Calendario OK Liga feminina - Fase 1 Grupo A - 2020-21

Xornada 1 (26 setembro) Xornada 8 (21 novembro)
Manlleu M. Studio 4 0 Gar. Plana Girona 3 10 Manlleu M. Studio
BORBOLLA 1 2 Alcorcón 2 3 BORBOLLA
Cerdanyola 1 1 Telecable Gijón 2 4 Cerdanyola
Cuencas Mineras 2 4 Las Rozas 6 1 Cuencas Mineras
Xornada 2 (3 outubro) Xornada 9 (28 novembro)
Las Rozas 0 3 Manlleu M. Studio 5 0 Las Rozas
Gar. Plana Girona 1 4 Cerdanyola 3 2 Gar. Plana Girona
Alcorcón 0 7 Telecable Gijón 9 1 Alcorcón
BORBOLLA 3 5 Cuencas Mineras 3 1 BORBOLLA
Xornada 3 (10 outubro) Xornada 10 (5 decembro)
Manlleu M. Studio 4 0 BORBOLLA 0 7 Manlleu M. Studio
Telecable Gijón 5 0 Gar. Plana Girona 3 5 Telecable Gijón
Cerdanyola 5 1 Las Rozas 0 3 Cerdanyola
Cuencas Mineras 3 0 Alcorcón 2 2 Cuencas Mineras
Xornada 4 (17 outubro) Xornada 11 (19 decembro)
Las Rozas 1 5 Telecable Gijón 8 0 Las Rozas
Alcorcón 6 2 Gar. Plana Girona 7 4 Alcorcón
BORBOLLA 2 7 Cerdanyola 5 2 BORBOLLA
Cuencas Mineras 0 8 Manlleu M. Studio 9 0 Cuencas Mineras
Xornada 5 (24 outubro) Xornada 12 (9 xaneiro)
Manlleu M. Studio 9 1 Alcorcón 1 11 Manlleu M. Studio
Gar. Plana Girona 4 1 Las Rozas 2 1 Gar. Plana Girona
Telecable Gijón 8 2 BORBOLLA 2 6 Telecable Gijón
Cerdanyola 7 0 Cuencas Mineras 1 2 Cerdanyola
Xornada 6 (31 outubro) Xornada 13 (16 xaneiro)
Manlleu M. Studio 7 2 Cerdanyola 2 5 Manlleu M. Studio
Alcorcón 1 2 Las Rozas 2 1 Alcorcón
BORBOLLA 4 0 Gar. Plana Girona 5 2 BORBOLLA
Cuencas Mineras 2 9 Telecable Gijón 13 0 Cuencas Mineras
Xornada 7 (14 novembro) Xornada 14 (23 xaneiro)
Las Rozas 2 1 BORBOLLA 3 1 Las Rozas
Gar. Plana Girona 7 2 Cuencas Mineras 3 6 Gar. Plana Girona
Telecable Gijón 3 4 Manlleu M. Studio 1 3 Telecable Gijón
Cerdanyola 10 0 Alcorcón 1 9 Cerdanyola

 

Calendario OK Liga feminina - Fase 2 Grupo D - 2020-21

Xornada 1 (13 febreiro) Xornada 5 (13 marzo)
Gar. Plana Girona 7 6 Areces Asturhockey 4 5 Gar. Plana Girona
BORBOLLA 4 1 Igualada 5 2 BORBOLLA
Cuencas Mineras 1 6 Vilanova 1 1 Cuencas Mineras
Alcorcón 1 4 Esneca Vila-Sana 8 0 Alcorcón
Xornada 2 (20 febreiro) Xornada 6 (10 abril)
Esneca Vila-Sana 3 2 BORBOLLA 1 3 Esneca Vila-Sana
Vilanova 3 3 Gar. Plana Girona 6 2 Vilanova
Areces Asturhockey 6 5 Alcorcón 6 4 Areces Asturhockey
Igualada 4 3 Cuencas Mineras     Igualada
Xornada 3 (27 febreiro) Xornada 7 (17 abril)
BORBOLLA 4 1 Areces Asturhockey     BORBOLLA
Gar. Plana Girona 7 3 Igualada     Gar. Plana Girona
Cuencas Mineras 1 2 Esneca Vila-Sana     Cuencas Mineras
Alcorcón 4 3 Vilanova     Alcorcón
Xornada 4 (6 marzo) Xornada 8 (24 abril)
Esneca Vila-Sana 2 2 Gar. Plana Girona     Esneca Vila-Sana
Vilanova 1 0 BORBOLLA     Vilanova
Areces Asturhockey 2 5 Cuencas Mineras     Areces Asturhockey
Igualada 5 3 Alcorcón     Igualada