Calendario Primeira Galicia - Grupo 2º - 2017-18

Xornada 1 (3 setembro) Xornada 18 (14 xaneiro)
Cordeiro 1 1 Fisterra     Cordeiro
Piloño 1 0 Soneira     Piloño
Bastavales 3 1 San Lourenzo     Bastavales
Lalín 4 1 At. Riveira     Lalín
Pobra 1 1 Silleda     Pobra
Agolada 0 1 Unión     Agolada
Baio 0 0 Chaián     Baio
Tordoia 0 1 Flavia     Tordoia
Sigüeiro 0 3 Bertamiráns     Sigüeiro
Xornada 2 (10 setembro) Xornada 19 (21 xaneiro)
Fisterra 2 2 Sigüeiro     Fisterra
Soneira 1 1 Cordeiro     Soneira
San Lourenzo 1 1 Piloño     San Lourenzo
At. Riveira 2 1 Bastavales     At. Riveira
Silleda 0 1 Lalín     Silleda
Unión 1 0 Pobra     Unión
Chaián 1 3 Agolada     Chaián
Flavia 2 0 Baio     Flavia
Bertamiráns 1 2 Tordoia     Bertamiráns
Xornada 3 (17 setembro) Xornada 20 (28 xaneiro)
Fisterra 0 1 Soneira     Fisterra
Cordeiro 1 0 San Lourenzo     Cordeiro
Piloño 3 2 At. Riveira     Piloño
Bastavales 2 3 Silleda     Bastavales
Lalín 3 0 Unión     Lalín
Pobra 2 1 Chaián     Pobra
Agolada 1 0 Flavia     Agolada
Baio 0 1 Bertamiráns     Baio
Sigüeiro 0 0 Tordoia     Sigüeiro
Xornada 4 (24 setembro) Xornada 21 (4 xaneiro)
Soneira 2 2 Sigüeiro     Soneira
San Lourenzo 0 4 Fisterra     San Lourenzo
At. Riveira 2 3 Cordeiro     At. Riveira
Silleda 1 2 Piloño     Silleda
Unión 0 1 Bastavales     Unión
Chaián 0 3 Lalín     Chaián
Flavia 1 0 Pobra     Flavia
Bertamiráns 2 1 Agolada     Bertamiráns
Tordoia 0 3 Baio     Tordoia
Xornada 5 (1 outubro) Xornada 22 (18 febreiro)
Soneira 3 1 San Lourenzo     Soneira
Fisterra 5 2 At. Riveira     Fisterra
Cordeiro 1 1 Silleda     Cordeiro
Piloño 2 2 Unión     Piloño
Bastavales 1 0 Chaián     Bastavales
Lalín 1 3 Flavia     Lalín
Pobra 3 0 Bertamiráns     Pobra
Agolada 3 1 Tordoia     Agolada
Sigüeiro 3 2 Baio     Sigüeiro
Xornada 6 (8 outubro) Xornada 23 (25 febreiro)
San Lourenzo 0 3 Sigüeiro     San Lourenzo
At. Riveira 1 3 Soneira     At. Riveira
Silleda 4 0 Fisterra     Silleda
Unión 3 1 Cordeiro     Unión
Chaián 2 2 Piloño     Chaián
Flavia 1 3 Bastavales     Flavia
Bertamiráns 3 1 Lalín     Bertamiráns
Tordoia 0 1 Pobra     Tordoia
Baio 2 2 Agolada     Baio
Xornada 7 (15 outubro) Xornada 24 (4 marzo)
San Lourenzo 1 3 At. Riveira     San Lourenzo
Soneira 4 2 Silleda     Soneira
Fisterra 2 3 Unión     Fisterra
Cordeiro 2 2 Chaián     Cordeiro
Piloño 2 1 Flavia     Piloño
Bastavales 3 0 Bertamiráns     Bastavales
Lalín 1 1 Tordoia     Lalín
Pobra 2 0 Baio     Pobra
Sigüeiro 1 2 Agolada     Sigüeiro
Xornada 8 (22 outubro) Xornada 25 (11 marzo)
At. Riveira     Sigüeiro     At. Riveira
Silleda     San Lourenzo     Silleda
Unión     Soneira     Unión
Chaián     Fisterra     Chaián
Flavia     Cordeiro     Flavia
Bertamiráns     Piloño     Bertamiráns
Tordoia     Bastavales     Tordoia
Baio     Lalín     Baio
Agolada     Pobra     Agolada
Xornada 9 (29 outubro) Xornada 26 (18 marzo)
At. Riveira     Silleda     At. Riveira
San Lourenzo     Unión     San Lourenzo
Soneira     Chaián     Soneira
Fisterra     Flavia     Fisterra
Cordeiro     Bertamiráns     Cordeiro
Piloño     Tordoia     Piloño
Bastavales     Baio     Bastavales
Lalín     Agolada     Lalín
Sigüeiro     Pobra     Sigüeiro
Xornada 10 (5 novembro) Xornada 27 (25 marzo)
Silleda     Sigüeiro     Silleda
Unión     At. Riveira     Unión
Chaián     San Lourenzo     Chaián
Flavia     Soneira     Flavia
Bertamiráns     Fisterra     Bertamiráns
Tordoia     Cordeiro     Tordoia
Baio     Piloño     Baio
Agolada     Bastavales     Agolada
Pobra     Lalín     Pobra
Xornada 11 (12 novembro) Xornada 28 (8 abril)
Silleda     Unión     Silleda
At. Riveira     Chaián     At. Riveira
San Lourenzo     Flavia     San Lourenzo
Soneira     Bertamiráns     Soneira
Fisterra     Tordoia     Fisterra
Cordeiro     Baio     Cordeiro
Piloño     Agolada     Piloño
Bastavales     Pobra     Bastavales
Sigüeiro     Lalín     Sigüeiro
Xornada 12 (19 novembro) Xornada 29 (15 abril)
Unión     Sigüeiro     Unión
Chaián     Silleda     Chaián
Flavia     At. Riveira     Flavia
Bertamiráns     San Lourenzo     Bertamiráns
Tordoia     Soneira     Tordoia
Baio     Fisterra     Baio
Agolada     Cordeiro     Agolada
Pobra     Piloño     Pobra
Lalín     Bastavales     Lalín
Xornada 13 (26 novembro) Xornada 30 (22 abril)
Unión     Chaián     Unión
Silleda     Flavia     Silleda
At. Riveira     Bertamiráns     At. Riveira
San Lourenzo     Tordoia     San Lourenzo
Soneira     Baio     Soneira
Fisterra     Agolada     Fisterra
Cordeiro     Pobra     Cordeiro
Piloño     Lalín     Piloño
Sigüeiro     Bastavales     Sigüeiro
Xornada 14 (3 decembro) Xornada 31 (29 abril)
Chaián     Sigüeiro     Chaián
Flavia     Unión     Flavia
Bertamiráns     Silleda     Bertamiráns
Tordoia     At. Riveira     Tordoia
Baio     San Lourenzo     Baio
Agolada     Soneira     Agolada
Pobra     Fisterra     Pobra
Lalín     Cordeiro     Lalín
Bastavales     Piloño     Bastavales
Xornada 15 (10 decembro) Xornada 32 (6 maio
Chaián     Flavia     Chaián
Unión     Bertamiráns     Unión
Silleda     Tordoia     Silleda
At. Riveira     Baio     At. Riveira
San Lourenzo     Agolada     San Lourenzo
Soneira     Pobra     Soneira
Fisterra     Lalín     Fisterra
Cordeiro     Bastavales     Cordeiro
Sigüeiro     Piloño     Sigüeiro
Xornada 16 (17 decembro) Xornada 33 (13 maio)
Sigüeiro     Flavia     Sigüeiro
Bertamiráns     Chaián     Bertamiráns
Tordoia     Unión     Tordoia
Baio     Silleda     Baio
Agolada     At. Riveira     Agolada
Pobra     San Lourenzo     Pobra
Lalín     Soneira     Lalín
Bastavales     Fisterra     Bastavales
Piloño     Cordeiro     Piloño
Xornada 17 (7 xaneiro) Xornada 34 (20 maio)
Flavia     Bertamiráns     Flavia
Chaián     Tordoia     Chaián
Unión     Baio     Unión
Silleda     Agolada     Silleda
At. Riveira     Pobra     At. Riveira
San Lourenzo     Lalín     San Lourenzo
Soneira     Bastavales     Soneira
Fisterra     Piloño     Fisterra
Cordeiro     Sigüeiro     Cordeiro