Calendario Primeira Galicia - Grupo 3ş - 2019-20

Xornada 1 (8 setembro) Xornada 18 (12 xaneiro)
San Roque 1 2 Pol     San Roque
Guntín 1 4 Monterroso     Guntín
Pastoricense 0 0 Chantada At.     Pastoricense
Folgueiro 2 2 Castro     Folgueiro
Outeiro de Rei 2 0 Friol     Outeiro de Rei
SD Chantada 2 0 Taboada     SD Chantada
Burela 2 2 Riotorto     Burela
Xove Lago 2 1 Lourenzá     Xove Lago
At. Escairón 2 0 Santaballés     At. Escairón
Xornada 2 (15 setembro) Xornada 19 (19 xaneiro)
Pol 0 3 At. Escairón     Pol
Monterroso 3 0 San Roque     Monterroso
Chantada At. 3 2 Guntín     Chantada At.
Castro 2 2 Pastoricense     Castro
Friol 2 2 Folgueiro     Friol
Taboada 1 2 Outeiro de Rei     Taboada
Riotorto 1 3 SD Chantada     Riotorto
Lourenzá 0 3 Burela     Lourenzá
Santaballés 1 0 Xove Lago     Santaballés
Xornada 3 (22 setembro) Xornada 20 (26 xaneiro)
Pol 1 1 Monterroso     Pol
San Roque 1 0 Chantada At.     San Roque
Guntín 1 0 Castro     Guntín
Pastoricense 1 1 Friol     Pastoricense
Folgueiro 3 2 Taboada     Folgueiro
Outeiro de Rei 3 1 Riotorto     Outeiro de Rei
SD Chantada 3 1 Lourenzá     SD Chantada
Burela 6 0 Santaballés     Burela
At. Escairón 1 2 Xove Lago     At. Escairón
Xornada 4 (29 setembro) Xornada 21 (2 febreiro)
Monterroso 1 2 At. Escairón     Monterroso
Chantada At. 0 0 Pol     Chantada At.
Castro 3 0 San Roque     Castro
Friol 2 1 Guntín     Friol
Taboada 1 1 Pastoricense     Taboada
Riotorto 2 2 Folgueiro     Riotorto
Lourenzá 2 2 Outeiro de Rei     Lourenzá
Santaballés 3 2 SD Chantada     Santaballés
Xove Lago 2 4 Burela     Xove Lago
Xornada 5 (6 outubro) Xornada 22 (9 febreiro)
Monterroso 4 0 Chantada At.     Monterroso
Pol 0 1 Castro     Pol
San Roque 3 0 Friol     San Roque
Guntín 1 2 Taboada     Guntín
Pastoricense 0 2 Riotorto     Pastoricense
Lourenzá 5 0 Folgueiro     Lourenzá
Outeiro de Rei 3 2 Santaballés     Outeiro de Rei
SD Chantada 3 1 Xove Lago     SD Chantada
At. Escairón 2 0 Burela     At. Escairón
Xornada 6 (13 outubro) Xornada 23 (16 febreiro)
Chantada At. 0 1 At. Escairón     Chantada At.
Castro 0 1 Monterroso     Castro
Friol 0 4 Pol     Friol
Taboada 7 0 San Roque     Taboada
Riotorto 1 2 Guntín     Riotorto
Lourenzá 0 3 Pastoricense     Lourenzá
Santaballés 3 1 Folgueiro     Santaballés
Xove Lago 0 2 Outeiro de Rei     Xove Lago
Burela 1 1 SD Chantada     Burela
Xornada 7 (20 outubro) Xornada 24 (1 marzo)
Chantada At. 1 1 Castro     Chantada At.
Monterroso 2 1 Friol     Monterroso
Pol 3 1 Taboada     Pol
San Roque 1 1 Riotorto     San Roque
Guntín 2 1 Lourenzá     Guntín
Pastoricense 1 1 Santaballés     Pastoricense
Folgueiro 2 2 Xove Lago     Folgueiro
Outeiro de Rei 1 1 Burela     Outeiro de Rei
At. Escairón 3 1 SD Chantada     At. Escairón
Xornada 8 (27 outubro) Xornada 25 (8 marzo)
Castro 0 1 At. Escairón     Castro
Friol 2 2 Chantada At.     Friol
Taboada 1 1 Monterroso     Taboada
Riotorto 2 1 Pol     Riotorto
Lourenzá 0 1 San Roque     Lourenzá
Santaballés 2 0 Guntín     Santaballés
Xove Lago 3 1 Pastoricense     Xove Lago
Burela 2 2 Folgueiro     Burela
Outeiro de Rei 0 0 SD Chantada     Outeiro de Rei
Xornada 9 (3 novembro) Xornada 26 (15 marzo)
Castro 3 0 Friol     Castro
Chantada At. 1 1 Taboada     Chantada At.
Monterroso 1 0 Riotorto     Monterroso
Pol 3 2 Lourenzá     Pol
San Roque 1 2 Santaballés     San Roque
Guntín 4 2 Xove Lago     Guntín
Pastoricense 0 2 Burela     Pastoricense
Folgueiro 3 3 SD Chantada     Folgueiro
At. Escairón 2 0 Outeiro de Rei     At. Escairón
Xornada 10 (10 novembro) Xornada 27 (22 marzo)
Friol 0 1 At. Escairón     Friol
Taboada 3 0 Castro     Taboada
Riotorto 3 1 Chantada At.     Riotorto
Lourenzá 2 3 Monterroso     Lourenzá
Santaballés 2 0 Pol     Santaballés
Xove Lago 0 0 San Roque     Xove Lago
Burela 2 2 Guntín     Burela
SD Chantada 4 0 Pastoricense     SD Chantada
Outeiro de Rei 4 1 Folgueiro     Outeiro de Rei
Xornada 11 (17 novembro) Xornada 28 (29 marzo)
Friol 3 0 Taboada     Friol
Castro 0 2 Riotorto     Castro
Chantada At. 4 0 Lourenzá     Chantada At.
Monterroso 1 3 Santaballés     Monterroso
Pol 2 0 Xove Lago     Pol
San Roque 2 3 Burela     San Roque
Guntín 1 1 SD Chantada     Guntín
Pastoricense 2 3 Outeiro de Rei     Pastoricense
At. Escairón 6 2 Folgueiro     At. Escairón
Xornada 12 (24 novembro) Xornada 29 (5 abril)
Taboada 3 1 At. Escairón     Taboada
Riotorto 2 1 Friol     Riotorto
Lourenzá 1 2 Castro     Lourenzá
Santaballés 4 0 Chantada At.     Santaballés
Xove Lago 0 1 Monterroso     Xove Lago
Burela 1 1 Pol     Burela
SD Chantada 6 0 San Roque     SD Chantada
Outeiro de Rei 1 2 Guntín     Outeiro de Rei
Folgueiro 1 1 Pastoricense     Folgueiro
Xornada 13 (1 decembro) Xornada 30 (12 abril)
Taboada 2 6 Riotorto     Taboada
Friol 1 0 Lourenzá     Friol
Castro 2 2 Santaballés     Castro
Chantada At. 0 3 Xove Lago     Chantada At.
Monterroso 0 0 Burela     Monterroso
Pol 3 1 SD Chantada     Pol
San Roque 0 0 Outeiro de Rei     San Roque
Guntín 1 1 Folgueiro     Guntín
At. Escairón 0 0 Pastoricense     At. Escairón
Xornada 14 (8 decembro) Xornada 31 (19 abril)
Riotorto     At. Escairón     Riotorto
Lourenzá     Taboada     Lourenzá
Santaballés     Friol     Santaballés
Xove Lago     Castro     Xove Lago
Burela     Chantada At.     Burela
SD Chantada     Monterroso     SD Chantada
Outeiro de Rei     Pol     Outeiro de Rei
Folgueiro     San Roque     Folgueiro
Pastoricense     Guntín     Pastoricense
Xornada 15 (15 decembro) Xornada 32 (26 abril)
Riotorto     Lourenzá     Riotorto
Taboada     Santaballés     Taboada
Friol     Xove Lago     Friol
Castro     Burela     Castro
Chantada At.     SD Chantada     Chantada At.
Monterroso     Outeiro de Rei     Monterroso
Pol     Folgueiro     Pol
San Roque     Pastoricense     San Roque
At. Escairón     Guntín     At. Escairón
Xornada 16 (22 decembro) Xornada 33 (3 maio)
At. Escairón     Lourenzá     At. Escairón
Santaballés     Riotorto     Santaballés
Xove Lago     Taboada     Xove Lago
Burela     Friol     Burela
SD Chantada     Castro     SD Chantada
Outeiro de Rei     Chantada At.     Outeiro de Rei
Folgueiro     Monterroso     Folgueiro
Pastoricense     Pol     Pastoricense
Guntín     San Roque     Guntín
Xornada 17 (5 xaneiro) Xornada 34 (10 maio)
Lourenzá     Santaballés     Lourenzá
Riotorto     Xove Lago     Riotorto
Taboada     Burela     Taboada
Friol     SD Chantada     Friol
Castro     Outeiro de Rei     Castro
Chantada At.     Folgueiro     Chantada At.
Monterroso     Pastoricense     Monterroso
Pol     Guntín     Pol
San Roque     At. Escairón     San Roque