Calendario Primeira División Masculina de Fútbol Sala - 2018-19

Xornada 1 (15 setembro) Xornada 16 (22 decembro)
Barcelona Lassa 6 2 A. V. Ribera Navarra 2 3 Barcelona Lassa
Movistar Inter 5 0 Naturpellet Segovia 1 5 Movistar Inter
V. Albali Valdepeñas 2 5 Llevant 7 4 V. Albali Valdepeñas
Osasuna Magna 2 2 Penyíscola RM 1 3 Osasuna Magna
BS UMA Antequera 3 3 Jaén P. Interior 4 0 BS UMA Antequera
Ind. Sta. Coloma 3 5 ElPozo Murcia 3 2 Ind. Sta. Coloma
O PARRULO 2 3 Cartagena 4 1 O PARRULO
F. Em. Zaragoza 0 1 Palma 2 5 F. Em. Zaragoza
Xornada 2 (22 setembro) Xornada 17 (5 xaneiro)
Barcelona Lassa 6 3 F. Em. Zaragoza 2 6 Barcelona Lassa
Naturpellet Segovia 0 7 A. V. Ribera Navarra 4 1 Naturpellet Segovia
Llevant 5 3 Movistar Inter 3 1 Llevant
Penyíscola RM 2 2 V. Albali Valdepeñas 1 6 Penyíscola RM
Jaén P. Interior 6 3 Osasuna Magna 4 3 Jaén P. Interior
ElPozo Murcia 6 3 BS UMA Antequera 2 6 ElPozo Murcia
Ind. Sta. Coloma 6 3 Cartagena 5 2 Ind. Sta. Coloma
Palma 5 3 O PARRULO 1 4 Palma
Xornada 3 (29 setembro) Xornada 18 (12 xaneiro)
Barcelona Lassa 7 1 Naturpellet Segovia 2 5 Barcelona Lassa
A. V. Ribera Navarra 9 4 Llevant 3 3 A. V. Ribera Navarra
Movistar Inter 3 3 Penyíscola RM 2 2 Movistar Inter
V. Albali Valdepeñas 2 3 Jaén P. Interior 5 0 V. Albali Valdepeñas
Osasuna Magna 0 3 ElPozo Murcia 4 4 Osasuna Magna
BS UMA Antequera 6 3 Cartagena 5 2 BS UMA Antequera
Ind. Sta. Coloma 0 6 Palma 5 2 Ind. Sta. Coloma
O PARRULO 7 3 F. Em. Zaragoza 5 3 O PARRULO
Xornada 4 (6 outubro) Xornada 19 (19 xaneiro)
Naturpellet Segovia 2 3 F. Em. Zaragoza     Naturpellet Segovia
Llevant 2 3 Barcelona Lassa     Llevant
Penyíscola RM 1 6 A. V. Ribera Navarra     Penyíscola RM
Jaén P. Interior 2 2 Movistar Inter     Jaén P. Interior
ElPozo Murcia 7 2 V. Albali Valdepeñas     ElPozo Murcia
Cartagena 9 6 Osasuna Magna     Cartagena
Palma 6 1 BS UMA Antequera     Palma
O PARRULO 6 9 Ind. Sta. Coloma     O PARRULO
Xornada 5 (13 outubro) Xornada 20 (26 xaneiro)
Naturpellet Segovia 2 4 Llevant     Naturpellet Segovia
Barcelona Lassa 1 2 Penyíscola RM     Barcelona Lassa
A. V. Ribera Navarra 1 1 Jaén P. Interior     A. V. Ribera Navarra
ElPozo Murcia 3 5 Movistar InterEl     Pozo Murcia
V. Albali Valdepeñas 4 4 Cartagena     V. Albali Valdepeñas
Osasuna Magna 4 0 Palma     Osasuna Magna
BS UMA Antequera 2 2 O PARRULO     BS UMA Antequera
F. Em. Zaragoza 2 0 Ind. Sta. Coloma     F. Em. Zaragoza
Xornada 6 (20 outubro) Xornada 21 (9 febreiro)
Llevant 2 1 F. Em. Zaragoza     Llevant
Penyíscola RM 2 2 Naturpellet Segovia     Penyíscola RM
Jaén P. Interior 1 7 Barcelona Lassa     Jaén P. Interior
ElPozo Murcia 5 0 A. V. Ribera Navarra     ElPozo Murcia
Cartagena 1 6 Movistar Inter     Cartagena
Palma 4 1 V. Albali Valdepeñas     Palma
O PARRULO 2 2 Osasuna Magna     O PARRULO
Ind. Sta. Coloma 5 3 BS UMA Antequera     Ind. Sta. Coloma
Xornada 7 (27 outubro) Xornada 22 (16 febreiro)
Llevant 3 3 Penyíscola RM     Llevant
Naturpellet Segovia 1 3 Jaén P. Interior     Naturpellet Segovia
Barcelona Lassa 3 3 ElPozo Murcia     Barcelona Lassa
A. V. Ribera Navarra 4 2 Cartagena     A. V. Ribera Navarra
Movistar Inter 4 6 Palma     Movistar Inter
V. Albali Valdepeñas 3 3 O PARRULO     V. Albali Valdepeñas
Osasuna Magna 2 1 Ind. Sta. Coloma     Osasuna Magna
F. Em. Zaragoza 4 1 BS UMA Antequera     F. Em. Zaragoza
Xornada 8 (3 novembro) Xornada 23 (23 febreiro)
Penyíscola RM 4 2 F. Em. Zaragoza     Penyíscola RM
Jaén P. Interior 8 2 Llevant     Jaén P. Interior
ElPozo Murcia 2 3 Naturpellet Segovia     ElPozo Murcia
Cartagena 5 5 Barcelona Lassa     Cartagena
Palma 5 0 A. V. Ribera Navarra     Palma
O PARRULO 0 2 Movistar Inter     O PARRULO
Ind. Sta. Coloma 9 4 V. Albali Valdepeñas     Ind. Sta. Coloma
BS UMA Antequera 3 3 Osasuna Magna     BS UMA Antequera
Xornada 9 (10 novembro) Xornada 24 (9 marzo)
Penyíscola RM 3 3 Jaén P. Interior     Penyíscola RM
Llevant 2 3 ElPozo Murcia     Llevant
Cartagena 3 3 Naturpellet Segovia     Cartagena
Barcelona Lassa 8 1 Palma     Barcelona Lassa
A. V. Ribera Navarra 4 6 O PARRULO     A. V. Ribera Navarra
Movistar Inter 4 1 Ind. Sta. Coloma     Movistar Inter
V. Albali Valdepeñas 5 3 BS UMA Antequera     V. Albali Valdepeñas
F. Em. Zaragoza 0 2 Osasuna Magna     F. Em. Zaragoza
Xornada 10 (17 novembro) Xornada 25 (16 marzo)
Jaén P. Interior 2 3 F. Em. Zaragoza     Jaén P. Interior
ElPozo Murcia 5 1 Penyíscola RM     ElPozo Murcia
Cartagena 3 6 Llevant     Cartagena
Palma 5 0 Naturpellet Segovia     Palma
O PARRULO 2 5 Barcelona Lassa     O PARRULO
Ind. Sta. Coloma 5 2 A. V. Ribera Navarra     Ind. Sta. Coloma
BS UMA Antequera 0 1 Movistar Inter     BS UMA Antequera
Osasuna Magna 7 3 V. Albali Valdepeñas     Osasuna Magna
Xornada 11 (24 novembro) Xornada 26 (23 marzo)
Jaén P. Interior 4 4 ElPozo Murcia     Jaén P. Interior
Penyíscola RM 4 1 Cartagena     Penyíscola RM
Llevant 2 2 Palma     Llevant
Naturpellet Segovia 0 2 O PARRULO     Naturpellet Segovia
Barcelona Lassa 2 3 Ind. Sta. Coloma     Barcelona Lassa
A. V. Ribera Navarra 3 0 BS UMA Antequera     A. V. Ribera Navarra
Movistar Inter 1 2 Osasuna Magna     Movistar Inter
F. Em. Zaragoza 2 2 V. Albali Valdepeñas     F. Em. Zaragoza
Xornada 12 (27 novembro) Xornada 27 (30 marzo)
F. Em. Zaragoza 2 4 ElPozo Murcia     F. Em. Zaragoza
Cartagena 2 3 Jaén P. Interior     Cartagena
Palma 2 1 Penyíscola RM     Palma
O PARRULO 2 7 Llevant     O PARRULO
Ind. Sta. Coloma 1 1 Naturpellet Segovia     Ind. Sta. Coloma
BS UMA Antequera 1 5 Barcelona Lassa     BS UMA Antequera
Osasuna Magna 6 1 A. V. Ribera Navarra     Osasuna Magna
V. Albali Valdepeñas 2 7 Movistar Inter     V. Albali Valdepeñas
Xornada 13 (1 decembro) Xornada 28 (6 abril)
ElPozo Murcia 2 1 Cartagena     ElPozo Murcia
Jaén P. Interior 1 1 Palma     Jaén P. Interior
Penyíscola RM 4 3 O PARRULO     Penyíscola RM
Llevant 4 0 Ind. Sta. Coloma     Llevant
Naturpellet Segovia 2 2 BS UMA Antequera     Naturpellet Segovia
Barcelona Lassa 3 2 Osasuna Magna     Barcelona Lassa
A. V. Ribera Navarra 6 4 V. Albali Valdepeñas     A. V. Ribera Navarra
F. Em. Zaragoza 2 10 Movistar Inter     F. Em. Zaragoza
Xornada 14 (8 decembro) Xornada 29 (20 abril)
F. Em. Zaragoza 4 7 Cartagena     F. Em. Zaragoza
Palma 2 3 ElPozo Murcia     Palma
O PARRULO 3 3 Jaén P. Interior     O PARRULO
Ind. Sta. Coloma 1 3 Penyíscola RM     Ind. Sta. Coloma
BS UMA Antequera 3 6 Llevant     BS UMA Antequera
Osasuna Magna 3 0 Naturpellet Segovia     Osasuna Magna
V. Albali Valdepeñas 2 9 Barcelona Lassa     V. Albali Valdepeñas
Movistar Inter 5 3 A. V. Ribera Navarra     Movistar Inter
Xornada 15 (15 decembro) Xornada 30 (27 abril)
Cartagena 5 1 Palma     Cartagena
ElPozo Murcia 6 2 O PARRULO     ElPozo Murcia
Jaén P. Interior 4 1 Ind. Sta. Coloma     Jaén P. Interior
Penyíscola RM 4 3 BS UMA Antequera     Penyíscola RM
Llevant 2 3 Osasuna Magna     Llevant
Naturpellet Segovia 6 6 V. Albali Valdepeñas     Naturpellet Segovia
Barcelona Lassa 4 4 Movistar Inter     Barcelona Lassa
A. V. Ribera Navarra 6 3 F. Em. Zaragoza     A. V. Ribera Navarra