Calendario División de Honra de Básquet en Cadeira de Rodas - 2018-19

Xornada 1 (13 outubro) Xornada 10 (19 xaneiro)
Mideba Extremad. 79 60 Bidaideak Bilbo 72 66 Mideba Extremad.
R. Dental Amivel 47 57 AMFIV 75 59 R. Dental Amivel
Casa Murcia Getafe 73 67 F. Vital Zuzenak 72 58 Casa Murcia Getafe
F. Grupo Norte 49 78 Ilunion 67 66 F. Grupo Norte
ACE Gran Canaria 48 63 Amiab Albacete 79 72 ACE Gran Canaria
Xornada 2 (20 outubro) Xornada 11 (26 xaneiro)
Bidaideak Bilbo 75 78 ACE Gran Canaria 53 94 Bidaideak Bilbo
AMFIV 58 72 Mideba Extremad. 78 58 AMFIV
F. Vital Zuzenak 54 58 R. Dental Amivel 63 56 F. Vital Zuzenak
Ilunion 72 53 Casa Murcia Getafe 49 66 Ilunion
Amiab Albacete 72 53 F. Grupo Norte 63 68 Amiab Albacete
Xornada 3 (27 outubro) Xornada 12 (9 febreiro)
Bidaideak Bilbo 88 67 AMFIV 73 77 Bidaideak Bilbo
Mideba Extremad. 77 48 F. Vital Zuzenak 64 80 Mideba Extremad.
R. Dental Amivel 50 81 Ilunion 74 59 R. Dental Amivel
Casa Murcia Getafe 38 85 Amiab Albacete 76 67 Casa Murcia Getafe
ACE Gran Canaria 81 69 F. Grupo Norte 67 57 ACE Gran Canaria
Xornada 4 (3 novembro) Xornada 13 (16 febreiro)
AMFIV 61 56 ACE Gran Canaria 80 70 AMFIV
F. Vital Zuzenak 63 75 Bidaideak Bilbo 88 78 F. Vital Zuzenak
Ilunion 74 76 Mideba Extremad. 72 81 Ilunion
Amiab Albacete 76 44 R. Dental Amivel 56 71 Amiab Albacete
F. Grupo Norte 70 33 Casa Murcia Getafe 60 58 F. Grupo Norte
Xornada 5 (10 novembro) Xornada 14 (2 marzo)
AMFIV 55 78 F. Vital Zuzenak 77 59 AMFIV
Ilunion 56 68 Bidaideak Bilbo 71 62 Ilunion
Mideba Extremad. 92 89 Amiab Albacete 77 80 Mideba Extremad.
R. Dental Amivel 84 70 F. Grupo Norte 63 44 R. Dental Amivel
ACE Gran Canaria 71 55 Casa Murcia Getafe 53 58 ACE Gran Canaria
Xornada 6 (17 novembro) Xornada 15 (16 marzo)
F. Vital Zuzenak 51 63 ACE Gran Canaria 81 65 F. Vital Zuzenak
Ilunion 83 78 AMFIV 51 72 Ilunion
Amiab Albacete 74 79 Bidaideak Bilbo 67 51 Amiab Albacete
F. Grupo Norte 65 80 Mideba Extremad. 75 65 F. Grupo Norte
Casa Murcia Getafe 51 57 R. Dental Amivel 54 52 Casa Murcia Getafe
Xornada 7 (24 novembro) Xornada 16 (30 marzo)
F. Vital Zuzenak 51 75 Ilunion 72 54 F. Vital Zuzenak
AMFIV 90 74 Amiab Albacete 69 46 AMFIV
Bidaideak Bilbo 87 58 F. Grupo Norte 56 69 Bidaideak Bilbo
Mideba Extremad. 77 62 Casa Murcia Getafe 53 77 Mideba Extremad.
ACE Gran Canaria 71 57 R. Dental Amivel 51 72 ACE Gran Canaria
Xornada 8 (1 decembro) Xornada 17 (6 abril)
ACE Gran Canaria 67 74 Ilunion 75 85 ACE Gran Canaria
Amiab Albacete 95 55 F. Vital Zuzenak 56 72 Amiab Albacete
F. Grupo Norte 77 51 AMFIV 68 72 F. Grupo Norte
Casa Murcia Getafe 58 76 Bidaideak Bilbo 88 71 Casa Murcia Getafe
R. Dental Amivel 40 83 Mideba Extremad. 77 67 R. Dental Amivel
Xornada 9 (15 decembro) Xornada 18 (13 abril)
Ilunion 53 71 Amiab Albacete 85 80 Ilunion
F. Vital Zuzenak 63 72 F. Grupo Norte 70 68 F. Vital Zuzenak
AMFIV 66 52 Casa Murcia Getafe 48 68 AMFIV
Bidaideak Bilbo 65 37 R. Dental Amivel 48 60 Bidaideak Bilbo
Mideba Extremad. 77 61 ACE Gran Canaria 60 72 Mideba Extremad.