Calendario División de Honra Feminina de Balonmán - Liga Loterías - 2017-18

Xornada 1 (9 setembro) Xornada 14 (3 febreiro)
MEC. AT. GUARDÉS 32 18 Santa Eulària     MEC.AT. GUARDÉS
Málaga C. del Sol 18 27 Mavi NT La Calzada     Málaga C. del Sol
Rocasa G. Canaria 33 21 GODOY M.PORRIÑO     Rocasa G. Canaria
Castelló 17 39 Bera Bera     Castelló
Zuazo Barakaldo 45 27 Base Villaverde     Zuazo Barakaldo
Elx Mustang 19 30 Aula Valladolid     Elx Mustang
Granollers 32 20 Canyamelar Val.     Granollers
Xornada 2 (16 setembro) Xornada 15 (10 febreiro)
Santa Eulària 29 33 Granollers     Santa Eulària
Mavi NT La Calzada 27 34 MEC. AT. GUARDÉS     Mavi NT La Calzada
GODOY M.PORRIÑO 27 28 Málaga C. del Sol     GODOY M.PORRIÑO
Bera Bera 29 34 Rocasa G. Canaria     Bera Bera
Base Villaverde 26 32 Castelló     Base Villaverde
Aula Valladolid 24 23 Zuazo Barakaldo     Aula Valladolid
Canyamelar Val. 24 30 Elx Mustang     Canyamelar Val.
Xornada 3 (23 setembro) Xornada 16 (24 febreiro)
Santa Eulària 23 27 Mavi NT La Calzada     Santa Eulària
MEC. AT. GUARDÉS 27 26 GODOY M.PORRIÑO     MEC.AT.GUARDÉS
Málaga C. del Sol 18 25 Bera Bera     Málaga C. del Sol
Rocasa G. Canaria 38 22 Base Villaverde     Rocasa G. Canaria
Castelló 20 31 Aula Valladolid     Castelló
Zuazo Barakaldo 31 28 Canyamelar Val.     Zuazo Barakaldo
Granollers 35 21 Elx Mustang     Granollers
Xornada 4 (7 outubro) Xornada 17 (3 marzo)
Mavi NT La Calzada 26 19 Granollers     Mavi NT La Calzada
GODOY M.PORRIÑO 27 26 Santa Eulària     GODOY M.PORRIÑO
Bera Bera 29 24 MEC. AT. GUARDÉS     Bera Bera
Base Villaverde 14 25 Málaga C. del Sol     Base Villaverde
Aula Valladolid 16 24 Rocasa G. Canaria     Aula Valladolid
Canyamelar Val. 31 21 Castelló     Canyamelar Val.
Elx Mustang 24 26 Zuazo Barakaldo     Elx Mustang
Xornada 5 (14 outubro) Xornada 18 (10 marzo)
Mavi NT La Calzada 34 19 GODOY M.PORRIÑO     Mavi NT La Calzada
Santa Eulària 25 30 Bera Bera     Santa Eulària
MEC. AT.GUARDÉS 45 28 Base Villaverde     MEC. AT.GUARDÉS
Málaga C. del Sol 24 25 Aula Valladolid     Málaga C. del Sol
Rocasa G. Canaria 35 24 Canyamelar Val.     Rocasa G. Canaria
Castelló 25 29 Elx Mustang     Castelló
Granollers 26 35 Zuazo Barakaldo     Granollers
Xornada 6 (21 outubro) Xornada 19 (17 marzo)
GODOY M.PORRIÑO 29 21 Granollers     GODOY M.PORRIÑO
Bera Bera 32 24 Mavi NT La Calzada     Bera Bera
Base Villaverde 27 33 Santa Eulària     Base Villaverde
Aula Valladolid 30 28 MEC. AT. GUARDÉS     Aula Valladolid
Canyamelar Val. 19 21 Málaga C. del Sol     Canyamelar Val.
Elx Mustang 17 34 Rocasa G. Canaria     Elx Mustang
Zuazo Barakaldo 37 26 Castelló     Zuazo Barakaldo
Xornada 7 (28 outubro) Xornada 20 (7 abril)
GODOY M.PORRIÑO 17 33 Bera Bera     GODOY M.PORRIÑO
Mavi NT La Calzada 30 20 Base Villaverde     Mavi NT La Calzada
Santa Eulària 30 36 Aula Valladolid     Santa Eulària
MEC. AT. GUARDÉS 32 19 Canyamelar Val.     MEC.AT. GUARDÉS
Málaga C. del Sol 26 24 Elx Mustang     Málaga C. del Sol
Rocasa G. Canaria 38 27 Zuazo Barakaldo     Rocasa G. Canaria
Granollers 43 26 Castelló     Granollers
Xornada 8 (4 novembro) Xornada 21 (14 abril)
Bera Bera 31 19 Granollers     Bera Bera
Base Villaverde 22 28 GODOY M.PORRIÑO     Base Villaverde
Aula Valladolid 21 25 Mavi NT La Calzada     Aula Valladolid
Canyamelar Val. 30 30 Santa Eulària     Canyamelar Val.
Elx Mustang 25 30 MEC. AT. GUARDÉS     Elx Mustang
Zuazo Barakaldo 17 28 Málaga C. del Sol     Zuazo Barakaldo
Castelló 24 37 Rocasa G. Canaria     Castelló
Xornada 9 (11 novembro) Xornada 22 (28 abril)
Bera Bera 37 26 Base Villaverde     Bera Bera
GODOY M.PORRIÑO 30 27 Aula Valladolid     GODOY M.PORRIÑO
Mavi NT La Calzada 33 17 Canyamelar Val.     Mavi NT La Calzada
Santa Eulària 27 30 Elx Mustang     Santa Eulària
MEC. AT. GUARDÉS 27 19 Zuazo Barakaldo     MEC. AT.GUARDÉS
Málaga C. del Sol     Castelló     Málaga C. del Sol
Granollers 25 26 Rocasa G. Canaria     Granollers
Xornada 10 (18 novembro) Xornada 23 (5 maio)
Base Villaverde 23 36 Granollers     Base Villaverde
Aula Valladolid 34 32 Bera Bera     Aula Valladolid
Canyamelar Val. 27 27 GODOY M.PORRIÑO     Canyamelar Val.
Elx Mustang 13 30 Mavi NT La Calzada     Elx Mustang
Zuazo Barakaldo 29 25 Santa Eulària     Zuazo Barakaldo
Castelló 15 39 MEC. AT. GUARDÉS     Castelló
Rocasa G. Canaria 28 25 Málaga C. del Sol     Rocasa G. Canaria
Xornada 11 (13 xaneiro) Xornada 24 (12 maio)
Base Villaverde     Aula Valladolid     Base Villaverde
Bera Bera     Canyamelar Val.     Bera Bera
GODOY M.PORRIÑO     Elx Mustang     GODOY M.PORRIÑO
Mavi NT La Calzada     Zuazo Barakaldo     Mavi NT La Calzada
Santa Eulària     Castelló     Santa Eulària
MEC. AT. GUARDÉS     Rocasa G. Canaria     MEC. AT. GUARDÉS
Granollers     Málaga C. del Sol     Granollers
Xornada 12 (20 xaneiro) Xornada 25 (19 maio)
Granollers     Aula Valladolid     Granollers
Canyamelar Val.     Base Villaverde     Canyamelar Val.
Elx Mustang     Bera Bera     Elx Mustang
Zuazo Barakaldo     GODOY M.PORRIÑO     Zuazo Barakaldo
Castelló     Mavi NT La Calzada     Castelló
Rocasa G. Canaria     Santa Eulària     Rocasa G. Canaria
Málaga C. del Sol     MEC. AT. GUARDÉS     Málaga C. del Sol
Xornada 13 (27 xaneiro) Xornada 26 (26 maio)
Aula Valladolid     Canyamelar Val.     Aula Valladolid
Base Villaverde     Elx Mustang     Base Villaverde
Bera Bera     Zuazo Barakaldo     Bera Bera
GODOY M.PORRIÑO     Castelló     GODOY M.PORRIÑO
Mavi NT La Calzada     Rocasa G. Canaria     Mavi NT La Calzada
Santa Eulària     Málaga C. del Sol     Santa Eulària
MEC. AT. GUARDÉS     Granollers     MEC. AT. GUARDÉS