peroxa     Melias     A Peroxa
Sp. Carballiño     Loñoá     Sp. Carballiño
Molgas     Sp. Celanova     Molgas
Bande     Maside     Bande
Valenzá     Ourense CF B     Valenzá
Francelos     Antela     Francelos
Nogueira Ramuín     Verín     Nogueira Ramuín
Xornada 13 (1 decembro) Xornada 30 (12 abril)
Monterrei     Santa Teresita     Monterrei
Allariz     A Peroxa     Allariz
Melias     Sp. Carballiño     Melias
Loñoá     Molgas     Loñoá
Sp. Celanova     Bande     Sp. Celanova
Maside     Valenzá     Maside
Ourense CF B     Francelos     Ourense CF B
Antela     Nogueira Ramuín     Antela
Covadonga     Verín     Covadonga
Xornada 14 (8 decembro) Xornada 31 (19 abril)
Santa Teresita     Covadonga     Santa Teresita
A Peroxa     Monterrei     A Peroxa
Sp. Carballiño     Allariz     Sp. Carballiño
Molgas     Melias     Molgas
Bande     Loñoá     Bande
Valenzá     Sp. Celanova     Valenzá
Francelos     Maside     Francelos
Nogueira Ramuín     Ourense CF B     Nogueira Ramuín
Verín     Antela     Verín
Xornada 15 (15 decembro) Xornada 32 (26 abril)
Santa Teresita     A Peroxa     Santa Teresita
Monterrei     Sp. Carballiño     Monterrei
Allariz     Molgas     Allariz
Melias     Bande     Melias
Loñoá     Valenzá     Loñoá
Sp. Celanova     Francelos     Sp. Celanova
Maside     Nogueira Ramuín     Maside
Ourense CF B     Verín     Ourense CF B
Covadonga     Antela     Covadonga
Xornada 16 (22 decembro) Xornada 33 (3 maio)
Covadonga     A Peroxa     Covadonga
Sp. Carballiño     Santa Teresita     Sp. Carballiño
Molgas     Monterrei     Molgas
Bande     Allariz     Bande
Valenzá     Melias     Valenzá
Francelos     Loñoá     Francelos
Nogueira Ramuín     Sp. Celanova     Nogueira Ramuín
Verín     Maside     Verín
Antela     Ourense CF B     Antela
Xornada 17 (5 xaneiro) Xornada 34 (10 maio)
A Peroxa     Sp. Carballiño     A Peroxa
Santa Teresita     Molgas     Santa Teresita
Monterrei     Bande     Monterrei
Allariz     Valenzá     Allariz
Melias     Francelos     Melias
Loñoá     Nogueira Ramuín     Loñoá
Sp. Celanova     Verín     Sp. Celanova
Maside     Antela     Maside
Ourense CF B     Covadonga     Ourense CF B