Calendario Primeira Galicia - Grupo 1º - 2019-20

Xornada 1 (8 setembro) Xornada 18 (12 xaneiro)
Ordes 3 1 Miño     Ordes
Sada 3 2 Valdoviño     Sada
Victoria 3 0 Sp. Cambre     Victoria
Sp. Meicende 2 1 Club do Mar Caión     Sp. Meicende
Eume 0 2 Narón     Eume
Betanzos 2 1 Sp. Ciudad     Betanzos
Cedeira 2 1 Abellá     Cedeira
O Val 0 3 Olímpico     O Val
Carral 2 2 Brexo Lema     Carral
Xornada 2 (15 setembro) Xornada 19 (19 xaneiro)
Miño 1 0 Carral     Miño
Ordes 5 0 Valdoviño     Ordes
Sp. Cambre 0 1 Sada     Sp. Cambre
Club do Mar Caión 0 2 Victoria     Club do Mar Caión
Narón 5 0 Sp. Meicende     Narón
Sp. Ciudad 1 4 Eume     Sp. Ciudad
Abellá 1 1 Betanzos     Abellá
Olímpico 4 1 Cedeira     Olímpico
Brexo Lema 4 1 O Val     Brexo Lema
Xornada 3 (22 setembro) Xornada 20 (26 xaneiro)
Miño 2 2 Valdoviño     Miño
Ordes 2 1 Sp. Cambre     Ordes
Sada 0 0 Club do Mar Caión     Sada
Victoria 4 0 Narón     Victoria
Sp. Meicende 3 0 Sp. Ciudad     Sp. Meicende
Eume 1 1 Abellá     Eume
Betanzos 3 2 Olímpico     Betanzos
Cedeira 1 1 Brexo Lema     Cedeira
Carral 3 5 O Val     Carral
Xornada 4 (29 setembro) Xornada 21 (2 febreiro)
Valdoviño 1 5 Carral     Valdoviño
Sp. Cambre 4 0 Miño     Sp. Cambre
Club do Mar Caión 3 2 Ordes     Club do Mar Caión
Narón 1 1 Sada     Narón
Sp. Ciudad 1 1 Victoria     Sp. Ciudad
Abellá     Sp. Meicende     Abellá
Olímpico 1 2 Eume     Olímpico
Brexo Lema 0 1 Betanzos     Brexo Lema
O Val 1 1 Cedeira     O Val
Xornada 5 (6 outubro) Xornada 22 (9 febreiro)
Valdoviño 0 0 Sp. Cambre     Valdoviño
Miño 4 1 Club do Mar Caión     Miño
Ordes 2 1 Narón     Ordes
Sada 1 1 Sp. Ciudad     Sada
Victoria 2 0 Abellá     Victoria
Sp. Meicende 1 1 Olímpico     Sp. Meicende
Eume 1 1 Brexo Lema     Eume
Betanzos 3 0 O Val     Betanzos
Carral 4 2 Cedeira     Carral
Xornada 6 (13 outubro) Xornada 23 (16 febreiro)
Sp. Cambre 1 0 Carral     Sp. Cambre
Club do Mar Caión 0 0 Valdoviño     Club do Mar Caión
Narón 3 3 Miño     Narón
Sp. Ciudad 0 3 Ordes     Sp. Ciudad
Abellá 2 3 Sada     Abellá
Olímpico 2 2 Victoria     Olímpico
Brexo Lema 0 0 Sp. Meicende     Brexo Lema
O Val 1 3 Eume     O Val
Cedeira 0 0 Betanzos     Cedeira
Xornada 7 (20 outubro) Xornada 24 (1 marzo)
Sp. Cambre     Club do Mar Caión     Sp. Cambre
Valdoviño     Narón     Valdoviño
Miño     Sp. Ciudad     Miño
Ordes     Abellá     Ordes
Sada     Olímpico     Sada
Victoria     Brexo Lema     Victoria
Sp. Meicende     O Val     Sp. Meicende
Eume     Cedeira     Eume
Carral     Betanzos     Carral
Xornada 8 (27 outubro) Xornada 25 (8 marzo)
Club do Mar Caión     Carral     Club do Mar Caión
Narón     Sp. Cambre     Narón
Sp. Ciudad     Valdoviño     Sp. Ciudad
Abellá     Miño     Abellá
Olímpico     Ordes     Olímpico
Brexo Lema     Sada     Brexo Lema
O Val     Victoria     O Val
Cedeira     Sp. Meicende     Cedeira
Betanzos     Eume     Betanzos
Xornada 9 (3 novembro) Xornada 26 (15 marzo)
Club do Mar Caión     Narón     Club do Mar Caión
Sp. Cambre     Sp. Ciudad     Sp. Cambre
Valdoviño     Abellá     Valdoviño
Miño     Olímpico     Miño
Ordes     Brexo Lema     Ordes
Sada     O Val     Sada
Victoria     Cedeira     Victoria
Sp. Meicende     Betanzos     Sp. Meicende
Carral     Eume     Carral
Xornada 10 (10 novembro) Xornada 27 (22 marzo)
Narón     Carral     Narón
Sp. Ciudad     Club do Mar Caión     Sp. Ciudad
Abellá     Sp. Cambre     Abellá
Olímpico     Valdoviño     Olímpico
Brexo Lema     Miño     Brexo Lema
O Val     Ordes     O Val
Cedeira     Sada     Cedeira
Betanzos     Victoria     Betanzos
Eume     Sp. Meicende     Eume
Xornada 11 (17 novembro) Xornada 28 (29 marzo)
Narón     Sp. Ciudad     Narón
Club do Mar Caión     Abellá     Club do Mar Caión
Sp. Cambre     Olímpico     Sp. Cambre
Valdoviño     Brexo Lema     Valdoviño
Miño     O Val     Miño
Ordes     Cedeira     Ordes
Sada     Betanzos     Sada
Victoria     Eume     Victoria
Carral     Sp. Meicende     Carral
Xornada 12 (24 novembro) Xornada 29 (5 abril)
Sp. Ciudad     Carral     Sp. Ciudad
Abellá     Narón     Abellá
Olímpico     Club do Mar Caión     Olímpico
Brexo Lema     Sp. Cambre     Brexo Lema
O Val     Valdoviño     O Val
Cedeira     Miño     Cedeira
Betanzos     Ordes     Betanzos
Eume     Sada     Eume
Sp. Meicende     Victoria     Sp. Meicende
Xornada 13 (1 decembro) Xornada 30 (12 abril)
Sp. Ciudad     Abellá     Sp. Ciudad
Narón     Olímpico     Narón
Club do Mar Caión     Brexo Lema     Club do Mar Caión
Sp. Cambre     O Val     Sp. Cambre
Valdoviño     Cedeira     Valdoviño
Miño     Betanzos     Miño
Ordes     Eume     Ordes
Sada     Sp. Meicende     Sada
Carral     Victoria     Carral
Xornada 14 (8 decembro) Xornada 31 (19 abril)
Abellá     Carral     Abellá
Olímpico     Sp. Ciudad     Olímpico
Brexo Lema     Narón     Brexo Lema
O Val     Club do Mar Caión     O Val
Cedeira     Sp. Cambre     Cedeira
Betanzos     Valdoviño     Betanzos
Eume     Miño     Eume
Sp. Meicende     Ordes     Sp. Meicende
Victoria     Sada     Victoria
Xornada 15 (15 decembro) Xornada 32 (26 abril)
Abellá     Olímpico     Abellá
Sp. Ciudad     Brexo Lema     Sp. Ciudad
Narón     O Val     Narón
Club do Mar Caión     Cedeira     Club do Mar Caión
Sp. Cambre     Betanzos     Sp. Cambre
Valdoviño     Eume     Valdoviño
Miño     Sp. Meicende     Miño
Ordes     Victoria     Ordes
Carral     Sada     Carral
Xornada 16 (22 decembro) Xornada 33 (3 maio)
Carral     Olímpico     Carral
Brexo Lema     Abellá     Brexo Lema
O Val     Sp. Ciudad     O Val
Cedeira     Narón     Cedeira
Betanzos     Club do Mar Caión     Betanzos
Eume     Sp. Cambre     Eume
Sp. Meicende     Valdoviño     Sp. Meicende
Victoria     Miño     Victoria
Sada     Ordes     Sada
Xornada 17 (5 xaneiro) Xornada 34 (10 maio)
Olímpico     Brexo Lema     Olímpico
Abellá     O Val     Abellá
Sp. Ciudad     Cedeira     Sp. Ciudad
Narón     Betanzos     Narón
Club do Mar Caión     Eume     Club do Mar Caión
Sp. Cambre     Sp. Meicende     Sp. Cambre
Valdoviño     Victoria     Valdoviño
Miño     Sada     Miño
Ordes     Carral     Ordes