Calendario Preferente Sur Subgrupo A - 2021

Xornada 1 (28 marzo) Xornada 6 (25 abril)
Velle 2 1 Barbadás 2 1 Velle
At. Arnoia 2 0 Polígono S. Cibrao 0 2 At. Arnoia
Nogueira Ramuín 0 1 Verín 2 1 Nogueira Ramuín
Xornada 2 (1 abril) Xornada 7 (2 maio)
Barbadás 3 0 Nogueira Ramuín 1 0 Barbadás
Polígono S. Cibrao 2 0 Velle 1 1 Polígono S. Cibrao
Verín 1 1 At. Arnoia 4 1 Verín
Xornada 3 (4 abril) Xornada 8 (9 maio)
Barbadás 2 1 Polígono S. Cibrao 2 1 Barbadás
Velle 2 1 Verín 3 2 Velle
Nogueira Ramuín 1 1 At. Arnoia 2 0 Nogueira Ramuín
Xornada 4 (11 abril) Xornada 9 (23 maio)
Nogueira Ramuín 1 0 Polígono S. Cibrao 1 1 Nogueira Ramuín
Verín 0 0 Barbadás 3 0 Verín
At. Arnoia 1 1 Velle 0 0 At. Arnoia
Xornada 5 (18 abril) Xornada 10 (30 maio)
Polígono S. Cibrao 2 1 Verín 1 1 Polígono S. Cibrao
Barbadás 1 0 At. Arnoia 5 1 Barbadás
Velle 1 2 Nogueira Ramuín 0 2 Velle

 

Calendario Preferente Sur Subgrupo B - 2021

Xornada 1 (28 marzo) Xornada 6 (25 abril)
Valadares 2 3 Cultural Areas 2 1 Valadares
Xuvenil Ponteareas 3 0 Mondariz 0 6 Xuvenil Ponteareas
Porriño Industrial 1 2 Caselas 1 6 Porriño Industrial
Xornada 2 (1 abril) Xornada 7 (2 maio)
Cultural Areas 3 0 Porriño Industrial 5 1 Cultural Areas
Mondariz 1 3 Valadares 1 1 Mondariz
Caselas 2 2 Xuvenil Ponteareas 2 0 Caselas
Xornada 3 (4 abril) Xornada 8 (9 maio)
Cultural Areas 1 1 Mondariz 1 1 Cultural Areas
Valadares 2 2 Caselas 2 0 Valadares
Porriño Industrial 2 1 Xuvenil Ponteareas 4 1 Porriño Industrial
Xornada 4 (11 abril) Xornada 9 (23 maio)
Porriño Industrial 0 2 Mondariz 3 2 Porriño Industrial
Caselas 2 3 Cultural Areas 3 4 Caselas
Xuvenil Ponteareas 3 1 Valadares 0 1 Xuvenil Ponteareas
Xornada 5 (18 abril) Xornada 10 (30 maio)
Mondariz 1 3 Caselas 1 2 Mondariz
Cultural Areas 1 3 Xuvenil Ponteareas 1 1 Cultural Areas
Valadares 1 1 Porriño Industrial 2 1 Valadares

 

Calendario Preferente Sur Subgrupo C - 2021

Xornada 1 (28 marzo) Xornada 6 (25 abril)
Umia 4 2 Beluso 2 5 Umia
Cambados 0 3 Gran Peña 1 3 Cambados
Pontevedra B 3 1 Vilalonga 1 0 Pontevedra B
Xornada 2 (1 abril) Xornada 7 (2 maio)
Beluso 0 2 Pontevedra B 8 1 Beluso
Gran Peña 4 4 Umia 0 2 Gran Peña
Vilalonga 1 0 Cambados 0 0 Vilalonga
Xornada 3 (4 abril) Xornada 8 (9 maio)
Beluso 1 2 Gran Peña 2 1 Beluso
Umia 0 1 Vilalonga 1 1 Umia
Pontevedra B 2 0 Cambados 0 2 Pontevedra B
Xornada 4 (11 abril) Xornada 9 (23 maio)
Pontevedra B 0 0 Gran Peña 1 0 Pontevedra B
Vilalonga 2 0 Beluso 0 3 Vilalonga
Cambados 1 1 Umia 1 3 Cambados
Xornada 5 (18 abril) Xornada 10 (30 maio)
Gran Peña 1 0 Vilalonga 1 0 Gran Peña
Beluso 0 2 Cambados 3 0 Beluso
Umia 2 2 Pontevedra B 4 0 Umia

Calendario Preferente Sur Ascenso - 2021

Xornada 1 (6 xuño)
At. Arnoia 1 0 Xuvenil de Ponteareas
Barbadás 2 1 Gran Peña
Cultural Areas 1 1 Vilalonga

Xornada 3 (20 xuño)
Vilalonga 2 1 At. Arnoia
Gran Peña 1 2 Cultural Areas
Barbadás 1 3 Xuvenil de Ponteareas

Xornada 2 (13 xuño)
Gran Peña 2 1 At. Arnoia
Xuvenil de Ponteareas 1 2 Vilalonga
Cultural Areas 1 3 Barbadás

Xornada 4 (27 xuño)
At. Arnoia 2 1 Cultural Areas
Xuvenil de Ponteareas 1 2 Gran Peña
Vilalonga 1 3 Barbadás

Calendario Preferente Sur Copa do Rei - 2021

Xornada 1 (6 xuño)

Polígono San Cibrao 0 1 Caselas
Xornada 2 (13 xuño)
Xuventude Cambados     Polígono San Cibrao

Xornada 3 (20 xuño)

Caselas 0 1 Xuventude Cambados