Calendario Liga Iberdrola Feminina de Voleibol - 2020-21

Xornada 1 (3 outubro) Xornada 12 (12 decembro)
ARENAL EMEVÉ 0 3 SL La Laguna 3 2 ARENAL EMEVÉ
Kiele 3 2 Haro Rioja 3 2 Kiele
Feel Alcobendas 3 0 C. Dos Hermanas 1 3 Feel Alcobendas
Algar S. Cartagena 3 0 Madrid Chamberí     Algar S. Cartagena
Avarca Menorca 3 0 Sayre 1 3 Avarca Menorca
CCO 7 Palmas 3 0 DSV Sant Cugat 3 0 CCO 7 Palmas
Xornada 2 (10 outubro) Xornada 13 (19 decembro)
SL La Laguna 3 1 CCO 7 Palmas 3 2 SL La Laguna
Haro Rioja 3 0 ARENAL EMEVÉ 2 3 Haro Rioja
C. Dos Hermanas 2 3 Kiele 3 2 C. Dos Hermanas
Madrid Chamberí 1 3 Feel Alcobendas     Madrid Chamberí
Sayre 3 2 Algar S. Cartagena 1 3 Sayre
DSV Sant Cugat 1 3 Avarca Menorca 3 1 DSV Sant Cugat
Xornada 3 (17 outubro) Xornada 14 (23 xaneiro)
SL La Laguna 3 0 Haro Rioja     SL La Laguna
ARENAL EMEVÉ 1 3 C. Dos Hermanas 2 3 ARENAL EMEVÉ
Kiele 3 0 Madrid Chamberí 0 3 Kiele
Feel Alcobendas 3 1 Sayre     Feel Alcobendas
Algar S. Cartagena 2 3 DSV Sant Cugat 3 1 Algar S. Cartagena
CCO 7 Palmas 0 3 Avarca Menorca     CCO 7 Palmas
Xornada 4 (24 outubro) Xornada 15 (30 xaneiro)
Haro Rioja 0 3 CCO 7 Palmas     Haro Rioja
C. Dos Hermanas 2 3 SL La Laguna     C. Dos Hermanas
Madrid Chamberí 3 1 ARENAL EMEVÉ     Madrid Chamberí
Sayre 3 1 Kiele     Sayre
DSV Sant Cugat 3 2 Feel Alcobendas     DSV Sant Cugat
Avarca Menorca 3 0 Algar S. Cartagena     Avarca Menorca
Xornada 5 (31 outubro) Xornada 16 (6 febreiro)
Haro Rioja 3 1 C. Dos Hermanas     Haro Rioja
SL La Laguna 3 0 Madrid Chamberí     SL La Laguna
ARENAL EMEVÉ 0 3 Sayre     ARENAL EMEVÉ
Kiele 3 1 DSV Sant Cugat     Kiele
Feel Alcobendas 3 1 Avarca Menorca     Feel Alcobendas
CCO 7 Palmas 3 0 Algar S. Cartagena     CCO 7 Palmas
Xornada 6 (4 novembro) Xornada 17 (10 febreiro)
CCO 7 Palmas 3 0 C. Dos Hermanas     CCO 7 Palmas
Madrid Chamberí 1 3 Haro Rioja     Madrid Chamberí
Sayre 1 3 SL La Laguna     Sayre
DSV Sant Cugat 3 0 ARENAL EMEVÉ     DSV Sant Cugat
Avarca Menorca 3 0 Kiele     Avarca Menorca
Algar S. Cartagena 1 3 Feel Alcobendas     Algar S. Cartagena
Xornada 7 (7 novembro) Xornada 18 (13 febreiro)
C. Dos Hermanas 3 0 Madrid Chamberí     C. Dos Hermanas
Haro Rioja 3 1 Sayre     Haro Rioja
SL La Laguna 3 1 DSV Sant Cugat     SL La Laguna
ARENAL EMEVÉ 3 0 Avarca Menorca     ARENAL EMEVÉ
Kiele 3 0 Algar S. Cartagena     Kiele
CCO 7 Palmas 3 0 Feel Alcobendas     CCO 7 Palmas
Xornada 8 (14 novembro) Xornada 19 (20 febreiro)
Madrid Chamberí 1 3 CCO 7 Palmas     Madrid Chamberí
Sayre 3 2 C. Dos Hermanas     Sayre
DSV Sant Cugat 2 3 Haro Rioja     DSV Sant Cugat
Avarca Menorca 3 0 SL La Laguna     Avarca Menorca
Algar S. Cartagena 2 3 ARENAL EMEVÉ     Algar S. Cartagena
Feel Alcobendas 3 0 Kiele     Feel Alcobendas
Xornada 9 (21 novembro) Xornada 20 (6 marzo)
Madrid Chamberí 3 0 Sayre     Madrid Chamberí
C. Dos Hermanas 2 3 DSV Sant Cugat     C. Dos Hermanas
Haro Rioja 0 3 Avarca Menorca     Haro Rioja
SL La Laguna 3 1 Algar S. Cartagena     SL La Laguna
ARENAL EMEVÉ 2 3 Feel Alcobendas     ARENAL EMEVÉ
CCO 7 Palmas 3 2 Kiele     CCO 7 Palmas
Xornada 10 (29 novembro) Xornada 21 (13 marzo)
CCO 7 Palmas 3 0 Sayre     CCO 7 Palmas
DSV Sant Cugat 3 1 Madrid Chamberí     DSV Sant Cugat
Avarca Menorca 3 1 C. Dos Hermanas     Avarca Menorca
Algar S. Cartagena 1 3 Haro Rioja     Algar S. Cartagena
Feel Alcobendas 1 3 SL La Laguna 3 0 Feel Alcobendas
Kiele 3 1 ARENAL EMEVÉ 2 3 Kiele
Xornada 11 (5 decembro) Xornada 22 (20 marzo)
Sayre 0 3 DSV Sant Cugat     Sayre
Madrid Chamberí 0 3 Avarca Menorca     Madrid Chamberí
C. Dos Hermanas 3 1 Algar S. Cartagena     C. Dos Hermanas
Haro Rioja 3 1 Feel Alcobendas     Haro Rioja
SL La Laguna 2 3 Kiele 3 2 SL La Laguna
ARENAL EMEVÉ 0 3 CCO 7 Palmas 3 0 ARENAL EMEVÉ